Treść opublikowana przez Rafi78
-
B6 DIVISION
:shock3: no niestety zamknięcie działu handlowego pokazało by ile osób tak naprawdę jest na forum bezinteresownie
-
B6 DIVISION
i bardzo dobrze - masz towar jest alledrogo potem nie było by na forum jakiś pretensji i płaczu i tak 1/4 napierdala posty byle coś opchnąć
-
[B6 AVF] by Edyta
i tyle powiem czyżbys wybierała się do Domina?? no jak nie jak tak
-
[B6 AVF] by Edyta
oj będzie się działo w weekend na bogato Edytka
-
[B6 AWX] Work in progress...
ło qwa ale patologia
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No Piotrek grubo
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
no i tunel już na mnie czeka , szkoda, że nie dojechałem atmosfera jak zawsze prima sort u Dońka
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no to elegancko
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Adrian i jak tam zlot sie udał ?
-
Moje prace
ja yebie wielki szacun za takie czary - szkoda, że tak daleko bo już bym się pisał na robotę
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
i u mnie tyż
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
w b6 chyba na grilu nie było ale i tak jest git
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
:polew: dobrze, że blądynę wzięłeś ode mnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
fajnie było chociaż bez %%% dzięki za spotkanie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jo tyz jade:D Wyslane z RNSA Może i ja bym się podłączył Doniek o której będziesz startował
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
na orange sport o 3 nad ranem
-
B6 DIVISION
Marcin a co Cię w nim urzekło ... ten s-line którego nie widać czy odrapane klimatronik i szybki to ja już bardziej mam prawo swoją nazwać s-line niż ten forumowicz
-
B6 DIVISION
To faktycznie lipa u nas pomimo zachmurzenia 21 st. C
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Super auto jaki masz zawias bo jak na 17 to wysoko stoi
-
[B6 AVF] by Edyta
Qwa mam tak samo dziadek , można się załamać
-
[B6 AVF] by Edyta
super efekt Edytka
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
a tył masz ? bo dla mnie na tył zderzak z s4 i dwa kominy miażdzy suty- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol, ja z nimi to już mogę tylko wódy się napić bo inaczej mi żona podziękuje i walizki na próg wystawi także trzymam kciuki za zewn. s-line u Ciebie- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
jak się stykniemy to się pomylisz i wsiądziesz do mojej chętnie Twoje wnętrze widział bym u siebie - [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]