Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Nie,bo nic nie ma co by mi się podobało. nabazgrane z Tapatalka Nawet zapomniałem o tym wątku,trzeba by coś uzupełnić. nabazgrane z Tapatalka spryski lamp się rezajo nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No co zrobisz? Nic nie zrobisz. nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginąłnabazgrane z Tapatalka Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.Tapniete z HGW 2 albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
toć Kowi-ego miałes brać ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niżej jest temat zastępczy B? batalion a co do fel
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pamiętaj, jak nie ma kto B6 przegonić zawsze możesz na mnie liczyć 1.8T nie jest mi obce
-
B6 DIVISION
Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52] Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Truknij do brata niech ci jaką barmankę z knajpy podeśle to wypocisz pod pierzyną. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty możesz chociaż wychodzić.. a jak z tą pieprzoną gorączką w łóżku słabo się konserwowałeś w weekend
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A tak na serio to pogoda przypasowała,cały miesiąc słońce i w miarę ciepło pewnie gdyby nie palec to bym już po Polsce fruwał nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A daj spokój słońce daje po oczach,ciepło że człowiek się poci,ogólnie kaszana. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wy to macie dobrze, ja muszę w domu siedzieć. nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cenzura gorsza jak na Kremlu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trenowałeś już? Wątroba zapasowa w słoiku? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w piątek byłem na spocie pod Tesco wracając pogoniłem BMW e60 trochę wstawiłem mojej czarnej samochód odstawiłem pod blok wczoraj wsiadam coś mi lepiej się zbierać zaczęła patrze na wskaźnik turbo a ona przy pełnym otwarciu przepustnicy zaczęła pod 1 bar ładować gdzie wcześniej 0.6 ładowała spotkał się ktoś z takim przypadkiem ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na allegro do uja tego złomuTakich jak Twoje brak i chyba bbs wlecą zawsze można się dogadać poka koło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to nie ja,jak się posty usuwało? na allegro do uja tego złomu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ryjki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panie, my kujawiaczki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To by się zgadzało bo ją mam et 45-48 nie pamiętam na 8.5" i ciasno trochę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mysle ale zobaczymy co mi zainteresowany w pracy powie bo mam jeszcze jedna opcje ale et52:/A szerokość? Nie będzie za tłusto?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema. [emoji111]
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobre zdjęcie, można by na główne w nasz wątek dać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pod halą?