Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jaka wartosc pokazywal stary czujnik? przy takim poziomie nasycenia powinien spokojnie sie na drodze wypalic- probowaliscie?
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    059906051A - za 100zl da sie kupic
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem i właśnie tym się też sugerowałem ;-) Dalej d*pa. Dodatkowo teraz wyskoczyły dwa inne błędy: http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/ahumene9.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/yjamuse8.jpg Po wykasowaniu nie wracają od razu, ale po sporym czasie :-/ czujnik roznicy cisnien do wymiany
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, po wybraniu opcji wypalania filtra w Basic settings zobaczysz komendy:wink:
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a sprobuj bez zaciagnetego recznego, wpisz kod w security access i potem basic settings i po kolei - wciskasz hamulec(lewa noga do konca i trzymasz) potem gaz
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jak masz w opiaie ktory Ci podal jarek? " naciskasz hamulec(nozny i trzymasz), potem gaz - silnik wchodzi na obroty - ok. 1500 rpm i po jakis 10 min zaczyna wypalac filtr."
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a wiec Ojcze sprawdz najpierw zapylenie filtra. w adv.meas.blocks poszukaj pozycji soot mass - wartosc w gramach pokazuje poziom zapelnienia dpf. mozesz przeprowadzic regeneracje serwisowa. w basic settings masz taka opcje, nie trzeba nic wpisywac pochwalony Panowie, pokazuje mi cały czas ABORTED - SAFETY REASON. Jedyny błąd w silniku to: http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/e3yje9u4.jpg Zapchanie filtra pokazuje na 33 g. Co może go jeszcze blokować? auto jest rozgrzane? trzymasz pedal hamulca caly czas?
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a wiec Ojcze sprawdz najpierw zapylenie filtra. w adv.meas.blocks poszukaj pozycji soot mass - wartosc w gramach pokazuje poziom zapelnienia dpf. mozesz przeprowadzic regeneracje serwisowa. w basic settings masz taka opcje, nie trzeba nic wpisywac pochwalony
  9. Dzieki wszystkim za spota:wink:
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szerokosc piasty inna (w B8 masz 66,6)
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja jezdze na takich
  12. Jak ktos ma ochote to pisac poki jestem jeszcze w krakowie:wink: Ramzes to co robimy we dwojke spota?
  13. Ktos cos dzis na miescie?
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ... chyba jednak musza, do nowych sterownikow wszystko wgrywa sie bezposrednio(nie przez zlacze diagnostyczne) miales jakis update softu?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niezle Ci to jarek wytlumaczyl. Nawet ja rozumiem o co chodzi:wink:
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziekuje. Wlasnie nie moglem znalezc nr w etce, a teraz juz mam. Gibons. Ja mam caly zderzak z taka dokladka pod sedana
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, poszukuje zaslepki do amortyzatora, takiej jak w auckji ZAŚLEPKA GÓRNA AMORTYZATORA AUDI A5 8TO (3584663302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko do A4- nie wiem czy sa te same w a5 i w a4. Ktos moze kupowal i zna cene z aso? Z gory dzieki za info
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlaczego? nie chcesz? wolisz neon? wg mnie to duzo mocniej nie swieca od zarowek...
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to prawda, zarowki wygladaja beznadziejne - szczegolnie jak ktos ma ledy z tylu( a kto teraz nie ma )
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hm... w sumie tez sie zainteresowalem tematem tylko jeszcze nie widzialem, jak swieca takie kierunki
  21. :polew: ale fajny CubeK
  22. wystarczy wybic boczna szybe, nie musisz czolowej ruszac
  23. Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy ok, to napisz jak go zlapiecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.