Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Trzeba się przyzwyczajać, ja już daje rade z tym żyć
  2. Wiem wiem, Jarko. Jak na spocie działo sie coś ciekawego? Widze ze nowy kolega był
  3. Powitać Hehe myslałem ze bedzie troche czytania a tu bida dziś.
  4. Ok pany. Dobrej nocki i klikania ale wystarczy tego na dzis
  5. I tak o to skonczyła się powiesc pisana przez panów moderatorów Czytał: Lucjan Szołajski. :polew: :polew:
  6. ale inne są zadowolone a nie inni ?? :polew: :polew: Czy my o czyms jeszcze nie wiemy
  7. nawigacja i nie ma problemu oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła.... :polew: Poziu nie drażnij moda :gwizdanie:
  8. dorobiłem Ci w photoshopie Wiesz Sokol, rozczarowałes mnie Takiego (srodkowy palec) Panowie lookajcie:
  9. PANOWIE A GDZIE PABLO???
  10. Eee Zes zaszalał Sokołowy :>
  11. wszystkim Trueogre i Trzeniu dzięki za odwiedziny
  12. Dzięki Diego [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 21:53 _________________________________________________Jutro mnie nie będzie to teraz sobie pozwole: waskipl wszystkiego naj naj i B8 RS4 w Avancie jak wyjdzie :>
  13. Panowie co tam jakiś fristalo http://pl.youtube.com/watch?v=gGc9Ace466M Leże i kwiczę :polew: :polew: :polew:
  14. wszystkich. Max czasem mnie rozp*****lają twoje przywitanka Co dziś tak mało spamu
  15. No a wygląda jak mojego kuzyna a3 z dużym grill-em(A3 z 2001r) nie to auto i nie ten grill I nie te pieniądze [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 23:44 _________________________________________________Miłej nocki i klikania, ja spadam kimać.
  16. Dobra pany ja uciekam z forum bo siedzę u znajomych i co nieco Trzeba meczyk dalej oglądac MU-ROMA 0-0 De Rossi pazdzioch jeden karnego nie strzelił. Jeszcze raz dzięki wszystkim za życzonka
  17. filmy porno Chciałbyś Trzeniu
  18. W Niedziele mnie nie będzie bo mam weekend pracujący ale na następnym spcocie będę to zrobimy grilla
  19. http://get4b.wrzuta.pl/audio/v0ZSdgyXp9/feel_-_jak_aniola_glos_dj_marquees_remix :dance:
  20. Cześć Piotrek. Jak było w wawie
  21. Jeszcze raz dzięki za życzonka Imprezka będzie ale nie dziś bo od jutra zaczynam nową pracę w Media Markcie także sorki ale coś sie pózniej wymyśli. Panowie dziś skillowałem się z B8 2.0TDI na Bora Komorowskiego, mniej więcej do 110 km/h szliśmy łeb w łeb dopiero na trójce mu zacząłem odjeżdzać ale powiem wam ze jestem w szoku jak ten silnik chodzi :>[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:41 _________________________________________________ Dobry pomysł :>
  22. Cuber jak lookam na te fotki z tym xenonem to od razu kojarzy mi sie rynek nocą (promienie w kosmos) Efekt Dzięki panowie za życzonka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.