Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. no to proszę bardzo Kimi, nasza KORCIA, wczoraj skończyła 2 latka
  2. bo........................................ ???
  3. aaaaaaaaaaaaaaa burna powiadasz............ :polew: seball ale to nie zdrowe przecież
  4. burna :?: :?: :?:
  5. pierwszą się pije zaraz po przebudzeniu, a kolejne zależy od samopoczucia
  6. kto pije ze mną
  7. kimi, nie przejmuj się ale ja madzi też nie mogę zrozumieć
  8. to w sobotę [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:30_________________________________________________ All Bundy Siemka dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 ) tak tak Madzia, jak możesz to podaj dalej
  9. może byśmy wpadli gdzieś sobie posiedzieć, żeby było miło :naughty: lub
  10. witam , uć, kato, krak, i resztę świata Bartek, a co porabiasz w tej swojej pracy :?: :?: :?:
  11. nuuuudyyyy na pudy.... dobrej nocki paaaaaaaa
  12. noj się pojawili
  13. widzę, że jesteśmy same... ciekawe co porabiają chłopaki ? :mysli:
  14. jak tam wasza niunia? poszła w dobre ręce ???
  15. nieee, czajnik to gwiżdże[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________to co? weekend w szwecji??? :naughty: :naughty:
  16. eeee tam, nie wiesz co fajne [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________Hej Ania :> nie czaj się
  17. a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty:
  18. będziecie oglądać usta-usta ???
  19. Czyli... Żona Miśka to Misia ? :laghing2: ogólnie mówiąć to miśki, dla miśka - misiek, dla pozozstałych poprostu KACHNA :decayed:
  20. trochę się nie dziwię, chciał przyjechać chłopak na spota a tu d*pa, nic konkretnego się nie dowiedział
  21. noj masz, jak nie bartki to sebastiany jak tu was wszystkich spamiętać ? mimo wszystko kachna jestem (żonka miśka)
  22. :bry: Seba, mam jak wy to nazywacie "cwaniaczka", mieszkam z nim na jednym podwórku, moja krew, wiesz już kto :?: :?: :?:
  23. hej hej chrisku fajnego spociaka mieliście wczoraj
  24. pyka ktoś przy poniedziałku
  25. wieczór Bartuś, ale masz czadowe światełka :naughty: , wszystkie panny Twoje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.