Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
ja już po pracuni, idę spać - czeka mnie pracowity dzień
-
Spociki Łódzkie
oj adaś jest baaardzo biegły w czytaniu paaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
nie no spoko kimi, kontrolujemy sytuację [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:47_________________________________________________ :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: jeszcze nie opuściłam forum a Ty już
-
Spociki Łódzkie
ja też zawijam bo mnie plecy bolą, starość nie radość misiek do spania bo rano znowu będziesz nie wyspany :papa:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
synku, synku, bo to przyszły zięciu :wink4:
-
Spociki Łódzkie
dobranoc synku
-
Spociki Łódzkie
to Ty taki dansjor jesteś :?: :travolta: :travolta:
-
Spociki Łódzkie
kłysiu, zobaczymy co powie HUGO [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:26_________________________________________________ Trzymam Cię za słowo :gwizdanie: Mario, skręcisz te koleżanki ? Kimi :bicz:
-
Spociki Łódzkie
o nie :!: :!: :!: :!: tacy jesteście :evil: :evil: :evil: przemawia przez Was: chamstwo i drobnomieszczaństwo :wallbash: no to zobaczycie jak się bawi MIASTO ZGIERZ :drool: :drool: :drool:
-
Spociki Łódzkie
do poprawy : W MIEŚCIE ZGIERZU :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
skąd wiesz że nie będzie ??? Poza tym tam chyba fotek nie można robić bo pisał mi że nie będzie jak to fotek nie mozna robić? a kto mi zabroni? a co to Auschtwitz czy co...
-
Spociki Łódzkie
szkoda, że nie będzie naszego fotoreportera :confused4:
-
Spociki Łódzkie
http://www.citypizzapub.pl/ i co :naughty:
-
Spociki Łódzkie
będziemy mieli zaszczyt spotkać się z prezesem w piątek lub sobotę w CITY PUB w Zgierzu na Pl. Kilińskiego 9 kto chętny? bo nie wiem ile miejsc zarezerwować :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Mojej ADRIANNY ukochanej kimi, chyba baaaardzo ją kochasz :giveheart:
-
Spociki Łódzkie
Kimi, cierpliwy palcem dół wykopie
-
Spociki Łódzkie
misek, nie bij tak wszystkich tych kijem :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
nareszcie coś się ruszyło w tym temacie :> nam pasuje, dajemy 50 zł
-
Spociki Łódzkie
umawiajcie się z Kimim, bo do czwartku musi być zebrana kaska dla dzieciaków :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
tzn wstałam o 7, musiałam wyszykować towarzystwo i o 8:30 ......... kic do łóżeczka ja tą łapkę od razu widziałam, tylko myślałam że to taki malutki koteczek
-
Spociki Łódzkie
takim to dobrze :> :> :>, chociaż chyba nie mam co narzekać, bo dopiero co wstałam
-
Spociki Łódzkie
no to Ci się udało
-
Spociki Łódzkie
super piosenka, jak byliśmy ostatnio na koncercie, zakupiliśmy płyty i od razu mi wpadła w ucho :kox: specjalnie czekałam z nią na dzisiaj :decayed:
-
Spociki Łódzkie
:hi: W poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień. w poniedziałek regularnie pada deszcz, czarna rozpacz kąsa jak łonowa wesz manna mi nie spanie z nieba, do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil. je...jebał poniedziałek bury pies, diabeł z nim tańcował aż po pieśni kres ślady szminki na mych spodniach ,karzą bym ten dzień tygodnia wciąż przeklinał na czym tylko stoi świat. w poniedziałek marszczę czoło strosząc brwi, w poniedziałek wciąż niedziela mi się śni zęby bolą mnie trzonowe, kac rujnuje mi wątrobę, w poniedziałek znów zanosi się na zgon w poniedziałek ciągle pada zimny deszcz, h*j komornik nęka jak łonowa wesz manny nie chce spaść mi puszek, do roboty lecieć muszę by miłosnych uciech poznać perwersyjny styl w poniedziałek życie traci smak i sens wtorek jeszcze gorszy bo bezbożny jest, nudny wtórny i jałowy, beznadziejny dzień targowy wrednie szczerząc zęby śmieje mi się prosto w nos dobrze, że się urodziłem w środę... tekst: Stare Dobre Małżeństwo