Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Chłopaki nie dam rady bo jestem bardzo zapracowany
  2. Wreszcie pierwsza B8 na forum Bardzo ładnie sie prezentuje i tak jak koledzy wyzej piszą większa fela i bedzie lux. Ja bym preferował inny kolor ale najwazniejsze ze tobie sie podoba :> Ile Ci pali po miescie bo bardzo ciekaw jestem ile ten silniczek potrzebuje na 100Km.
  3. No w sumie juz dawno sie nie grało, to moze jutro sie pozbiera osoby i zrobi wieczorem fighta w medala.
  4. O rzesz w morde swistaka, MASAKRA [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 22:54 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk&NR=1 Do takich wypadków tak własnie dochodzi
  5. a może w między czasie coś z trawką się zwolni Pozyjemy zobaczymy
  6. W tygodniu podbije na hale do szkoły u mnie na osiedlu i sie zapytam jakie koszta i terminy, halka moze nie taka duza jak w zielonkach ale spokojnie można pograć. Jest jeszcze hala na dywizjonu 303 zaraz za pasem tam tez chłopaki grają i jest tam większa hala takze dowiem sie i dam znać.
  7. chociaż ta opcja brzmi ciekawiej Jesli chodzi o hale w szkole to mogę sie zapytać była by na Dywizjonu 303 lub u mnie na 2 Pułku Lotniczego.
  8. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Szło sobie wredne prosiątko lasem i spotkało liska. - Cześć, prosiątko! - zawołał przyjaźnie lisek. - sp***dalaj, ryży pojebie - odkrzyknęło prosiątko i poszło dalej. Spotkało wilka. - Witaj, prosiątko. Co słychać? - Wal się na ryj, siwy pierdolcu - krzyknęło prosiątko i pomaszerowało. Spotkało wróżkę. - Czego? - warknęło. Wróżka uśmiechnęła się życzliwie. - Och, jakie ty jesteś niegrzeczne - zachichotała. - Dlatego zamiast trzech spełnię tylko dwa twoje życzenia. Mów. Prosiątko natychmiast odparło: - Jebnij mi tu taki rów, trzy na dwa na pięć metrów, wypełniony po brzegi gównem. - Jak sobie życzysz. - A drugie życzenie? - A teraz to żryj!
  9. Tukan jak wyskoczy ze zrobionym furaczem to nie pogadamy
  10. Murzynku nie długo jak dobrze pojdzie to na lato moze będzie S4 2.7 BiTurbo to porezamy :gwizdanie:
  11. Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys. eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :> A kto tu mówi o rozdrabnianiu Spoko Adi damy rade :th:
  12. Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys.
  13. no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie . Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta. Tak Marcin bedzie zrobione. Najpierw hidy a pozniej nakładki InPro :>
  14. Kupiłem te same co ThemOn zapodał czyli Depo ale ładnie wygladają, jeszcze niebawem się dołozy Hidy 6000K i będzie git
  15. Trzeniu zmartwie Cie nie bedzie mnie w Niedziele bo musze byc cały dzien w wieliczce :wallbash:
  16. Wystarczy jedna dobę nie lookałem na forum i pincet stron napisane, spamowicze :gwizdanie: A teraz furka Mysle że sie wam spodobało
  17. Wszyscy kombinatorzy
  18. Ja dałem 100 euro
  19. Murzyn na tą chwile trudno mi powiedziec czy dam rade.
  20. No wkurwiony jestem Spalilem sobie uklad (scalaka) Nie dobrze Max Ale tak zeby Ci sie poprawił humor strzel se filmik http://pl.youtube.com/watch?v=kG7nUOGN0G8 :polew:
  21. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=kG7nUOGN0G8 :polew:
  22. BIAŁO CZERWONI Kto?! Kto?! POLSKAAAA BIAŁO CZERWONI!!! :oklaski:
  23. Dobry wieczór wszystkim znowu musze czytac po całym dniu tone spamu A teraz :beer1: i meczyk :> POLSKAAAAAAAAAAAAAA!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.