Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. oglądałem pierwszą połowę i trochę drugiej jak Argentyna grała z przewagą to myślę sobie że ich zleją a tu dzisiaj patrze i lipa.Śmiech na sali z takim składem.ŻAL
  2. nie ale niekiedy jest chęć
  3. nieźle co prawda też się nieco denerwuję jak mi ktoś strzeli bramkę w ostatnich minutach ale bez przesady
  4. grałem w nią na PC lipa straszna jak dla mnie,ale niektórzy lubią takie giery
  5. potwierdzam miałem X ze dwa lata i z pół roku temu wymieniłem go na PS3 i pad od X jest o niebo wygodniejszy jak dla mnie
  6. no ja tak samo 64 bitowy i ten plik nie chce mi coś wejść
  7. a na jakim systemie to zrobiłeś bo ja na win7 za ch-----a nie mogę go podłączyć?
  8. to na fifę możemy się umówić na meczyk
  9. w demo czy ??? bo cala gierka wyjdzie za 5 dni :gwizdanie: http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r348745/FEAR-3/ ma się rozumieć że w całą TORRENTY.ORG
  10. w oczekiwaniu na MW 3 i Battlefield 3 trochę się popyka zobaczymy co to za giera.
  11. Dzisiaj byłem w Media Markt i wychaczyłem HOMEFRONT na PS3 za 89 złociszy [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:14_________________________________________________a w F.E.A.R 3 gram od wczoraj na PC
  12. nie tak tylko pytam ile jest warta te wszystkie mody itd.
  13. a mam pytanko z innej beczki jakbyś JĄ chciał sprzedać to jaka cena by Cię usatysfakcjonowała?
  14. 1WD = Kolnierz Walu5E1 = bez progu drzwi pokrycia z góry SA3 = liczba kontroli w odniesieniu do kontroli na miejscu montażu
  15. http://allegro.pl/core-i7-2600-4x3-4ghz-8gb-gtx580-500gb-dvd-d2d-i1634404118.html http://allegro.pl/gracz-quad-i7-950-4x3-06ghz-gtx460-1gb-6gb-1000gb-i1637939762.html proszę bardzo
  16. NFS dobry jak dla mnie takiego właśnie lubię
  17. dobra idę zobaczyć dam znać jak co.[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 18:41_________________________________________________I po zabiegu wszystko działa jak ta lala dzięki kolego za podpowiedz powoli zaczynam kumać o co kaman z tymi cyferkami.Jeszcze raz dzięki i pozdro.I filmik z odblokowanym FISEM http://chudy131080.wrzuta.pl/film/4BOmeVsmTnZ/mov00113
  18. szukałem na forum i nie mogę nic znaleźć jak by ktoś natrafił na temat jak to zrobić to będę wdzięczny vag posiadam tylko z tym kodowaniem tymi numerkami nie mogę sobie poradzić.Z góry dzięki
  19. właśnie przełącza się resetem a u mnie jest tylko jeden tryb co pokazuje parametry i po ponownym naciśnięciu reset wyłącza się licznik(FIS)
  20. Pany mam pytanie mam w swojej audiczce FIS ten kolorowy gdzie jest navi i te różne komunikaty,tylko tak w brata b7 jest tak że na małą czerwoną jedynkę i dwójkę jakby chwilowe parametry i łączne,a u mnie jest tylko jedynka spalanie,chwilowe spalanie,ile na baku,śr.prędkość i czas.Czy tak jest w tych fisach czy mam coś zrąbane?Dzięki za odp. sorki że z wrzuty ale nie umie tak bezpośrednio z dysku wrzucić http://chudy131080.wrzuta.pl/film/2Q2C9bWffbJ/audi_a4b6_fis
  21. jak grał RIVALDO,FIGO w barcelonie były czasy
  22. ja jak z żoną grałem w fifę to jej bramkarzem gole strzelałem,ale grała ostro
  23. o lidze polskiej to lepiej zakończyć temat bo o czym tu gadać
  24. nieżle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.