Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:41_________________________________________________A po mnie kto wyjedzie? :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________Chociaż do osielska ;( :polew: :polew:
  2. na 2 furki to troche lipa,poza tym mój telefon w naprawie,a ten zabytek co mam w zastepstwie nie posiada takiej funkcji [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:47_________________________________________________Mam nadzieje że jeszcze nie raz sie spotkamy z Dominikiem i zachęcimy innych z ŚW do spotów
  3. w łóżku z dziewczyną też tak masz?? :polew: tam zawsze daje rade [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:39_________________________________________________Kempes_1985 za pierwszego świeckiego spota,furka [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________a ten co przejeżdżał przez stację klekotem A4 B5 po lifcie,srebrną na klubowych ramkach i sie nie przyłączył zasługuje na
  4. Bartosz by chciał ale nie może ;(
  5. ja jeszcze nie całą noc nie spałem
  6. [quote name=wera ] to dlatego mnie nie zauważyłaś na grunwaldzkiej ;( a ja ci długimi po gałach świeciłem a to ciekawe kiedy bo sobie nie przypominam zeby cos mrugalo za bardzo sie na dziurach może skupiłaś [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 10:25_________________________________________________Do w sumie
  7. ok,do jutra.
  8. ok o której?
  9. a gdzie proponujesz? ja bede z Paderewskiego ruszał
  10. Teraz to moja niunia w garażu śpi aale jutro jak najbardziej
  11. Kempes kiedy spota robimy w SW? nie chowaj sie [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:14_________________________________________________ avatar Gregorego
  12. a co to jest? :polew:
  13. Smakował [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________najlepszy efekt był jak go otworzyłem tyle szyjek z kapselkami aż wołały,wypij mnie
  14. do popitki albo flache wsadze w miejsce bidona to się schlodzi od razu a co masz jeszcze karton browara? [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________to wpadaj do dziupli
  15. to wpadaj na rowerze [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________tylko bidon duży na drogę weź
  16. tyle serca w nią włożyłem ;( osłone spod silnika z zamkniętymi oczami zdejmuje
  17. Na czym ja bede praktykował
  18. żabe znowu sprzedajesz :bicz3:
  19. Ja chce kata wywalać w przyszłym tygodniu,i ogólnie cały wydech na przelot zrobić [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________i nie to żebym sie chwalił,ale nawet radio kupiłem do niuni :polew:
  20. jak co to się odezwe jeszcze ale w sumie to mam to audio do podłączenia tylko jak co to pisz
  21. ja jestem w świeciu więc jeden chętny już jest,wcześniej nawoływalem żeby coś zorganizować w SW lecz bez odzewu [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:45_________________________________________________ jak bym takie miał to bym z Grzesiem żabką jeździł żeby sie napatrzał jak skaczą [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________PANOWIE TO KIEDY TEN SPOT W ŚWIECIU?? bo ja tu sam na deszczu... wilki jakieś... [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:52_________________________________________________ zapraszam do autoryzowanego serwisu AUDI wiesz gdzie (dziupla) next week mam 1 zmiane chyba
  22. Nie ładnie tak śmiać się z cudzego nieszczęścia Paulnka, po świateczną depresje masz?
  23. jeden buch z fajki wodnej odmula... :gwizdanie:
  24. http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24240/manboob425.jpeg nie ma to jak facet z cycami [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Chinski-rolnik-ma-piersi-jak-kobieta-Zobacz-zdjecia,wid,12120381,wiadomosc.html?ticaid=5b8ed [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:03_________________________________________________Nie może jeździć traktorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.