Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk Do 21:00 Wstapie :gwizdanie: MM2 na Car audio jestem
  2. Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk Do 21:00 Tylko nie pomyl sklepów
  3. Tukan dzięki Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów
  4. Grzesku pojechać to zaraz ja Tobie mogę Podjedz do mnie jutro do pracy to porozmawiamy dokładnie o lcd/plazmach
  5. Żabcia ma 3.0 204km a nie 265 (seria)
  6. Pablo moda narazie nie ma nie musisz się podlizywać :D :D mega13 zwróc uwagę ze ja nie mówię o silniku naszego moda
  7. jakiś potencjał jest dobry program i byłoby Potencjał to jest w 3.0tdi
  8. Tyle Ci powinien palić przy tym silniku i automacie, także jest wszystko w porządku
  9. Multitronic czy manul :?: Ja nie dawno na bora się scigałem z 2.0 ale to była ośka w multi i w szoku byłem jak cisnoł, w ogóle nie było widac zeby biegi zmieniał hehe Dopiero od 120km/h mu zaczynałem odjezdzac Ale te silniki naprawdę są
  10. Jaki silnik :?: :gwizdanie:
  11. B8 jak B8, pozazdrościć Załóż większe fele przynajmniej 18' tak jak mówisz bo w tych 16' wygląda jak B5 na 15' hehe oby Ci służyła jak najdłużej :> p.s - następnym razem zrób ostrzejsze fotki
  12. Witamy serdecznie i zachęcamy do czynnego udziału na forum
  13. Witamy na forum
  14. No problem, będzie Rubio w pracy to będziemy rozmawiać [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 14:35_________________________________________________ ale ześ teraz jebn... :polew:
  15. O 23:00 już nie chciałem wydzwaniać po wszytkich bo jak byśmy się zjechali to była by 1:00 Kobita nie chciała mnie juz nigdzie puścić
  16. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  17. Witamy serdecznie na forum Zapraszamy na spoty
  18. Bry wszystkim Kurka dopiero wstałem, za dużo wczoraj było , nie lubię dnia chłopaka Panowie jak tylko będzie okazja i miejscówa to się odwdzięczę Trzeniu jutro Ci napisze co i jak z aparacikiem
  19. PABLO odpowiedział(a) na tigra11 temat w Audi A4 B5
    Nie martw się, to jest normalne zjawisko ze jak włączysz klime to obroty spadają i auto troszkę traci mocy. Coś za coś
  20. Ty nie dziękuj tylko o flaszce pamiętaj :gwizdanie: jarko flaszka będzie, napewno Cię nie ominie
  21. Dziękuje serdecznie wszystkim którzy głosowali jak i również tym którzy zaspali
  22. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  23. albo system nawodniający do ogrodu niestety Pablo nadaje się do wyrzucenia ;( i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e No to szkoda jeśli tak jest zmasakrowana
  24. Nie da się nic już z nią zrobić :?:
  25. skovroon jęsli do sedana B6 to tylko 18' kupuj, najlepszy kompromis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.