Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Nie mam pytań. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
A łuuuuuuu. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nieźle zburaczył. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Trochę ich obejrzałem i nie sądzę. Wysłane z Nexusa 6 Edit. Dziś ładny dzień więc mycie i sprzątanie.
-
BMW e60 520i chudego.
Nie no,z większym motorem.Za swoją dałem 32.700zł,plus pakiet startowy to mnie prawie 35 wyniosła. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Ile to Ci nie napiszę,jedni twierdzą że 33-35 koła trzeba dać natomiast dla niektórych to zdecydowanie za mało bo BMW musi swoje kosztować.Jesteś zainteresowany kupnem to musisz odwiedzić forum tematyczne o tym aucie i tam się wszystkiego dowiesz.Jak brat napisał,stołki grzane są elektrycznie sterowane z pamięcią. Wysłane z Nexusa 6
-
Strefa Śmiechu
Pozdrawiamy Andrzej. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Dobry kolo. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Przecież ja również. Na taki mnie było mnie stać i tyle,pewnie że mogłem kupić lepiej wyposażone itp za tą kasę ale nie chciałem jakiegoś zajechanego statku coby mnie do ruiny nie doprowadził.Resztę się przeżyje,nie jest to aż taki golas,większe golizny widziałem z większymi silnikami a jak na 2.2L to ujdzie. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Możliwe,z drugiej strony nie każdy z forum wydaje krocie na modzenie auta. Wysłane z Nexusa 6
-
Audi A6 C7 by 7ups
Miodzio,dużo pracy w nią włożyłeś ale efekt piękny.Fele również jej pasują. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Nie będę nic modził bo szkoda kasy a auto będę trzymał rok/dwa max. Wysłane z Nexusa 6
-
System operacyjny Android
Flexa 2 przerabiałem jakiś czas temu,telefon OK tylko szkoda że LG go olało z aktualizacją do MM. Wysłane z Nexusa 6
-
Audi A6 C7 by 7ups
Piękny statek. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Uuu,no patrz,takie meczysko się szykuje.BTW coś tam o Suarezie mówili grał już? Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
Osobiście chciałbym navi Professional i wystarczyło by mi.M pak choć zewnętrzny no i uchwyty na kubki z przodu. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
No masz,nie wiedziałem. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Druga połowa kompletnie oddana Serbom,gdyby byli skuteczniejsi...,do Euro trochę czasu jest więc muszą się ogarnąć choć i tak sukcesów Im nie wróżę. Ten Liaić dobrze grał. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nie wiedziałbym nawet że mecz dzisiaj gdybym nie wlazł na forum,już się sposobiłem do Na Dobre i Na Złe.
-
Ori Avant Tdi RNS-D nowe wykałaczki
Ładna,słabość mam do b6,jeszcze w avancie.Niech się dobrze sprawuje.
-
Piłka nożna
He,he,życie,poużywał sobie i koniec kariery,pech. Wysłane z Nexusa 6
-
Skrajna. BMW F11
A gdzie tam. Wysłane z Nexusa 6
-
BMW e60 520i chudego.
No,nie da się ukryć że masa tutaj robi swoje.Moje jest w PB w gaz nie będę się bawił,spalanie 10L lajtowo w koło komina.
-
Piłka nożna
Wiem,lipa straszna,oby się zakwalifikowali do przyszłorocznej LM i będę happy. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
W piz*u z takim wynikiem,zły jestem na tych buraków,popsuli mi wieczór pedały. Wysłane z Nexusa 6