Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Panowie wybiera się ktoś 26.07.08 :naughty: Będzie jazda na Al.3 Maja http://www.allegropower.pl/go.live.php/PL-H4/atrakcje.html
  2. Kasa poszła (1 osoba)
  3. Co do tych lusterek to zostawmy temat bez komentarza bo szkoda gadać, M3 look górą
  4. Działo sie co ciekawego oprócz tego paliwa? Trzeniu dzięki za odwiedziny
  5. Panowie udanego jutro spota i grillowania
  6. a jak zamówię powoli to już nie? Nie bądz taki dowcipny bo nie wyglądasz [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 22:47 _________________________________________________ Pewnie widziałeś ale naprawdę te lampy robią wrażenie
  7. Piotrek zamawiaj szybko bo będzie kozak
  8. tak sobie :gwizdanie: a tak powaznie to całkiem niezła dokładnie Jarko ma kubeczki dla reszty , pewnie rozda na spocie w Niedziele Jak coś to odbiorę na nastepnym spocie bo teraz mnie nie będzie.
  9. Lepiej nie zaczynajmy Trzeniu bo jeszcze bana dostaniesz od naszego Vipa
  10. jakby się lejce pomieszały to byś się już dusił Odetkałeś się już
  11. ee co wam sie lejce pomieszały
  12. http://pl.youtube.com/watch?v=AqIeNALC9rI Prze kolo
  13. miron 78 audika robi wrazenie a szczególnie fele :th:
  14. :polew: :polew: No nasz kolega z forum od B7mki dawał popalic
  15. Cholera Kubica wyleciał z toru a awansował z 10 na 3 miejsce i byłby liderem w mistrzostwach Do spontana
  16. miron 78 wpadaj, będzie jak zawsze stara paczka Panowie wybiera sie ktos jutro przed spotem?? http://www.rmfmaxxx.pl/index.html?art=news&nr=6288
  17. No strasznie sie popisali co nie którzy
  18. Sorry żle skojarzyłem Oki miłego klikania
  19. A tak po za tym jak było na meczyku? a kto pyta? :gwizdanie: Ty wiesz kto i co
  20. A tak po za tym jak było na meczyku?
  21. Więc to jest kolejny post, za którego zmieniam swoj podpis. Garmin już nie jest moim ulubieńcem...Garmin jest moim bożyszczem :kox: :kox: Powiem Wam, że naprawde zastanawiam się czy nie kasować tego typu wpisów, żeby nowi uzytkownicy forum nie czytali takich herezji.... :naughty: :naughty: :naughty: Na razie nie kasuj, może nasz nowy kolega zmieni tok myślenia i będzie już pisał rozsądne posty
  22. PABLO odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo ładna sztuka Zarzuć ładne fele 17" i lampy po lifcie a będzie miodzio Silnik :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.