Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a i oofszem i Legła do boju
  2. no i już jesteś namierzony przez CIA
  3. Jeszcze tylko to puste pole zagospodaruj np. 4 i będzie fajnie
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    z dystansem i mocną wątrobą bym dodał
  5. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Darek to nie ty denerwujesz Edytkę tylko ten twój bajer
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czasami musisz postępować wbrew sobie Włodek
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już ja bym Cię nawilżył człowiek nie wielbłąd pić musi
  8. Karol znaczek s-line delikatnie w prawo (patrząc od frontu)
  9. no co ty gadasz , co się stało
  10. następny pozytywnie zavirusowany przez spankiego będzie Pan zadowlony
  11. Bardzo fajna furka a zarazem alternatywa dla B7 które jest bezpłciowe
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    piękne
  13. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no i elegancko
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    :polew: Mefju litości bo monitor oplułem ciorny sufit + blądi =
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Fajnie Edytka ale żeby wkręty w oponkę ładować
  16. kolego to pieknie zrobiony s-line, fakt s4 na tył miażdży suty Przecież ten zderzak to jest od S4.. patrzyłem na foty jeszcze z s-lnem s4 malinka
  17. kolego to pieknie zrobiony s-line, fakt s4 na tył miażdży suty
  18. fura koxxx ale lakierek to masz w zayebistym stanie
  19. furka pierwsza klasa - siedzi super i niesłuchaj się tych pseudo popapranców co uznają tylko ori
  20. żałuj bo walka naprawdę dobra - pas zostaje u nas
  21. takty włodarczyka ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- rusek puchnie= 2 raz dechy ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- szacun dla Diabla
  22. w polsacie chyba tylko w ppv za 40 zyli, jak ktoś może to niech podrzuci bezpłatnego linka do walki
  23. to dopiero teraz będzie konkretne ŁUP,ŁUP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.