Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Nie mam pytań. Wysłane z Nexusa 6
  2. A łuuuuuuu. Wysłane z Nexusa 6
  3. Nieźle zburaczył. Wysłane z Nexusa 6
  4. Trochę ich obejrzałem i nie sądzę. Wysłane z Nexusa 6 Edit. Dziś ładny dzień więc mycie i sprzątanie.
  5. Nie no,z większym motorem.Za swoją dałem 32.700zł,plus pakiet startowy to mnie prawie 35 wyniosła. Wysłane z Nexusa 6
  6. Ile to Ci nie napiszę,jedni twierdzą że 33-35 koła trzeba dać natomiast dla niektórych to zdecydowanie za mało bo BMW musi swoje kosztować.Jesteś zainteresowany kupnem to musisz odwiedzić forum tematyczne o tym aucie i tam się wszystkiego dowiesz.Jak brat napisał,stołki grzane są elektrycznie sterowane z pamięcią. Wysłane z Nexusa 6
  7. Pozdrawiamy Andrzej. Wysłane z Nexusa 6
  8. Dobry kolo. Wysłane z Nexusa 6
  9. Przecież ja również. Na taki mnie było mnie stać i tyle,pewnie że mogłem kupić lepiej wyposażone itp za tą kasę ale nie chciałem jakiegoś zajechanego statku coby mnie do ruiny nie doprowadził.Resztę się przeżyje,nie jest to aż taki golas,większe golizny widziałem z większymi silnikami a jak na 2.2L to ujdzie. Wysłane z Nexusa 6
  10. Możliwe,z drugiej strony nie każdy z forum wydaje krocie na modzenie auta. Wysłane z Nexusa 6
  11. Miodzio,dużo pracy w nią włożyłeś ale efekt piękny.Fele również jej pasują. Wysłane z Nexusa 6
  12. Nie będę nic modził bo szkoda kasy a auto będę trzymał rok/dwa max. Wysłane z Nexusa 6
  13. Flexa 2 przerabiałem jakiś czas temu,telefon OK tylko szkoda że LG go olało z aktualizacją do MM. Wysłane z Nexusa 6
  14. Piękny statek. Wysłane z Nexusa 6
  15. Uuu,no patrz,takie meczysko się szykuje.BTW coś tam o Suarezie mówili grał już? Wysłane z Nexusa 6
  16. Osobiście chciałbym navi Professional i wystarczyło by mi.M pak choć zewnętrzny no i uchwyty na kubki z przodu. Wysłane z Nexusa 6
  17. No masz,nie wiedziałem. Wysłane z Nexusa 6
  18. Druga połowa kompletnie oddana Serbom,gdyby byli skuteczniejsi...,do Euro trochę czasu jest więc muszą się ogarnąć choć i tak sukcesów Im nie wróżę. Ten Liaić dobrze grał. Wysłane z Nexusa 6
  19. Nie wiedziałbym nawet że mecz dzisiaj gdybym nie wlazł na forum,już się sposobiłem do Na Dobre i Na Złe.
  20. Ładna,słabość mam do b6,jeszcze w avancie.Niech się dobrze sprawuje.
  21. He,he,życie,poużywał sobie i koniec kariery,pech. Wysłane z Nexusa 6
  22. chudy13101980 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    A gdzie tam. Wysłane z Nexusa 6
  23. No,nie da się ukryć że masa tutaj robi swoje.Moje jest w PB w gaz nie będę się bawił,spalanie 10L lajtowo w koło komina.
  24. Wiem,lipa straszna,oby się zakwalifikowali do przyszłorocznej LM i będę happy. Wysłane z Nexusa 6
  25. W piz*u z takim wynikiem,zły jestem na tych buraków,popsuli mi wieczór pedały. Wysłane z Nexusa 6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.