Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. my zawijamy na 160x220 dobranoc :tongue4: [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________ a o czym chcialas pogadac musialem isc bo by awantura byla ale jak cos wal smialo na pw ogólnie, tak o życiu i trochę się pośmiać :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:
  3. bartuś, proszę wykasować moją postać na 4 i 7 zdjęciu - masakra jakaś normalnie :kox:
  4. mimo, iż nie chcieliście się zintegrować przy kawce to i tak wielkie dzięki za te 10 aut miśki[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________ kimi, chyba to zdjęcie pokażesz żonce co ?
  5. o nie !!!!!!!!!!!! beze mnie? kto poszedł ??????????????? :slina:
  6. ale jesteście herbatniki, nie chcieliście nigdzie pójść posiedzieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  7. :hi: ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! śpita ?????????????????????
  8. port 2 : 0 galeria[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:37_________________________________________________ dobranoc
  9. przecież nie będziemy już jeździć po chodnikach
  10. szczerze to galerii jakoś nie znoszę, jest mała, ciasna i zaludniona, zaś do portu mamy kaaaawał drogi ale możemy jechać lub się dostosujemy, musi zapaść w końcu jakaś decyzja
  11. zanim się spotkamy pod manu, wszyscy się zjadą i pojedziemy do portu to będzie wieczór, w galerii jest ciasno, może od razu umówmy się w porcie na parkingu podziemnym niedaleko toru kartingowego, od godz 16 można się zacząć zjeżdżać i co ?
  12. Ewa,Ewa, ale w naszej łódzkiej rodzinie wszyscy mają imiona zastępcze szczególnie po Jarosławcu, prawda Robercik :?: :?: :?:
  13. może się umówimy już na jutro :?: a nie tak zawsze na ostatnią chwilę o 16-stej i tak już jest ciemno, co proponujecie :?: ja bym była za manu, jest gdzie posiedzieć, a wy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[br] Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________ ooo to masz kierowcę? biedna Ela ;(
  14. wszyscy rezają albo sprzątają
  15. myślę, że można zacząć ok 16, potem gdzieś wejść i posiedzieć będziemy się zdzwaniać Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  16. w niedzielę musisz trochę pogadać z teściówką, dawno się nie widzieliśmy :gwizdanie:
  17. to ja też zawijam.... w fotel..... [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________no dobrze, ale żebyś mi się nie spóźnił :bicz3: :wink4:
  18. kłysiu a ty nie śpisz? jutro do szkółki :>
  19. seba nie płacz, nie płacz, na nowego lapka weźmiesz z tych na B7 :gwizdanie:
  20. misiek, nie wypij wszystkiego :bicz3: zostaw coś na jutro
  21. hhhheeeeelllllooooołłłłłłł widzę, że kabaretu ''paranienormalni'' się naoglądał mój misiu, bo jedzie mariolką ostro
  22. 1700, o jjjjjjojjjjjj jjjjojjjjjjjojjjjjjjjj :shocked: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:11_________________________________________________ misiek, a te twoje ?????????????[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________chyba tańsze - bo brzydsze :gwizdanie:
  23. no właśnie widać że się przewróciłeś
  24. :doh1: :doh1: :doh1: :punish: :punish: :baseball: :baseball: misiek, cena :!: :!: :!: :!: mnie interesuje :!: :!: :!: :!:
  25. no ja właśnie też od razu jak zobaczyłem to pow sobie że ta musi być w tym ze znalazłem tylko 17" wiec chyba taka będzie niuni, znaczy się w A4 a nie w samej feldze :doh1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.