Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
my zawijamy na 160x220 dobranoc :tongue4: [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________ a o czym chcialas pogadac musialem isc bo by awantura byla ale jak cos wal smialo na pw ogólnie, tak o życiu i trochę się pośmiać :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
bartuś, proszę wykasować moją postać na 4 i 7 zdjęciu - masakra jakaś normalnie :kox:
-
Spociki Łódzkie
mimo, iż nie chcieliście się zintegrować przy kawce to i tak wielkie dzięki za te 10 aut miśki[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________ kimi, chyba to zdjęcie pokażesz żonce co ?
-
Spociki Łódzkie
o nie !!!!!!!!!!!! beze mnie? kto poszedł ??????????????? :slina:
-
Spociki Łódzkie
ale jesteście herbatniki, nie chcieliście nigdzie pójść posiedzieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
:hi: ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! śpita ?????????????????????
-
Spociki Łódzkie
port 2 : 0 galeria[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:37_________________________________________________ dobranoc
-
Spociki Łódzkie
przecież nie będziemy już jeździć po chodnikach
-
Spociki Łódzkie
szczerze to galerii jakoś nie znoszę, jest mała, ciasna i zaludniona, zaś do portu mamy kaaaawał drogi ale możemy jechać lub się dostosujemy, musi zapaść w końcu jakaś decyzja
-
Spociki Łódzkie
zanim się spotkamy pod manu, wszyscy się zjadą i pojedziemy do portu to będzie wieczór, w galerii jest ciasno, może od razu umówmy się w porcie na parkingu podziemnym niedaleko toru kartingowego, od godz 16 można się zacząć zjeżdżać i co ?
-
Spociki Łódzkie
Ewa,Ewa, ale w naszej łódzkiej rodzinie wszyscy mają imiona zastępcze szczególnie po Jarosławcu, prawda Robercik :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
może się umówimy już na jutro :?: a nie tak zawsze na ostatnią chwilę o 16-stej i tak już jest ciemno, co proponujecie :?: ja bym była za manu, jest gdzie posiedzieć, a wy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[br] Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________ ooo to masz kierowcę? biedna Ela ;(
-
Spociki Łódzkie
wszyscy rezają albo sprzątają
-
Spociki Łódzkie
myślę, że można zacząć ok 16, potem gdzieś wejść i posiedzieć będziemy się zdzwaniać Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
w niedzielę musisz trochę pogadać z teściówką, dawno się nie widzieliśmy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to ja też zawijam.... w fotel..... [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________no dobrze, ale żebyś mi się nie spóźnił :bicz3: :wink4:
-
Spociki Łódzkie
kłysiu a ty nie śpisz? jutro do szkółki :>
-
Spociki Łódzkie
seba nie płacz, nie płacz, na nowego lapka weźmiesz z tych na B7 :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
misiek, nie wypij wszystkiego :bicz3: zostaw coś na jutro
-
Spociki Łódzkie
hhhheeeeelllllooooołłłłłłł widzę, że kabaretu ''paranienormalni'' się naoglądał mój misiu, bo jedzie mariolką ostro
-
Spociki Łódzkie
1700, o jjjjjjojjjjjj jjjjojjjjjjjojjjjjjjjj :shocked: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:11_________________________________________________ misiek, a te twoje ?????????????[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________chyba tańsze - bo brzydsze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie widać że się przewróciłeś
-
Spociki Łódzkie
:doh1: :doh1: :doh1: :punish: :punish: :baseball: :baseball: misiek, cena :!: :!: :!: :!: mnie interesuje :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
no ja właśnie też od razu jak zobaczyłem to pow sobie że ta musi być w tym ze znalazłem tylko 17" wiec chyba taka będzie niuni, znaczy się w A4 a nie w samej feldze :doh1: