Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. ok,pod warunkiem że jest w Zakopanem
  2. :oklasky: jestem tego samego zdania
  3. dobry alarm przy takim ogromie pracy i kasy włożonej w samochód nigdy nie jest zły
  4. A alarm z wbudowanym paralizatorem masz?
  5. to zdjęcie co junior wkleił to mój gajger chyba z godzinę się męczyłem żeby dokładnie zakleić mi sie wydaje że to wina taśmy ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- a co do zdjęcia ramki gaugana sam jestem ciekaw więc jak ktoś coś wie to pisać bo ciepło się robi i trzeba by to ogarnąć
  6. chętnych zawsze jest sporo a jak przychodzi co do czego to i tak góra 5 furek jest
  7. to po tonie węgla na pamiątkę będzie ?
  8. a ty gdzie się podziewałaś blondyna? ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- teraz kapelusze są w modzie
  9. jakiś spot dziś?
  10. Pod wieczór spoko nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą a gdzie ten spot?
  11. a co na to Asia? lepiej taką kochankę niż prawdziwą a tak serio to już się jakoś pogodziła ale rozwód latał w powietrzu trochę byś dołożył i esa by była
  12. a co na to Asia?
  13. Lista obecności: 1. Wera 2. Artur 3. Marcin (?) 4. Jędrek 5. Buła 6. Silidario 7. WIŚNIA
  14. Wypadek w Kozłowie. Nie żyje czwarty z braci - Wiadomości - WP.PL co mają rodzice w głowie
  15. elo:hi: ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- robimy jakąś liste na niedziele? kto się zapisze i nie przyjedzie stawia browara każdemu kto będzie
  16. dzisiaj byłem o 20 na spocie BKB,zima temp. -3 i 28 samochodów przyjechało i tak praktycznie co tydzień a u nas jak 5 przyjedzie to mega spot
  17. w prawym świetle ramke dookoła soczewki w czerń daj
  18. popieram
  19. Bedę u siebie w Kruszynie, zwolnienie lekarskie do końca tygodnia... ......... Pany macie kogoś sprawdzonego od systemów alarmowych i rolet antywłamaniowych? Wczoraj niestety spotkała nas przykra niespodzianka w domu... Chłopaki z Błonia uważajcie, grasuje tu szajka z tego co się wczoraj dowiedziałem. w bloku chyba nic mi nie grozi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.