Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. :hi: zbiórka kaski jak najbardziej :>tylko broń boże maskotek, wiem coś na ten temat, u nas na oddziale jest ful i dzieciaki nie chcą się tym bawić, proponowałabym coś bardziej edukacyjnego : gry, klocki itp... spadam jestem w pracy :decayed:
  2. już go nie ma pojawił się i zniknął ja też robię spadówę do lekarza z adasiem narka
  3. ale AUDI też umiem jeździć :decayed: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 09:05_________________________________________________spadamy wspólnej do roboty :tongue4: :tongue4:
  4. nie z kierowcą, tylko z prawdziwą mistrzynią prowadzenia matizów :evil:
  5. Paaaaaaaaaaaaaaaaaa
  6. nioooo i nie tylko
  7. dobra, my zawijamy na nasze 160x220
  8. a my mieliśmy dzisiaj sałatkę owocową z amaretto :tongue4: bomba witaminowa
  9. narobiłeś smaka, my też szarpiemy "kolacyjkę": zimne nóżki-drobiowe, kurczak faszerowany i papryczka konserwowa
  10. czyli konserwa :polew: :polew: ale misiek też uwielbia [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ewentualnie HICIOR dla niego "makrela w sosie pomidorowym" :slina: :good:
  11. Seba, kiedy w końcu do nas przyjedziesz
  12. I to bez auta pojechałem na dodatek, bo jeszcze nie miałem. I się mnie ktoś pyta: Czym przyjechałeś? A ja na to: ósemką... A on: Audi A8? A ja: nie, tramwajem, linii 8 Także luzik, będzie git, jak sie pojawisz, zjedzą Cię na zimno, bez przystawek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Kimi pocieszny jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A Misiek pamięta, że Cię do domu odwoził :>
  13. Spookoo, ja też tak zaczynałem Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka pipka... Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :> Kimi, wiem, zawsze się pamięta ten pierwszy raz
  14. Już w 'stolycy' ? no dolecialem nic nie pamietam ale jestem na miejscu Seba, to co ? poleciał po trasie 1 łiskacz czy 2 ??? :polew:
  15. Cześć Tomek miło, że mamy jednego człowieka więcej w łódzkiej bandzie Kasia - żona Miśka (mariuszzgierz) :>
  16. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  17. ja też niestety biorę się do tańca
  18. Cze Bacha, jaka u Was pogoda? u nas pochmurno, deszczowo i wiecznie ja już po zakupach, misiek - garaż a mnie pozostaje sprzątanie chałupy - jak zwykle :wallbash: plecki bolą, nic się nie chce :( [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:16_________________________________________________ jedyne pocieszenie, że wieczorkiem imprezka i Mam Talent :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:17_________________________________________________ gorzej będzie jutro
  19. :hi: dobry dobry Kraków to jedyna duuupa bez photoshopa Aniu :tongue4: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________Seba, wczoraj zapadłeś się pod ziemię normalnie [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________muszę odejść, bo Misiek już mi tu drepcze :banan:
  20. toja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________ Cześć Seba :> :> :> Ty żyjesz ?
  21. :hi: pożegnali się o 1:03 a dzisiaj to nie ma kto wstać POBUDKA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Chyba śnili o tych laskach co się w nocy napatrzyli, dobrze im.... :lazy: :lazy:
  22. mówię w zgierzu bo my nie będziemy mieć kierowcy na niedzielę, w sobotę idziemy na skromne urodzinki :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  23. chyba, że w Zgierzu
  24. jeden pierun, i tak się pije bez popitki no to pyk
  25. http://img541.imageshack.us/img541/1125/zlotagorzkavodka.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.