Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Może na początek większa gleba skoro masz gewinde? stare zdjęcie przód 59 okolo a tył 60 ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- A naprawiłeś już to jedno koło ? Czy dalej na zapasie wczoraj
  2. podziękował ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ?
  3. deski grube kup o ile masz zjazd ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- umie ktoś VT u nas zrobić ? bo chodzi mi po głowie zmienić kolor felg
  4. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-agb-s4-avant-nogaro-blue-chromow-18-17-a-280098/ chyba to 2.8 już pogonił
  5. co się sadzisz? ju łona fajt ? skoro to jakaś zbrodnia że posiadam też VW to chyba muszę skasować konto bo jeszcze Volvem jeżdżę w pracy no i Mamy Fiatem mi się zdarzy pojeździć większa felga, gwint i już nie można z Tobą pogadać na luzie se jaja robię z tym vw jak się będziesz spinał to żyłka ci jepnie i bede musial dzieci wychowywać
  6. co się sadzisz? ju łona fajt ?
  7. prawda taka że gdyby nie te 18" to nikt by jej nie nie dostrzegl na allegro ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- a poza tym ty teraz gustujesz w VW plotka głosi
  8. a co takiego ma z wypasu co nie ma prawie każda inna? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- tmpomat,grzane d*py placki,czujniki parkowania i fotochrom lusterka
  9. WIŚNIA zostaw mi ten filterek albo przy okazji podrzuć łyknę go ok ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- oglądałem je ostatnio na alledrogo i ci powiem ładnie się prezentuje ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- tylko ciekawe czy ośka czy Q i trochu bida w środku
  10. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przytulił bym
  11. ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Mann W940/25 chce ktoś za dobrego browarka bo zalega na regałach
  12. http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t1747.html ciekawa lektura
  13. na spota podjedź to sie popaczy co to za ulep
  14. ja se też chce zrobić ale na klapie EU tylko rejka i czerwone lampiszony
  15. :hi:pochwalony
  16. ogolnie ładna tylko te koła jakoś nie leżą,ogólnie 19" trochę za duże jak na mój gust do b5
  17. wpadaj czym prędzej to żeś poszedł z projektem zupełnie inna fura niż ta co widziałem:naughty:
  18. może jeszcze to jakoś spasuje
  19. jakiś sąsiad Kempesa chyba o ile dobrze pamiętam, widziałem go dziś miałeś rację trochę jak wóz drabiniasty przez miasto leci tylko bez konia z przodu może jak by zglebić i pokombinować z dystansem to by jakoś wyglądało bo jak na razie to masakra
  20. kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?
  21. Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze. Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu. Pozdrawiam. oooo i z tym motuklem to jest ciekawa inforamcja...Kuba a filtry manna tez masz?? dzik się pomylił i mi do disla przysłał i leży w szafie Mann W940/25 funkiel nówka jak chcesz to ci pod klatkę podrzucę za dobrego browara ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- graty tatao
  22. kiedy jakaś obszerniejsza sesja ?
  23. Koniciła
  24. Bartek masz kontakt do tego lakiernika magika,nie wiesz jak u niego z terminami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.