Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Kilka dni temu tankowałem LPG na stacji Bliska Kraków - Makuszyńskiego po 1,74zł PB95 - 4,12zł
  2. http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/news/2015/01/25/kubica-and-pirelli-the-fastest-combination-on-rallye-monte-carlo/ http://sokolimokiem.com/as-w-rekawie/
  3. w ten słoneczny dzień
  4. Odnośnie dyskusji o meczu http://niezalezna.pl/63767-katarczycy-z-europy-i-innych-kontynentow-internauci-bezlitosni-po-polfinale-memy
  5. Ja byłem z Gosią i przyjaciółmi w tym apartamencie w tamtym roku http://noclego.pl/oferta/224432/galeria/ Nie drogo i fajne miejsce, można zrobić grilla, miejsce nie daleko od centrum ok 7 min drogi.
  6. Napisałem Ci na FB, niczym http://www.pcworld.pl/news/396861/Samsung.Galaxy.S4.Value.Edition.po.co.w.ogole.powstal.ten.smartfon.html
  7. Kto chce kupić? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305923-3-sztuki-sony-playstatnion-4-black/#entry4341767
  8. Jest faktura detaliczna wystawiona do 24 msc gwarancji.
  9. Elo Jak coś to mam 3 sztuki nówki z hurtowni PS4, 24 msc gwarancji, 1400zł/sztuka.
  10. To co panowie odkopujemy temat bo ruszała nowa seria naszego ulubionego programu motoryzacyjnego A tymczasem stolice zaatakowała godzilla w kasku http://www.topgear.com.pl/bigstig-stig-dotarli-do-warszawy-zdjecia,bigstig,zdjecia,5321
  11. Masz fona od operatora z brandem??
  12. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niektórzy sobie robią żarty z wojny ale ten kto wymyślił teksty to prze uj
  13. Piracie:P Ja zamówiłem zestaw w komputroniku
  14. http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Jakosc-paliw-raport-UOKiK-za-2014-rok,wid,17211565,wiadomosc.html
  15. Zobaczę co się da zrobić. Panowie po przeszukaniu 30 stron działu multimedia znalazłem temat o którym ostatnio rozmawiamy, pogadam z Nosferem, odnowimy temat i podwiesimy aby zawsze był na 1 stronie. Więc prośbę o dodanie swojego ID kierujcie na PW lub napiszcie w temacie i już będziemy mogli siebie szybko znaleźć i cisnąć w sieci http://a4-klub.pl/index.php?/topic/60700-ps3-xbox360-187;-klubowicze/ http://psnprofiles.com/PABLOV8Q Kto chce sztuke na PC? Jutro a właściwie można powiedzieć za moment, że dzisiaj premiera naszych chłopaków z Wrocławia studia TECHLAND Najtaniej na PS4 i XONE jest w media expert na online z darmową dostawą http://www.mediaexpert.pl/gry-playstation-4/gra-ps4-dying-light,id-303837 Jeśli ktoś chce gadżety i zniżki na gry to ta oferta jest ciekawa http://allegro.pl/premiera-dying-light-ps4-dlc-koszulka-l-i5037199454.html Preordery w których miały być dodane DLC będzie normalnie dodane w grze więc TECHLAND zrobił prezent dla osób które normalnie kupią grę w sklepie. Dzisiaj kupiłem nowy numer http://www.ppe.pl/news-33485-psx_extreme_210_od_srody_w_sprzedazy_.html Dostała 9kę więc jest bardzo dobrze zwłaszcza że już takich łatwych ocen nie dają jak kiedyś w PSE.
  16. Seryjnie wychodziły sedany z napędem 4x4 wersja RTSi (5 generacja). wieczorową porą. No właśnie miałem mu odpisywać że masz w kwietniu razem z themoniastym
  17. Szacun wariacie Ja miałem platynę w GT5 ale nie pamiętałem hasła do starego konta PABLOV12 i musiałem nowe założyć Przed chwilą grałem w nowy wykupiony dodatek w Driveclub i nagrałem jeden przejazd Trasy w ogóle nie znam ale jakoś poszło Jak się wrzuca klipy w jakości 1080p???
  18. Rafał zaraz Ci wyślę zaproszenie. Jak dla mnie PS4 jest za jasne i lepiej wygląda na XO ale to kwestia tylko przyciemnienia w ustawieniach z tego co wyczytałem. PC jednak na Ultra lepiej wygląda. Rafał ty masz aż 53 Platyny?? Czy znalazłem kogoś innego??
  19. Pojawiło się dzisiaj na filmyHD i zassałem, obczaje w domu bo jak mówiliście nie było już sensu iść na to do kina
  20. PABLOV8Q Muszę zrobić z tym działem porządek i dać wszystkich osób nicki tak jak parę lat temu było, po zmianie serwera gdzieś to wcięło w piz*..
  21. Jeśli nie grałeś to polecam Ci Forze Horizon, miałem na X360 za***ista gra i wiele godzin spędzonych sprawiły że chętnie bym w nią pograł, niedawno wyszła 2 część. The Crew też jest dobre ale musisz mieć dostęp do sieci byś w nią grał, przynajmniej tak jest na PS4.
  22. Nie zasiadłem jeszcze bo byłem po młodą do pracy i zaraz dopiero odpalę i chwilę pogram na przemian z Driveclub Ciekawe czemu nie mogą wycisnąć lepszej grafiki na XO? http://www.pssite.com/news-39199-wiedzmin_3__dziki_gon_dziala_na_ps4_w_1080p__na_xbox_one_tylko_900p.html Czekam na jesień i lecę od razu po U4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.