Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk Do 21:00 Wstapie :gwizdanie: MM2 na Car audio jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk Do 21:00 Tylko nie pomyl sklepów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan dzięki Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesku pojechać to zaraz ja Tobie mogę Podjedz do mnie jutro do pracy to porozmawiamy dokładnie o lcd/plazmach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żabcia ma 3.0 204km a nie 265 (seria)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo moda narazie nie ma nie musisz się podlizywać :D :D mega13 zwróc uwagę ze ja nie mówię o silniku naszego moda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakiś potencjał jest dobry program i byłoby Potencjał to jest w 3.0tdi
-
[B5 ADR] spalanie lpg, ile palą Wasze audi?
Tyle Ci powinien palić przy tym silniku i automacie, także jest wszystko w porządku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Multitronic czy manul :?: Ja nie dawno na bora się scigałem z 2.0 ale to była ośka w multi i w szoku byłem jak cisnoł, w ogóle nie było widac zeby biegi zmieniał hehe Dopiero od 120km/h mu zaczynałem odjezdzac Ale te silniki naprawdę są
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki silnik :?: :gwizdanie:
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
B8 jak B8, pozazdrościć Załóż większe fele przynajmniej 18' tak jak mówisz bo w tych 16' wygląda jak B5 na 15' hehe oby Ci służyła jak najdłużej :> p.s - następnym razem zrób ostrzejsze fotki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zachęcamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No problem, będzie Rubio w pracy to będziemy rozmawiać [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 14:35_________________________________________________ ale ześ teraz jebn... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O 23:00 już nie chciałem wydzwaniać po wszytkich bo jak byśmy się zjechali to była by 1:00 Kobita nie chciała mnie juz nigdzie puścić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie na forum Zapraszamy na spoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry wszystkim Kurka dopiero wstałem, za dużo wczoraj było , nie lubię dnia chłopaka Panowie jak tylko będzie okazja i miejscówa to się odwdzięczę Trzeniu jutro Ci napisze co i jak z aparacikiem
-
[B5 ARG] dziwny objaw
Nie martw się, to jest normalne zjawisko ze jak włączysz klime to obroty spadają i auto troszkę traci mocy. Coś za coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty nie dziękuj tylko o flaszce pamiętaj :gwizdanie: jarko flaszka będzie, napewno Cię nie ominie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuje serdecznie wszystkim którzy głosowali jak i również tym którzy zaspali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo system nawodniający do ogrodu niestety Pablo nadaje się do wyrzucenia ;( i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e No to szkoda jeśli tak jest zmasakrowana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie da się nic już z nią zrobić :?:
-
[ALL B6]Prosze o opinie o polerowanych 18" od A8
skovroon jęsli do sedana B6 to tylko 18' kupuj, najlepszy kompromis