Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
dobra dzięki, ale z wami się żegnam
-
Spociki Łódzkie
powtórzę się dooobraaaanoc
-
Spociki Łódzkie
powinni wywalić Beatkę paskudę [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________ Misieeeeek :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
Dooobraaanoc
-
Spociki Łódzkie
noooo, i jednak jak obiecał to obiecał :wink4: [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________to te głuche i szczerbate :polew:
-
Spociki Łódzkie
do takiego modela to i ja bym się przytuliła :slina:
-
Spociki Łódzkie
chłopaki - oglądajcie Top Model
-
Spociki Łódzkie
o co kaman? jest [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ idę na jedzonko, misiek wypij za moją dobrą noc w pracy oczywiście :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Misiek, nie pij za dużo bo jutro wiesz co? .... 35 lat minęło...jak jeden dzień.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jaaaaaaaaaa, chciałabym dotknąć
-
Spociki Łódzkie
jeszcze by mi się tak odchudziła i co :shocked: musiał bym szukać nowej :dance: :drool: :drool: żonki :polew: Kasia ma chory kręgosłup i nie może się zbytnio wysilać, chyba że leżeć i pachnieć ... :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
dopóki nie widzą jest dobrze, gorzej jak już zobaczą :gwizdanie: A prawda zawsze wyjdzie na jaw :kox:
-
Spociki Łódzkie
biedna żonka
-
Spociki Łódzkie
Aaaaaa to będziesz pił :?: :?: [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:01_________________________________________________nu nu
-
Spociki Łódzkie
Kimi, Adą jedziesz na imprę :?:
-
Spociki Łódzkie
a one Tobie, będziecie po cichutku...i może was nikt nie nakryje
-
Spociki Łódzkie
foczki, loczki, sroczki, na pewno będą głuchonieme :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
w dwóch dłoniach powiadasz klub dla głuchoniemych :gwizdanie: :mysli:
-
Spociki Łódzkie
ja będę w pracy, ale swoich ludzi tam podeślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimi, a w którym pubie? W którym?
-
Spociki Łódzkie
fajnie, ale nie mam czasu na rozszyfrowanie tych niewiadomych - z Adasiem do szkoły [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:28_________________________________________________Paaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
aloha kakahiaka[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:21_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
:hi: Ooooo kuźwa, Seba co to ma być :?:
-
Spociki Łódzkie
nooooo, albo degustatorzy