Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO źle zrobiliśmy teraz to wezme swojego lapka i juz wiem co i jak to musi być podczas jazdy, pobawimy sie za 2 tygodnie. Ale nie wiem czy jeszcze bede miał to audi bo rodzą mi się dziwne pomysly w głowie.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
no wlasnie mam go od znajomego ma 3 sztuki i beda proby a dzis na spcie sprobuje zrobic logi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to super dzieki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobra może go trafie gdzieś na uczelni to go poproszę żeby zabrał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu wez kompa dzis i prosa zebys na mnie poczekal bo potrzebuje logi dynamiczne zrobic do Przemka napisze esa zeby zabral kabel bo mam drobny problem z audi
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
Dziś po podpięciu do kompa pokazało opis typu "regulacja zakresu doładowania poza granicami", fachura twierdzi że to zawor N75. Kolego PIXI zgadzam sie co do tego że program nie jest full profeska, ale gość sprawdzony i sam się prosiłem o taką zmianę, bo 1.9 + Q to jest słabe połączenie, ja wiem że diesel to nie silnik sportowy ale teraz ma dla mnie zadowalające osiągi. Choć wolałbym żeby ten wykres momentu był bardziej płaski.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
No dobrze zgadzam się z tym że robienie chipa za 500 zł to nie jest rozważna sprawa ale było tam kilku chłopaków wcześniej i było u nich wszystko OK wiec i ja sie skusiłem ale dodam że oni tak delikatnie dokładali do swoich. Pierwsze co to auto idzie do poprawy programu a potem bede szukał przyczyn jeżeli nadal bedzie występował problem.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
kolego retrikal właśnie już mi ktoś mowił że turbo może przeładowywać i to jest problem. a co do zmiany softa to chyba właśnie tak zrobię że bedzie wizyta u renomowanego tunera żeby to na hamowni ustawił jak trzeba i bedzie dobrze a co do perełki to przecież to moja sprawa co z nią zrobię i proszę o wypowiedzi na temat problemu a nie krytykowanie co robie ze swoim autem.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
panowie pierwsza sprawa to ten koles nie czyscil mi turbiny robila to firma REGMOT z mielca a co do chipa to robil to kples w garazu pewnie zaraz zostane za to skarcony a wykres jest z tarnowa z hamowni przez to vtech
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
Nie wypowiadam się jak to zrobił bo nie wiem jest to moj znajomy więc myślę, że wała ze mnie nie robi pozatym ma sprzęt do czyszczenie ultra dźwięki czy coś tam to móglby mnie naciągnąc na 300 za czyszczenie. Może uda mi sie na spocie z niedziele zrobić logi to wrzucę bo znajomy ma kabel.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
" Możesz powiedzieć w jaki sposób to zostało sprawdzone ? " Szczerze mówiąc to nie wiem bo znajomy mechanik kazał odpalić turbo świsło jak przy przyspieszaniu i tyle nie patrzyłem co robi. [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:03_________________________________________________Szczerze mowiąc nie wiem jak to z nimi jest bo pierwszy pomiar pokazał 168 Km. W każdym razie odczycia z jazdy są o niebo lepsze niż przed no ale sprzęgło cierpi i już niedługo dokończy swojego żywota.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
No właśnie z logami jest problem bo nie bardzo mam je jak zrobić. Ale postaram się coś zorganizować.
-
[B6 AVF] Wyłączająca się TURBINA
Witam panowie mam taki mały problem posiadam A4B6 z 2002 z silnikiem 1.9 TDI 131 km z napędem quattro w zeszłym roku była regenerowana turbina, czyszczony cały intercooler oraz EGR, w lipcu dostała virusa, na hamowni wyszło mi 182 km i 416 Nm i pojawił się pewien problem auto przy ostrym przyspieszaniu jedzie gora do 160 km/h przy spokojnym rozpędzi się do 200 km/h i koniec totalny brak mocy, wyłączam silnik, odpalam i jadę dalej i wszystko jest OK. Dodam że turbo jest czyste i się nie blokuję z powodu zabrudzeń było sprawdzane. Może ktoś z was już spotkał się z podobnym problemem. I jeszcze jedno czy wymiana Intercoolera pomoże w tej sprawie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego Bruno na forum kłotnie a na spotach bijatyki o ten termin tak że nie jest u nas tak łatwo :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No w końcu kolejna B6 będzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO bedziesz na spocie ?? Chcesz tą gałe od biegow ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi Q nie potrzebne do jazdy z ośką daje sobie rade mam Q tylko dlatego że żona nie radziła sobie z gorką do domu ale jednak bardziej 4 kółka cieszą :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no najważniejsze jest to słowo ŻYWĄ :> :> Dlatego warto kupić no ale wypaśny okaz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja już mam upatrzoną może nawet w tym tygodniu uda się wychaczyć http://otomoto.pl/audi-80-tdi-klima-skora-drewno-unikat-C20775057.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taaa RS8 :polew: :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i też będzie, pozatym zmieniam auto nadal Audi ale już nie A4, B6 zostaje dla żony.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to ustawcie się na wcześniej najwyżej mnie nie będzie i tyle.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Coś czuje że ch.... to strzeli niedługo te spoty bo już sie kłótnie zaczynają ustalmy jedną stałą datę i koniec kto może ten jest kto nie to nie bo tak to zawsze znajdzie się ktoś komu nie bedzie pasowało.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jakby co to ja tez po 18 się pisze Wolantt najwyżej pogadamy sobie we dwóch :>