Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michael_b18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michael_b18

  1. Witam, aktualnie mam 1BE ze sprężynami H&R przynajmniej według książki serwisowej tak jest i jakiś czas temu wylał mi się jeden amortyzator z tyłu chce wymienić całe zawieszenie i nie wiem co będzie lepsze gwint z KONI czy Bilstein B12 Sportlinie? Chciałbym mieć bardziej sport, przy zachowaniu komfortu co byś cię doradzili?
  2. oki dzieki ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- jednak nie mogę znaleźć? ;( ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- jednak nie mogę znaleźć? ;(
  3. co trzeba zamienić żeby świeciły mijania i drogowe?
  4. ja mam może pytanie nie w temacie, ale na wlepce mam wpisane zawieszenie 1be ostatnio zobaczyłem, że wylał mi się z tyłu amor i zaciekawiło mnie to iż na każdej osi mam inny kolor amortyzatora od kierowcy mam niebieski, a od pasażera czarny tak jest z przodu i z tyłu. nie wiem czy tak ma być czy ktoś już poprostu wymieniał jedną stronę?
  5. wie ktoś czemu świeci się kontrolka ładowania po odpaleniu, a jak przygazuje to gaśnie i komunikat na fisie o niskim stanie poziomu płynu chłodniczego?
  6. tak jest
  7. 5 i 6 są chyba od czasowych wycieraczek czyli nie dotyczy a żaróweczke w lampce
  8. a sprawdzałeś żaróweczke
  9. a próbowałeś z powrotem podłaczyć stary licznik czy działa? ---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:57 ---------- orientuje się ktoś czy w przedlifcie jest jakiś inny czujnik w zbiorniczku płynu chłodzącego niż w polifcie, bo na fis-ie pokazuje mi komunikat o płynie chłodzącym? po wymianie przygasło mi też podświetlenie pokręteł ogrzewania?
  10. dzieki
  11. jak wygląda rozpiska pinów manetki poliftowej fis?
  12. mam licznik z 99r. i a4 z 95 ma ktoś spisane dokładnie jakie piny należy pozmieniać w kostkach z 26 na 32? a przeglądając ten post nieznalazłem za bardzo tego co mnie interesuje
  13. a da rade gdzieś kupić gąbke siedziska, mam takie same kubełki?
  14. Ja mam 1.8 ADR bez klimy i mam już prawie 320 tyś i jedyne co mnie boli to, że nie mam sekwencji ;(, ale nie narzekam troche części wymieniłem jak go dostałem tak jak np. cały odpowietrznik głowicy, uszczelki chłodniczki oleju, bo mi ciekła, świece i uszczelke pod pokrywą zaworów zauważyłem, że olej poszedł na świece, sonde, przepływomierz, oczywiście filtry i olej (Liqui Moly). Jeszcze wymieniłem napinacz paska alternatorai sam pasek bo też był od nowości. Tak poza tym odpukać nie robiłem żadnych poważnych remontów, sprzęgło od nowości, zawieszenie też oprócz sprężyn bo mam lekko obniżające H&R i jestem z nich bardzo zadowolony ponieważ wydłużają żywotność amortyzatorów. Z mojej A4 jestem dumny chociaż przydałoby się więcej kucyków, ale to może kiedy indziej.
  15. Audi A4 dostałem od wujka i tak zaczyna się moja historia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.