Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Bartuś po pierwsze: fotki nie są w kolejności po drugie: zapomniałeś wybielić mi zębów a miśkowi wstawić :decayed:
-
Spociki Łódzkie
to jeszcze nie koniec: - po tych szczerych wypowiedziach Misiek tak parsknął tym co miał w jamie ustnej że ława była do calutka do mycia
-
Spociki Łódzkie
UWAGA, hicior z ostatniej chwili: przeczytaj uważnie :!: :!: :!: - leżę z laptopem na kanapie... - misiek polewa...(złota gorzka) , podaje mi leżącej... - ja na to: na leżąco będziesz mi podawał przed śmiercią... - misiek odpowiada: lepiej nie, bo jeszcze Ci się polepszy? zajarzył ktoś :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Misiek rozchulałeś się z tymi avatarami, ta Pani ma takie stringi czy stringi+dziarka :?: :?: :?: :?: :?: :?:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 17:33_________________________________________________ na pewno widzieliście ale możecie luknąć na poprawę humoru :polew:
-
Spociki Łódzkie
już po części oficjalnej, torty, sałatki owocowe, wina itp.... mam już dość, idę spać
-
Spociki Łódzkie
Oj zięciu, chyba zostaniesz wydziedziczony z rodziny ew. nawet nie wkroczysz w jej progi :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________ jak nie można dzwonić jak można, laski wyrywa w robocie a telefonu nie odbierze? chodzi o Kimiego oczywiście
-
Spociki Łódzkie
madzia baaardzo dziękuje i uśmiała się z zięcia :polew:
-
Spociki Łódzkie
kozaczki koniecznie białe :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:56_________________________________________________ dobra po torta dla Madzi narka
-
Spociki Łódzkie
O, widzę, że zajęty, gada z małolatami :wink4:
-
Spociki Łódzkie
grzeczny i poukładany..... żonkę też pewnie poznał przez internet? co? Kimi? jak to było przyznaj się
-
Spociki Łódzkie
Kimi, fajnie, że "tu" zajrzałeś Wprowadziłeś trochę życia na tym forum, bo robiło się już nie ciekawie My tu mamy z Tobą wesoło, gorzej Twoja kobita.... Ty taki " cicha woda".... :gwizdanie: jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
witam i spadam do spanka, teraz to mi się będzie dobrze spało :>
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________Dobranoc, pada deszczyk - będziecie dobrze spać :lazy:
-
Spociki Łódzkie
:strachliwy: :strachliwy: aż strach się bać :strachliwy: :strachliwy:
-
Spociki Łódzkie
mowa... porządna firma
-
Spociki Łódzkie
wy se tam pykacie a ja w pracuni :slina: no to pyk i no to pyk, misiek? żebyś tylko to pykał, bo jak nie to :vava:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
idę na modelki [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:31_________________________________________________w doktora..... tylko nie w ginekologa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
MISIEK, ZNAJĄC CIEBIE TO NA PEWNO, TYLKO ŻEBYŚ ZDĄŻYŁ DO ...KIBLA :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
seba, przygotuj drugą butelkę whiskey bo przyda ci się - zaraz TOP MODEL
-
Spociki Łódzkie
MISIEK, fajny avatarek , szkoda że to nie ja jestem [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________ Sam se takie ładowanie rób... Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi... TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... Czuję się zaproszona chyba pogadamy sobie z twoją żonką ... o ... mężczyznach .... :wink4:
-
Spociki Łódzkie
koledzy... powiadasz....
-
Spociki Łódzkie
miłych atrakcji: znaczy się w naszym towarzystwie :decayed:
-
Spociki Łódzkie
O nie ma mowy o żadnych pedalskich wieczorkach :bicz3: Nie chielibyście jakiś miłych atrakcji :?: :naughty: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Oj Kimi Kimi.... niech Ci będzie Kimi...