Treść opublikowana przez bronekb5
-
[ALL] Indeksy prędkości w praktyce
Teoretycznie nie robi różnicy a tak jak pytasz praktycznie może opona szumieć, być miękka mieć mniejszy indeks nośności, który mówi jak mocna jest opona tak na prawdę. To przy gorszej jakości opon może powodować, że się szybciej ściera lub nierównomiernie (np na czole opony). Ogólnie możesz kupić spokojnie z mniejszym indeksem jak szybko nie jeździsz ale miej na względzie wagę swojego auta i indeks nośności.
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
Kolego nie stać mnie 8 tyś dać za oryginały. noo szukam od dawna i zadna jakas okazja sie nie trafila. Ja rozumiem, przecież mało kogo stać na wydanie takiej sumy na felgi. A na te na pewno patrzyłeś a są z oponami - http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-audi-rs6-oryginalne-z-oponami-i1520507565.html opony za mniej jak 450 za sztukę nie kupisz (i to chińskie) to sobie policz, że na to samo wyjdzie. a wydaje się, że na 90% będą ori. Może gość za 2500 tysiąca bez opon puści jak opony masz. Warto pytać pozdrawiam
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
Włoskie, nie włoskie, repliki to taka ładna nazwa "podróbek" Ja bym za 2 tysiaki poszukał czegoś innego ciekawego, a idzie wiosna to się pojawią na 100%
-
[B5 AEB] Czy to dobry pomysł do Avanta z 1BE (VT?)
Potrzebowałem lekkiej motywacji, bo już prawie sobie kupiłem letnie 16" i by była wtopa Dzięki..
-
[B5 AEB] Czy to dobry pomysł do Avanta z 1BE (VT?)
Szukałem od mercedesa, mam możliwość kupienia takich jak podałem za 700 zł !? myślę, że się zdecyduje, są ładne i oryginalne.. tak wyglądają na A6: a są to z nowszego modelu A6 ori
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
opłaca, ale niech Ci da gość zdjęcie z tyłu z oznaczeniami, że to oryginały..
-
[B5 AEB] Czy to dobry pomysł do Avanta z 1BE (VT?)
Witam, znalazłem takie felgi do A8, ale chce je w swojej A4 zamontować, nie widzę technicznych przeciwwskazać, natomiast nie wiem jak to będzie współgrało z moim autem. Czy może ktoś ma foto z takimi na A4 lub zrobi mi VT? http://moto.allegro.pl/nowe-oryg-audi-17-5x112-a6-a8-i1498828418.html dziękuje z góry :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, to może się dołożycie jak chcecie, żebym przyjeżdżał?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Proponuje koło dworku w Zagórzanach mały spot gorlicki (za torami w prawo jak się jedzie od Gorlic) ale data do ustalenia euriemu23 już pisałem ale nie wiem czy do niego pod dom nie trzeba będzie przenieść :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dalsza trasa z NS do Gorlic..?! Toż ja na pamięć znam ten odcinek, wiem gdzie stoją tylko nie myślałem, że wieczorem o 20.00 w niedziele się będzie im tak nudziło. Zresztą i tak bardzo mało kierowców mijałem po drodze a "anteny" nie widziałem na ani jednym aucie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za ładne oczy zrobiłem 200 km/h na 50-tce i niestety wyhamowałem tylko do 85 km/h. Silnik zagrzany, droga pusta a tu k.... stoją! i to jeszcze z górki! Co się dzieje w tych czasach?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo Panowie, ten spocik kosztował mnie 200 zł i 6 pkt w drodze powrotnej! Niezapomniana przygoda.. zrobiłbym czas mniejszy jak 30 minut do Gorlic gdyby nie... Nie mam ani jednej dobrej foty , wszystkie ciemne, musimy bliżej lamp stać następnym razem Zresztą było zimniej niż się spodziewałem i nikt się do zdjęcia ustawiać nie chciał (!) myślę, że następnym razem jak już będą letnie kapcie u wszystkich to można się wysilić.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pogoda nie najgorsza, zapowiada się całkiem ładny spot do zobaczenia po 18.00
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
te co pokazałeś nie są takie urodziwe, jest tyle ładnych klasycznych 16", np: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-do-audi-z-oponami-dunlop-i1516783071.html http://allegro.pl/kola-letnie-16-5x112-audi-a3-a4-a6-i1517934907.html http://allegro.pl/oryginalne-od-audi-i1517403704.html http://allegro.pl/kola-16-do-vw-b5-b6-t4-t5-audi-a4-a6-a8-5x112-i1503482831.html ostatecznie, choć pewnie nie wyglądałyby dobrze na Twoim nowszym audi: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-a4-a6-205-55-16-nowe-opony-i1508882232.html
-
[ALL B6/B7] Co to za model felg?
To są felgi S-line z Audi A4 8K numer OE to chyba: 8K0601025Q albo 8T0 601 025 M rozmiar może być 8x18 lub 8.5x18 - zapytaj lepiej o szczegóły sprzedawce. masz tu linki i sobie porównaj: http://www.motor-talk.de/marktplatz/1-satz-original-audi-s-line-18-zoll-felgen-fuer-den-a4-modell-8k-t2381641.html http://www.motor-talk.de/marktplatz/audi-a5-a4-8k-s-line-felgen-8-5-x-18-t1976466.html
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A u mnie kolego w AEB na PB95 530km przejedzie do rezerwy ale bez zbytniego butowania i trasa 12 km w jedną stronę, 12 km w drugą (dom-praca-dom) głównie drogi boczne bez korka ale zdarzy się czasem miasto nie ma sensu tankować PB98, to nic silnikowi nie pomoże, chyba, że masz tam więcej KM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Była ustalona 18.00 zostajemy przy niej.. Jak tak pójdzie i się koledzy z Gorlic zreflektują, to zrobimy prespot gorlicki i wpadniemy całą bandą kiedyś do NS Czekam na śnieg w NS dzisiaj
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o widzisz, a mnie właśnie ciekawiło gdzie te myjnie w NS, bo z Gorlic "błyszczący" nie przyjade
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Śnieg czy deszcz byleby nie błoto.. i KGR przyjedzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyli za tydzień się zlatujemy na spota.. świetnie, że doszło do porozumienia pozdrawiam, do zobaczenia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jeszcze nie pytałem, nie wykluczam, że możliwe jest jeszcze zwerbowanie kogoś popracuje nad tym.. narazie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale mieszanina Jest 20.03.2011 ustalone przez Mlodego.. Ja i euri raczej się będziemy pisać już na następny "główny" termin, żeby poznać nowosądeckich fanów Audi.. więc oficjalnie niech będzie 20.03 godz. około ponad 16.00 i się zobaczymy, może jeszcze kogoś zaciągnę
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
"aka" to synonim "zwane również" tłumacząc na chłopski rozum i w tym przypadku to: spoty tarnowskie zwane również spotami Ykk i Czakiego. to z angielskiego głownie, np. "stefani germanotta aka Lady Gaga" mam nadzieję że zrozumiałeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dokładnie, koledzy z Gorlic podłączą się pod spoty podkarpackie! :tongue4: :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, wszystko miało być ładnie pięknie a tu przekładacie, ehh, i tak przyjadę z tych Gorlic, choć nie ukrywam, że liczę na ładną pogodę u was :> Tydzień daje mi możliwość zachęcenia jeszcze kogoś z moich okolic, bo widzę, że jeździ sporo Audiczek.. i przychylam się do prośby ryba85, może by tak jednak 17.00.