Treść opublikowana przez michael_b18
-
Co wybrać gwint KONI czy Bilstein B12 Sportline?
Witam, aktualnie mam 1BE ze sprężynami H&R przynajmniej według książki serwisowej tak jest i jakiś czas temu wylał mi się jeden amortyzator z tyłu chce wymienić całe zawieszenie i nie wiem co będzie lepsze gwint z KONI czy Bilstein B12 Sportlinie? Chciałbym mieć bardziej sport, przy zachowaniu komfortu co byś cię doradzili?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
oki dzieki ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- jednak nie mogę znaleźć? ;( ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- jednak nie mogę znaleźć? ;(
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
co trzeba zamienić żeby świeciły mijania i drogowe?
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
ja mam może pytanie nie w temacie, ale na wlepce mam wpisane zawieszenie 1be ostatnio zobaczyłem, że wylał mi się z tyłu amor i zaciekawiło mnie to iż na każdej osi mam inny kolor amortyzatora od kierowcy mam niebieski, a od pasażera czarny tak jest z przodu i z tyłu. nie wiem czy tak ma być czy ktoś już poprostu wymieniał jedną stronę?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wie ktoś czemu świeci się kontrolka ładowania po odpaleniu, a jak przygazuje to gaśnie i komunikat na fisie o niskim stanie poziomu płynu chłodniczego?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
5 i 6 są chyba od czasowych wycieraczek czyli nie dotyczy a żaróweczke w lampce
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a sprawdzałeś żaróweczke
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a próbowałeś z powrotem podłaczyć stary licznik czy działa? ---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:57 ---------- orientuje się ktoś czy w przedlifcie jest jakiś inny czujnik w zbiorniczku płynu chłodzącego niż w polifcie, bo na fis-ie pokazuje mi komunikat o płynie chłodzącym? po wymianie przygasło mi też podświetlenie pokręteł ogrzewania?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzieki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak wygląda rozpiska pinów manetki poliftowej fis?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam licznik z 99r. i a4 z 95 ma ktoś spisane dokładnie jakie piny należy pozmieniać w kostkach z 26 na 32? a przeglądając ten post nieznalazłem za bardzo tego co mnie interesuje
-
[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa
a da rade gdzieś kupić gąbke siedziska, mam takie same kubełki?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Ja mam 1.8 ADR bez klimy i mam już prawie 320 tyś i jedyne co mnie boli to, że nie mam sekwencji ;(, ale nie narzekam troche części wymieniłem jak go dostałem tak jak np. cały odpowietrznik głowicy, uszczelki chłodniczki oleju, bo mi ciekła, świece i uszczelke pod pokrywą zaworów zauważyłem, że olej poszedł na świece, sonde, przepływomierz, oczywiście filtry i olej (Liqui Moly). Jeszcze wymieniłem napinacz paska alternatorai sam pasek bo też był od nowości. Tak poza tym odpukać nie robiłem żadnych poważnych remontów, sprzęgło od nowości, zawieszenie też oprócz sprężyn bo mam lekko obniżające H&R i jestem z nich bardzo zadowolony ponieważ wydłużają żywotność amortyzatorów. Z mojej A4 jestem dumny chociaż przydałoby się więcej kucyków, ale to może kiedy indziej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 dostałem od wujka i tak zaczyna się moja historia...