Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. smok tragicznie nie wygląda,jak mostek wytarty na głębokość kanału olejowego to musiało dzwonić [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 19:08_________________________________________________więc głowica od APT ma mniejsze kanały dolotowe w głowicy 250zł. w d*pie
  2. znam ten dźwięk zdejmij po kolei (odkręć obejrzyj i przykręć) mostki i zobacz czy ci się wałki nie przycierają bo możesz mieć kanały olejowe pozapychane [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:59_________________________________________________a,i też jeździłem na tym oleju [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224030.30 poczytaj sobie ci powiem że twój filmik może mi posłużyć do mojego wątku bo identyczny odgłos jak u mnie tyle że u mnie jak dostał temperatury to tak klepał
  3. właśnie to jest chyba 1.8 wolno ssak więc się zastanawiam [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 18:18_________________________________________________więc APT ma mniejsze kanały dolotowe w głowicy,o jakieś 1cm
  4. nic tak pytam bo miałeś się na zakupy do GORDONA wybrać a cały czas tam Grzesia wysyłasz Dzisiaj jedziemy razem na zakupy
  5. jutro głowica idzie do planowania z rana po południu składam,a co?
  6. Byłem w Trzeciewcu na "chińczyku" i widziałem jak wieźli chyba akurat tą ciężarówkę na 3 lawetach. 1-ciągnik, 2 - naczepa, 3 - jakieś resztki. w ostatnie drzewo przywalił, to trzeba miec pecha na szczęście dla innych kierowców drzewko już wycięte [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:32_________________________________________________ ta... tylko dwójkami wchodzić bo mało miejsca
  7. WIŚNIA wypożycz lawetę, a konia pociągowego Ci załatwię - za paliwo Przypomnij się jutro bo zostawiłem telefon w kabinie jak coś jesteśmy na łączach a tak ogólnie to głowica przyszła [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:40_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=PO&Date=20111028&Category=galeria&ArtNo=23106286&Ref=PH&Params=Itemnr=10 :shocked:
  8. tylko dobrze załóż żeby ci drugi nie trzasnął
  9. panowie ma ktoś numer do jakiegoś taniego laweciarza? bo moją bryczkę chyba będe transportował do Bdg
  10. WIŚNIA odpowiedział(a) na zbylo22 temat w 1.6
    o ile dobrze pamiętam to 16 tylko musi być qrewsko wąska żeby ją włożyć w ten kanał
  11. panowie pytanie na szybko od APT głowica do mnie podejdzie?[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:44_________________________________________________dalij pisać bo głowica czeka [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:48_________________________________________________??
  12. jutro jadę na zakupy
  13. czy po to się robi remont silnika żeby konie gubić ? [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 17:55_________________________________________________ sam masz kiszke w silniku tylko patrzeć jak się coś zatrze
  14. Weźcie jakies ciuchy na przebranie do Świecia bo roboty w garażu full
  15. z tego co widzę to od serwa chyba
  16. zdejmij pokrywę zaworów to się dowiesz o co kaman
  17. jak na 5 litrów to palą bardzo mało :gwizdanie:dane o spalaniu łatwo znaleźć na Google [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 18:20_________________________________________________http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-7/e38/silnik-benzynowy-750-i-326km-1994-2001/ 21/100 to nie tak źle no Ty to jesteś teraz biznesmen... 7er jeździsz.. burżuazja normalnie ... 21 litrów... gdzie tam to prawie nic... jak za darmo :gwizdanie:, zwłaszcza że od przyszłego roku pewne że paliwo ma iść o 30-40 groszy w góre... najwyżej odkupi żabę za jeszcze raz tyle za ile sprzedał
  18. jak na 5 litrów to palą bardzo mało :gwizdanie:dane o spalaniu łatwo znaleźć na Google [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 18:20_________________________________________________http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-7/e38/silnik-benzynowy-750-i-326km-1994-2001/ 21/100 to nie tak źle prawie tyle co moja :gwizdanie:
  19. ma napęd na tył zimą drifty można odstawiać
  20. jeżeli masz taką podstawę o jakiej myślę to zobacz tą rurkę spróbuj palcami dokręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.