Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. A TY nie w pracy?? 2 szychta [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:38_________________________________________________akurat w piątek mnie tak ukochali cały tydzień na 7 miałem
  2. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    to jest nas 3 już w CSW ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę
  3. Przewodu hamulcowe kupione, nowy płyn jutro hamulców
  4. ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin więc na razie jedyny wybór to nasz region pożyjemy zobaczymy jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd pracy jeszcze sporo..... jak będziesz potrzebować pomocy to wal śmiało, postaram się pomóc szkoda, że nie ma za specjalnie gdzie się pościgać... jest,w nocy na drodzę do osielska :naughty:od mostu do świateł
  5. ogólnie to sprawa wygląda tak że konkurencja odpadła (mazury) ze względu na zbyt późny termin więc na razie jedyny wybór to nasz region pożyjemy zobaczymy jestem w trakcie załatwiania zgody na wynajem pasa koronowskiego z Urzędem Koronowa i Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad,w razie co to i z Policją trzeba będzie dalej ustalać zabezpieczenie itd pracy jeszcze sporo..... ile wołają za wynajęcie?
  6. U Ciebie napewno przecież to pali 100L/100km kto dałby radę to tankować I tak duży wynik to jak na wolnych obr. chodzi jak wstawiam to 140 l pali
  7. co jest?? skasowałeś
  8. ja dopiero 190000 :gwizdanie: ciekawe czy oryginalny przebieg
  9. Dobre Grześ dobre :polew:
  10. dobrze że znalazłeś to ogłoszenie ,bo mam akurat na zbyciu 20tyś.
  11. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    o to,zobacz na allegro ile części (napewno taniej jak w warsztacie ) i albo sam wymień albo daj do mechanika choć wymiana takich części jest prosta jak
  12. pany w b5 przewody hamulcowe na przód mają z jednej strony gwint z drugiej otwór z gwintem? bo nie chce mi sie koła zwalać :gwizdanie:
  13. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    allegro
  14. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    zdejmij koło i zobacz to się przekonasz
  15. nie wiem,chyba tylko jeden rodzaj jest ale pewien nie jestem.
  16. a kogo ta b5 srebrna w avancie? jedna renia a druga?
  17. ale z tego co wiem to nie trzeba wymieniać napinacza,zależy w jakim jest stanie, już był wątek na temat jego wymiany i kolo napisał że mało sie zużywa,ale jak nie zobaczysz swojego to sie nie dowiesz [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________czyli tylko sam łańcuch do wymiany
  18. mój pierwszy
  19. skoro nie miałeś problemów z obrotami i było wszystko git trzeba było zarobić swoje znaki białym flamastrem,przenieść je na nowy pasek i poskładać,jak byś miał przestawiony rozrząd to by sie czymś objawiało a tak możesz tylko bałaganu narobić
  20. Jak masz zmienną faze rozrządu to napinacz + łańcuch około 1600zł kpl. a jak nie masz to 500zł.
  21. mnie już pozderzali na stacji benzynowej
  22. a jaki wypadeczek był na płatnej do Gdańska [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 20:48_________________________________________________ widziałem to audi w Bydgoszczy na toruńskiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.