Treść opublikowana przez Rafi78
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol...za to że mnie tak wqrwi...sz muszę cie schlać znowu auto bajka
-
B6 DIVISION
dajcie spokój bo podciagną to pod zastraszanie a to niezgodne z regulaminem forum :polew:
-
B6 DIVISION
:nabijasie:dam ci na zlot, w razie zamieszek jak znalazł
-
B6 DIVISION
Tomciu :kwiatek:masz na przerosiny i w nagrodę teraz śpisz w moim małżeńskim...ale bez mojej starej
-
B6 DIVISION
Tym razem odcinam z Wami Grześ pozanosi nas do łóżeczek a Klysia na patio Tomciu wybacz ja przez tydzien budziłem się ze smiechu, że zapomniałem o Tobie ale w takim stanie i tak by Ci nikt materaca nie nadmuchał
-
B6 DIVISION
mowa i dlatego sie do zarządu nie nadaje bo więcej bym cie nie zaprosił...a tak masz u mnie open 24h
-
B6 DIVISION
postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi i rozpierdziela bramki po pijaku oj tam oj tam :whistling:prawie był gol
-
B6 DIVISION
postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi
-
B6 DIVISION
Musti jak bedziesz się tam kaleczył się z Grzesiem w czwartek to radzę Ci przemysl to jescze ze dwa razy ....upije ,zostawi i jeszcze pójdzie dalej pić
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ta wyskoczy z tortu i parę osób mogło by zawału dostać
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tak Ty w tym roku będziesz co najwyżej robił za special the ONE:decayed:
-
B6 DIVISION
:polew: tomek a Łukaszenke na Białorusi obalili
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :polew: i czarnobyl i mgła :grin: bo brzoza juz była złamana :polew:
-
B6 DIVISION
błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :polew: i czarnobyl
-
B6 DIVISION
błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli
-
B6 DIVISION
Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem Grześ ale ty to zrobiłeś po cichu a wladi z przytupem
-
B6 DIVISION
Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie
-
B6 DIVISION
Wladi a może bys podał nam tu jak mamy sie bawić co by nikogo nie urazić...
-
B6 DIVISION
myślisz jeszcze za Tobą zatęsknią
-
B6 DIVISION
:polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink: Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink: wladi oni cie lubią tylko może inaczej to okazują za rok lista zakazów stadionowych na zlot będzie dłuższa ...obiecuje Ci to
-
Turbo raz działa raz nie
pasowało by zacząć od zrobienia logów
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
No Karol ty warjacie ...malinka a nawet wisienka na torcie