Treść opublikowana przez AdamDFO
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla kolegi w grafitowym b6 avant, w klubowych ramkach rejestracja południowo praska, dziś o 17 jechaliśmy razem po Powstańców Śląskich, obyło się niestety bez pozdrowień na drodze, bo raz że niewiele w tą pogodę widać, a dwa że jechałem saabem (niebieskie 9-3 cabrio)
-
Strefa Śmiechu
pomysł fajny... ale głos we tle na koniec "cut! next scene" raczej jasno pokazuje że to fake
-
Strefa Śmiechu
i jeszcze kilka od tego samego pana;) http://www.youtube.com/watch?v=aPUrrzkWtyw&feature=related temat ostanio na topie, bardzo trafne ujęcie
-
Strefa Śmiechu
Z publicznej toalety korzystają Wrocławianin i Warszawianin, po "odcedzeniu kartofelków" Wrocławianin podchodzi do umywalki myje ręce i z sarkazmem rzuca do wychodzącego mieszkańca stolicy: -Co tam Warszawiak?! Nie ucza u was tam mycia rąk po sikaniu??- na co pytany- Nie, uczą za to jak się nie obsikiwać
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
dzięki za info, chyba sie na poważnie zastanowie nad taką formą reklamy... jeśli w warszawie będą jakieś chore pieniądze za to chcieli to może nawet bym w Częstochowie zrobił
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
moim zdaniem bardzo ładnie wygląda powiedz tylko ile taka przyjemność Cie kosztowała? dawałeś jakiś swój projekt, czy to wszystko wykonała firma?
-
Strefa Śmiechu
- Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
hmmm no dobrze, właśnie o reklame mi chodzi, tylko jaką technologię byś mi doradzał? pomalowanie tego samochodu bedzie kosztować jakieś 5000zł, ja jednak wolałbym jakąś tańszą opcję... tak dla przykładu interesowałoby mnie ewentualnie coś takiego: http://www.activestudio.com.pl/grafika/encefal2.jpg myślisz że warto się w coś takiego bawić?- Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
witam wszystkich, słyszałem o możliwości zmiany koloru samochodu oklejając go folią, zresztą nie raz widze na ulicy firmowe samochodziki w jakichś fantazyjnych kolorach, a spod znaczka widać typowy firmowy biały lakier;) generalnie cały myk w moim przypadku jest taki że mam firmowego land cruisera, który już nowy nie jest, odrapany dookola, trzeba by go jakoś odświerzyć ale malowanie to dość droga impreza- trzeba by zamalować cały... no właśnie i tu powstał pomysł folii, bo jako że firmowy to i reklame można od razu z niego zrobić natomiast od razu na myśl przychodzą pytania- czy to się opłaca? właśnie jaka mniej więcej może być cena? czy to jest w miare trwałe? no i gdzie takie coś zrobić, może ktoś z forumowiczów może jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach polecić?- Spotkania na drodze
a właśnie widziałem jakieś a4 w okolicy mojej, zdaje się taka pomarańczowa metalik (?) oczywiscie nawzajem pozdrowienia:)- Spotkania na drodze
wczoraj, około 16, na arkuszowej widzialem jadace w strone Izabelina srebrne b6 w avancie z ramkami klubowymi, pozdrawiam kierownika- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ostatnio grałem na PC w NFS Uc, ale lipny, wiecej gram na PSP ostatnie tytuly to God of War: OC, Star Wars: TFU, Midnight Club LA Remix dodajcie do ankiety PSP!!!- Strefa Śmiechu
http://whoseline.pl/ polecam! genialne:D- Spotkania na drodze
Hajper jechałem dzisiaj za Tobą na parkingu w leclercu- Spotkania na drodze
dzisiaj godz 16, granatowy b5 po lifcie, sedan z ramkami klubowymi stał zaparkowany przy mcdonalds na ul. conrada, pozdrow dla właściciela, ładny sedanik:)- Strefa Śmiechu
śmiesznie bedzie jesli akurat obok nas siedzi agent pokladowy, zdaje się że w hAmerykańskich samolotach jest po kilku uzbrojonych gości po cywilu apropos:- Spotkania na drodze
pozdrawiam kierownika czarnej b5 (na tylniej klapie spojler, ramki klubowe)mijanej przeze mnie wczoraj (sobota) ok 16 w mińsku mazowieckim- [ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
a słyszałeś kiedyś kolego takie pojęcia jak "wolny rynek", "swoboda przepływu towarów", proponuje zapoznać się z odpowiednimi artykułami TWE gdzie jasno i wyraźnie zakazane jest wprowadzanie opłat podobnych do cła, którą w moim mniemaniu jest akcyza. Oczywiście pozostają wyjątki w których można ograniczenia wprowadzać, ale wydaje mi się że to chyba nazbyt naciągane w tym przypadku by było...- Spotkania na drodze
ja to jestem zabiegany ostatnio do tego stopnia, że dziwne że nie mylę własnego samochodu...- Spotkania na drodze
nie zauważyłem Cię, ale często bywam w tamtych okolicach więc pewnie ja- [ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
mi chodziło dokładnie o to samo, prędkość stałą tylko gps pokaże dokładną, liczniki przekłamują, podobno ze względów bezpieczeństwa...- [ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
ja to w te wartości liczone za pomocą gps nie wierze i tak... sam licząc za pomocą programiku GPSPerformance od 0- 100 miałem 9,5sec przy podawanych przez producenta 11,5 to brzmi nazbyt niewiarygodnie- [ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
to oczywiste ze gps pokaże Ci ta właściwą prędkość, ale w momencie w którym poruszasz sie stałą prędkością, w momencie gdy przyspieszasz kiedy osiągniesz realnie 100km/h na gpsie szybkość 100km/h zostanie pokazana po jakiejś sekundzie, tu powstaje pytanie jaki jest sens mierzenia przyspieszenia z błędem o około sekundę...- [ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
z tym mierzeniem z wykorzystaniem gps wychodzi bardzo nieprecyzyjnie, odbiornik ma jakieś opóźnienia (producenci podają przeważnie że około sekundy)- Spotkania na drodze
Hajper czyżbyśmy się znów dziś widzieli? przy aspekcie, okolo 19 - Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?