Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na diesel1210 temat w Lifestyle i Hydepark
    a po co rozrabiać
  2. Mef zluzuj poslady bo wyglada jak by Ci nayeb....prądu w tą różową kitę
  3. znam jeszcze paru fajnych singli nie Doniu
  4. rezanko jak zawsze prima sort...miło popatrzeć
  5. poka Doniu
  6. już żeś dorwał od TT...z Wami na trzeżwo nie wytrzyma
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    A ile to roboty Mam nadzieje ze nie yebnie sniegiem a nawet jak yebnie to Grześ i tak ma tam na dwa tygodnie turnus wykupiony :polew: się roztopi
  8. Rafi78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Rafi, toz czlowiek nie wielbłąd ooo i mądrego to i miło posłuchać...
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Grześ fajnie ale tam sie między koło a błotnki cały liter zmieści
  10. no proszę a ktoś tu wczoraj mówił, że mu garaż ogrzewany styka Karol dbaj o moja dokładkę
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    wiadomo auto ma Tobie się podobać ale póki auto nie siądzie niżej i do tego na fajnej feldze to d*py nie urwie
  12. w sumie na choooj się czaić zrobi sie piękne 2,5 litra na dwóch v12 i niech sie chłopak cieszy
  13. Grześ ale słyszałem że masz Karolowi dorezać jeszce ze dwa wtryski z nami
  14. No literek to na sniadanie Dobrze że przed OEMem Rafał jeszcze jakiś trening zaliczymy no mam być osobistą ochroną Donia także jak on zasłabnie odcinam za niego i odwrotnie a Kaju ma tylko dziwki zmieniać i taczką kokxu dowozić :polew: na OEM planujemy mieć optymalna formę ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- se qwa wzioł rezacza alkoholika i pomocnika który nie odmawia :polew::polew:
  15. eeee no nie róbcie ze mnie nie wiadomo jakiego alkoholika ale liter na głowe musi być
  16. Kaju czas wcielić i moją skromna osobę w ten patologiczny weekend
  17. Karol te wisienki to już ci powoli na tym torcie się nie mieszczą warjacie pamiętaj o sobocie
  18. małe drobiazgi robią robotę
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no to wiadomo, ze jak sie dba tak sie ma ale jesli byś nie zmienił napędu pompy mogło by być różnie
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam :hi:Panowie wiem , że pewnie było setki razy ale kto moze niech podpowie- z silnków 2.0 Tdi w b7 jakie jednostki polecacie i jakie maja oznaczenia ? z góry dzieki za wyrozumiałość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.