Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Na to samo choruje
  2. [emoji83] Siema
  3. Panowie a kiedy jakiś spot pod Tesco?
  4. jak tak pacze na to zdjęcie to mi sie ręce trzęsą
  5. bez głowicy daleko bym nie zajechał Kurcze co ty masz z tą głowicą ? Jak byś tam potrzebował pomocy to tam daj znać ... zaczniemy od glowicy a skonczymy na swapie na 1.6 ? wpada taka jaka powinna być
  6. bez głowicy daleko bym nie zajechał
  7. WIŚNIA odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    nie wiem czy mają takie doświadczenie żeby się w takie coś bawić,wolę nie ryzykować no chyba że tylko delikatnie spolerują kanały i komorę
  8. gdzie ty się pchasz z 2 tygodnie temu jechałem do Władzia to łącznie z 4 godziny w korkach stałem to już lepiej do Bydgoszczy pod namiot
  9. WIŚNIA odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    będzie po regeneracji bo miałem od APT jakiś czas tero wpada od AEB
  10. jak złoże samochód to też wpadnę za 3 lata
  11. WIŚNIA odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    dzięki,sprawdzę jak będę składał chama
  12. to szybciej ja wpadnę przelotem
  13. No teraz to jedynie w przyszłym roku i to może na 2-3 dni będę
  14. Tylko trzeźwe mnie być na przywitanie. co by pamiętali cokolwiek.: D
  15. panie... a co to urlop? a serio to delegacje mam jak ostatnio,tyle że inną miejscówkę,budek sądu będę jeszcze robił kiedyś tam także tak szybko was nie opuszczę Pewnie tak. W tygodniu możemy coś golnąć w tygodniu trochę lipa bo z rana ciężko wstać a i szefo nadajnik GPS nam założył do LT-ka i widzi wszystko kiedy,gdzie,prędkość masakra jakaś chyba że wpadniesz z ekipą do mnie na Hotel bo inną miejscówkę nam znaleźli podobno grill ogródek tylko adresu jeszcze nie znam mety
  16. matko bosko kochono... po co się wychylałem w następną niedzielę będziesz?
  17. WIŚNIA odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    no oby, bo w głowę zachodzę od czego by ją tak stopiło
  18. Pan WIŚNIA już się zbliża...już puka do twych drzwi wybiegnij z flachO go przywitać ,z radości serce drży od Poniedziałku będę na fyrtlu
  19. WIŚNIA odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    tylko ta jedna a wykręcałem bo zmieniam głowicę i przypadkiem dojrzałem
  20. WIŚNIA opublikował(a) temat w 1.8T
    witam jak w temacie,tylko na jednym cylindrze tłok,zawory nie ruszone świeca przy elektrodzie stopiona,świece NGK wymieniane z 3tyś km temu od czego mogą się dziać takie cuda?
  21. to teraz na legalu siemmaaaa ja ci dam hejka
  22. no coś TY chyba z 2-3 tygodnie nie byłem na forum a tu raptem 1 strona z kapeluszami do przeczytania ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- a ty tam szykuj flachę ojciec,bo w przyszłą środę-czwartek wpadam na rewiry
  23. jaki ona miała kolor przed dłubaniem?
  24. jaka stypa
  25. Szczepy B5 to już taśmowo chyba idą, z zamkniętymi oczami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.