Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Uwalony kabel przy kostce
  2. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Czyli kolejny raz pojedzie w trasę bez pełnego ładowania... Do południa się nie wyrobię. :/ ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Jaki ECU siedzi w AJL'u to poszukam rozpisu pinów. ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Jak będę szedł po kablach to znajdę te piny w wiązce?
  3. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Zamiana kabli wchodzi w grę?
  4. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    A wiecie co najciekawsze? Że jak był ten stary n75 to się ten sam błąd wyświetlał więc wydaje mi się że wiązka. Spoko, a czy wiązkę do niego idzie dokupić?
  5. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Tylko że piszę N75 ma niecały rok.
  6. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Już wiem wszystko, szukał będę po kablach i ewentualnie w tym nowym N75. Dziękuję za pomoc wszystkim, dam znać jutro co osiągnąłem. ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- Jeszcze jedno szybkie pytanko, warto MBC?
  7. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Przecież czytałem to zaraz po ujrzeniu błędu więc po co to szyderstwo?
  8. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Dobra jutro zrobię logi z grupy 002&007 i 002&025 do odcinki. Dokładnie błąd brzmiał: 01262 - Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75): Output Open
  9. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    01262 Zawór regulacji bypassa przepustnicy do spalin – N75 - dziwne bo kiedyś było to samo, zmieniałem już N75. Czyżby kable powiedziały papa? Logi mam z 002 i 025 bo 007 nie zdążyłem dzisiaj zrobić. Za chwileczkę wkleję logi. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Grupy: 002,001,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- Proszę jak ktoś może niech coś z logów wybangla bo mnie coś nie podoba się ilość powietrza o kąty wtrysków.
  10. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Słychać w normalny sposób jak turbawka ładuję u cb? U mnie ni uja, pierwszy raz dzisiaj jak WG było odpięte. DV we wtorek, ale jak dmuchałem w wężyk z kolektora to nic nie szło powietrze.
  11. dawidoks odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8T
    Odpiąłem WG, przeładowanie. Stawiam na układ podciśnienia, zatkane węże. Jeszcze sprawdzę zaraz DV. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Jak klapka od WG może być walnięta? Puszcza cały czas? Skoro po odpięci N75 ładuje jak poooebane to coś nie wiem. Sztanga idzie przy około 4000 tys
  12. dawidoks opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mam problem z AJL'em. Jedzie niewiele lepiej jak mój drugi ADR, nie czuć mocy a powyżej 3 tyś ciągnie jak ADR właśnie. Kiedyś był wymieniany n75 bo był błąd ponawiający się. Gdy w obecnej chwili go odłączam i jeżdżę bez nie widać w ogóle różnicy. Jakieś logi są potrzebne by stwierdzić co nie halo, czy zmierzyć ciśnienie doładowania? Dziwną przypadłością również jest jakby gwizdanie w okolicach rozrządu przy obrotach 2.5-3 tyś. ale tylko na dogrzanym silniku. Jutro zrobię wgląd w ECU, zrobię logi i zobaczymy co dalej. Zmierzę jeszcze kompresję w celu oceny stanu jednostki.
  13. Panowie ma ktoś u was 1.8T?
  14. robiłbym ale lakierowane w połysk:naughty:. a spot po Świętach Bożo-wielkanocnych:grin: Jak dla mnie szczotkowany inox z grawerami jakimiś
  15. Panowie apropo tych czerwonych dekorów w środku http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/DSCF2795.jpg Spot po świętach? Ale których? Bo się szykują soczyste święta ale Bożego narodzenia.
  16. Bartek skąd się o klubie dowiedziałeś? Nigdy Cię na spocie nie widziałem. Mieliśmy swoje przeboje ale oboje wyszliśmy na nich niezbyt przyjemnie, i to przez taką k...
  17. Mi pasuje bardziej dzisiaj ale do jutra też się dostosuję To Pany 22.03.2013r godz 18:00? Reaktywacja spotów?
  18. Termostat zmieniłeś? Jak zmienisz to zobaczysz różnicę. 2x to przerabiałem w dwóch moich audi.
  19. Jeszcze kilka lekcji Pany i będziecie mogli składać zamówienia na wydeszek z inoxu:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.