Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Witamy O widze ze kolega ma ten sam silnik co ja :> Spot dzis będzie.
  2. Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :>
  3. Ja jeśli szybko wrócę z giełdy to podjadę oblookać zlot. W sumie dzis wieczorem audiczkę pucowałem to też można podjechać :>
  4. Panowie wybieracie sie moze jutro na: 5 kwietnia Kraków* Tuning Zlot * Memoriał JP II Kraków - Łagiewniki parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego godz. 10.00 z a p r a s z a m y wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na Tuning Zlot poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II Plan zlotu: 10.00 spotkanie na parkingu 11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu 12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio 14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie 10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi Jeśli juz był temat to sorki
  5. Powitać Sokół wymiata :th: Kamil postojówki dają rade efekt jest super, jak bede miec czas to zapodam fotke
  6. Dobrze nam znane filmiki RSy miażdzą :>
  7. lookajcie http://pl.youtube.com/watch?v=WrLHxHd16ZE http://pl.youtube.com/watch?v=OSxcfDyZBJc&NR=1
  8. Max nie martw sie, najwyzej przegoni sie ludzi Ja teraz jade audice wypucować.
  9. Mogę Ci podrzucić ze 20 odcinków TopGeara rtocki jak bys dał rade to przywiez w Niedziele równiez dla mnie serie TopGear
  10. Sorry troche mnie nie było to nie jestem na bieżąco. Tylko ciekaw jestem jak mnie przywitaja koledzy od golfów bo kiedys podbiłem na ich spota i troszkę im zagrałem V6stką przed nosem
  11. 1. Sokół 2. Cuber 3. Themon 4. Ozi 5. Jarko 6. TrueOgre 7. Trzeniek 8. Mtytus 9. rtocki 10. Marek27 11. Mad_MAX 12. Młody-Audi KNS + MAKU KNS dlatego razem bo jednym Audikiem przyjeźdzają 13. Adikrakow 14.Tukan 15.Pablo GT 16. 17. 18. 19. 20. Dla mnie jeszcze nie jest zamknięta
  12. Fotki nie oddają tego uroku jak wygląda w realu marek27 :th:
  13. Ale u nas robi sie kolorowo Sokół :th: Wesołych świąt.
  14. przy kompie sa tylko na forum nie mają siły wejsć, za mało redbuli było
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A taki milutki i spokojny
  16. Dzięki za spocika i pomoc w hidach. Jutro wieczorem będą filmiki z ogierkiem w roli głównej
  17. Pwitać Jak zdąze wytrzezwieć to podbije na spota
  18. jak urośnie będzie taki :> http://www.internationalkennel.com/images/yorkshire-terrier.jpg Ee to nie ma sie czym przejmować Dobra panowie trzeba mykać na miasto co nieco i
  19. Trzeniu piesio naprawdę słodki. Tylko uwazaj bo jak urośnie to zeby Cie nie zjadł
  20. Powitać wszystkich Oj widzę ze sie troszkę pozmieniało... Postaram sie też przyjechac w Niedziele na spota bo moja furka również wymaga zvagowania.
  21. Widzisz Cuber Ciebie też chcą wciągnąć w te gierki
  22. Cuber przykra sprawa Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed:
  23. Ja również podziekuje za impre. Podziekowania na schillera i jego dziewczyny za organizację. Do następnego zlotu :th:
  24. Niektóre fotki miażdzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.