Treść opublikowana przez PABLO
-
Strefa Śmiechu
http://i33.tinypic.com/t5g17r.png [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:02 _________________________________________________A tu ciekawa reklama :> http://pl.youtube.com/watch?v=haVljmK21-4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=sq-Qsax9VTM&feature=related
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj linka Ten jest lepszy link bez cenzury http://www.youtube.com/watch?v=sq-Qsax9VTM&feature=related
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj linka http://www.youtube.com/watch?v=eBWJFfElaWQ prosze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kapitan Bomba rozpier* :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra panowie ja uciekam bo od 6 na nogach. Wystarczy tej vodki Bye
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty tez pijesz?? W weekend nie było kiedy to teraz [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 01:39 _________________________________________________Finladnia z colą z kubka A4 to dopiero jest szoł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Człowiek spędził cały dzień w pracy i teraz sie dowiaduję o rzeczach które sie wydarzyły na dodatek koło mnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię waski dobrze ze chociaż tylko tyle wyszło a nie więcej Pablo goniłem Cię wczoraj wieczorem na rondzie Kocmyrzowskim jechałeś w kierunku Proszowic ? To mnie pomyliłeś z kimś innym bo wczoraj nie jezdziłem dupowozem No nie mów ze oprócz lamp, miał ten sam tłumik co ja :?: Hercus gdzie ty się bujasz po moich stronach :?: Widziałem Cię dzisiaj na Kościuszkowskim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię waski dobrze ze chociaż tylko tyle wyszło a nie więcej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na pewno ktoś kupi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Elo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Oj widzę że trochę się działo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zmieniłem plany zostaje w domu i trzeba troche a rano do pracy. Miłego spocika- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co taka dziś tu bida była? ThemOn dzięki za odwiedziny w pracy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te felgi jakoś mi nie podchodzą Kwestia gustu Mi też średnio na jeża leża- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie :naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wczoraj opis na gg widniał u Murzyna o tym fakcie Podobno są filmiki :gwizdanie: A ja wam pokaże co sprowadziła firma u mnie na osiedlu :gwizdanie: A tu nasz Kuzi w Gallardo jak na Bora jechał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma swoje 5 minut- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jesteśmy najgorsi, przynajmniej w 2004 roku http://www.moto-portal.pl/images/infografik/10.jpeg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberek jak Cię proszę to dalej nie mogę sie przyzwyczaić do tego zielonego koloru :>, hehe- jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!