Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdamDFO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdamDFO

  1. pozdrowienia dla kolegi w grafitowym b6 avant, w klubowych ramkach rejestracja południowo praska, dziś o 17 jechaliśmy razem po Powstańców Śląskich, obyło się niestety bez pozdrowień na drodze, bo raz że niewiele w tą pogodę widać, a dwa że jechałem saabem (niebieskie 9-3 cabrio)
  2. pomysł fajny... ale głos we tle na koniec "cut! next scene" raczej jasno pokazuje że to fake
  3. i jeszcze kilka od tego samego pana;) http://www.youtube.com/watch?v=aPUrrzkWtyw&feature=related temat ostanio na topie, bardzo trafne ujęcie
  4. Z publicznej toalety korzystają Wrocławianin i Warszawianin, po "odcedzeniu kartofelków" Wrocławianin podchodzi do umywalki myje ręce i z sarkazmem rzuca do wychodzącego mieszkańca stolicy: -Co tam Warszawiak?! Nie ucza u was tam mycia rąk po sikaniu??- na co pytany- Nie, uczą za to jak się nie obsikiwać
  5. dzięki za info, chyba sie na poważnie zastanowie nad taką formą reklamy... jeśli w warszawie będą jakieś chore pieniądze za to chcieli to może nawet bym w Częstochowie zrobił
  6. moim zdaniem bardzo ładnie wygląda powiedz tylko ile taka przyjemność Cie kosztowała? dawałeś jakiś swój projekt, czy to wszystko wykonała firma?
  7. hmmm no dobrze, właśnie o reklame mi chodzi, tylko jaką technologię byś mi doradzał? pomalowanie tego samochodu bedzie kosztować jakieś 5000zł, ja jednak wolałbym jakąś tańszą opcję... tak dla przykładu interesowałoby mnie ewentualnie coś takiego: http://www.activestudio.com.pl/grafika/encefal2.jpg myślisz że warto się w coś takiego bawić?
  8. witam wszystkich, słyszałem o możliwości zmiany koloru samochodu oklejając go folią, zresztą nie raz widze na ulicy firmowe samochodziki w jakichś fantazyjnych kolorach, a spod znaczka widać typowy firmowy biały lakier;) generalnie cały myk w moim przypadku jest taki że mam firmowego land cruisera, który już nowy nie jest, odrapany dookola, trzeba by go jakoś odświerzyć ale malowanie to dość droga impreza- trzeba by zamalować cały... no właśnie i tu powstał pomysł folii, bo jako że firmowy to i reklame można od razu z niego zrobić natomiast od razu na myśl przychodzą pytania- czy to się opłaca? właśnie jaka mniej więcej może być cena? czy to jest w miare trwałe? no i gdzie takie coś zrobić, może ktoś z forumowiczów może jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach polecić?
  9. a właśnie widziałem jakieś a4 w okolicy mojej, zdaje się taka pomarańczowa metalik (?) oczywiscie nawzajem pozdrowienia:)
  10. wczoraj, około 16, na arkuszowej widzialem jadace w strone Izabelina srebrne b6 w avancie z ramkami klubowymi, pozdrawiam kierownika
  11. ostatnio grałem na PC w NFS Uc, ale lipny, wiecej gram na PSP ostatnie tytuly to God of War: OC, Star Wars: TFU, Midnight Club LA Remix dodajcie do ankiety PSP!!!
  12. http://whoseline.pl/ polecam! genialne:D
  13. Hajper jechałem dzisiaj za Tobą na parkingu w leclercu
  14. dzisiaj godz 16, granatowy b5 po lifcie, sedan z ramkami klubowymi stał zaparkowany przy mcdonalds na ul. conrada, pozdrow dla właściciela, ładny sedanik:)
  15. śmiesznie bedzie jesli akurat obok nas siedzi agent pokladowy, zdaje się że w hAmerykańskich samolotach jest po kilku uzbrojonych gości po cywilu apropos:
  16. pozdrawiam kierownika czarnej b5 (na tylniej klapie spojler, ramki klubowe)mijanej przeze mnie wczoraj (sobota) ok 16 w mińsku mazowieckim
  17. a słyszałeś kiedyś kolego takie pojęcia jak "wolny rynek", "swoboda przepływu towarów", proponuje zapoznać się z odpowiednimi artykułami TWE gdzie jasno i wyraźnie zakazane jest wprowadzanie opłat podobnych do cła, którą w moim mniemaniu jest akcyza. Oczywiście pozostają wyjątki w których można ograniczenia wprowadzać, ale wydaje mi się że to chyba nazbyt naciągane w tym przypadku by było...
  18. ja to jestem zabiegany ostatnio do tego stopnia, że dziwne że nie mylę własnego samochodu...
  19. nie zauważyłem Cię, ale często bywam w tamtych okolicach więc pewnie ja
  20. mi chodziło dokładnie o to samo, prędkość stałą tylko gps pokaże dokładną, liczniki przekłamują, podobno ze względów bezpieczeństwa...
  21. ja to w te wartości liczone za pomocą gps nie wierze i tak... sam licząc za pomocą programiku GPSPerformance od 0- 100 miałem 9,5sec przy podawanych przez producenta 11,5 to brzmi nazbyt niewiarygodnie
  22. to oczywiste ze gps pokaże Ci ta właściwą prędkość, ale w momencie w którym poruszasz sie stałą prędkością, w momencie gdy przyspieszasz kiedy osiągniesz realnie 100km/h na gpsie szybkość 100km/h zostanie pokazana po jakiejś sekundzie, tu powstaje pytanie jaki jest sens mierzenia przyspieszenia z błędem o około sekundę...
  23. z tym mierzeniem z wykorzystaniem gps wychodzi bardzo nieprecyzyjnie, odbiornik ma jakieś opóźnienia (producenci podają przeważnie że około sekundy)
  24. Hajper czyżbyśmy się znów dziś widzieli? przy aspekcie, okolo 19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.