Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
no to proszę bardzo Kimi, nasza KORCIA, wczoraj skończyła 2 latka
-
Spociki Łódzkie
bo........................................ ???
-
Spociki Łódzkie
aaaaaaaaaaaaaaa burna powiadasz............ :polew: seball ale to nie zdrowe przecież
-
Spociki Łódzkie
burna :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
pierwszą się pije zaraz po przebudzeniu, a kolejne zależy od samopoczucia
-
Spociki Łódzkie
kto pije ze mną
-
Spociki Łódzkie
kimi, nie przejmuj się ale ja madzi też nie mogę zrozumieć
-
Spociki Łódzkie
to w sobotę [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:30_________________________________________________ All Bundy Siemka dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 ) tak tak Madzia, jak możesz to podaj dalej
-
Spociki Łódzkie
może byśmy wpadli gdzieś sobie posiedzieć, żeby było miło :naughty: lub
-
Spociki Łódzkie
witam , uć, kato, krak, i resztę świata Bartek, a co porabiasz w tej swojej pracy :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
nuuuudyyyy na pudy.... dobrej nocki paaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
noj się pojawili
-
Spociki Łódzkie
widzę, że jesteśmy same... ciekawe co porabiają chłopaki ? :mysli:
-
Spociki Łódzkie
jak tam wasza niunia? poszła w dobre ręce ???
-
Spociki Łódzkie
nieee, czajnik to gwiżdże[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________to co? weekend w szwecji??? :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
eeee tam, nie wiesz co fajne [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________Hej Ania :> nie czaj się
-
Spociki Łódzkie
a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
będziecie oglądać usta-usta ???
-
Spociki Łódzkie
Czyli... Żona Miśka to Misia ? :laghing2: ogólnie mówiąć to miśki, dla miśka - misiek, dla pozozstałych poprostu KACHNA :decayed:
-
Spociki Łódzkie
trochę się nie dziwię, chciał przyjechać chłopak na spota a tu d*pa, nic konkretnego się nie dowiedział
-
Spociki Łódzkie
noj masz, jak nie bartki to sebastiany jak tu was wszystkich spamiętać ? mimo wszystko kachna jestem (żonka miśka)
-
Spociki Łódzkie
:bry: Seba, mam jak wy to nazywacie "cwaniaczka", mieszkam z nim na jednym podwórku, moja krew, wiesz już kto :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
hej hej chrisku fajnego spociaka mieliście wczoraj
-
Spociki Łódzkie
pyka ktoś przy poniedziałku
-
Spociki Łódzkie
wieczór Bartuś, ale masz czadowe światełka :naughty: , wszystkie panny Twoje