Treść opublikowana przez Rafi78
-
Kierownica z aukcji
Co by się nie dało - nie takie rzeczy niektórzy rezają
-
Kierownica z aukcji
te przyciski zdaje sie że są od automatu
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Kamil a nie boisz się, że po takiej polerce moga za jakis czas klosze matowieć
-
Wibracje... na postoju i w czasie jazdy... Pomocy
Zerknij o jakim silniku jest mowa - w AWX pompy się nie poprawia jak u was w B7
-
1,9 AWX jaki komplet dwumas LUK czy Sachs
Dla mnie LUK poco przepłacać
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
anologi jeszcze chyba działają
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
no i już sobie odpowiedziałeś na pytanie tuner masz do TV (zresztą analogowej) a do filmów trza by było zamontować odtwarzacz DVD
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
a odtwarzacz dvd masz ?
- B6 DIVISION
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
1L Finlandii mniej i masz walkę w tv... Dominik za walkę która by cos znaczyła można było im zapłacić ale nie składać się na wyprawkę dla emerytów
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
co innego jak robisz melanż i zrzuta jest po 5 zł ale tu bardziej trzeba ich bojkotować i nie nabijać im kasy za coś co nie jest tego warte
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
I bardzo dobrze, się kutasy nauczą że ludzie maja ich w d*pie ( walka emerytów )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jak do 18 zamówisz to masz gwarancję ogladania walki
-
Zawieszenie s-line 1BV a komfort jazdy
ja miałem obniżona springami vogtlanda 35/40mm także było niżej i sztywniej wysokośc opnki 45 na 17 feldze i było lux, jak chcesz miec wiekszy komfort zapodaj oponkę 215/50
-
Zawieszenie s-line 1BV a komfort jazdy
nie masz czego sie obawiać 2,5 roku na polskich drogach na 17 kołach przejechane 48 tyś km i nawet jednej końćówki nie muszę wymieniać - trzeba jeździć z głową i tyle
-
Wibracje... na postoju i w czasie jazdy... Pomocy
poduszki, dwumas, wtryski...
-
Tarcze + Klocki komplet jakie
odezwij się do devastation - on ci doradzi
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Dzięki Artur
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Tylko u Młodego za granicą ceny w ASO mogą się troche różnić...chyba ciekawe jak u nas w PL ?
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Panowie orjentujecie się ile taka dokładka w ASO kosztuje ?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
żarówki wciskane takie jak w pierwszym linku z tym, że tamte ci nie wejdą bo maja za grubą oprawkę
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Jak dla mnie to miażdży jaja, suty ....krótko mówiąc fura prze....uj
-
B6 DIVISION
koledzy a macie jakiegos sprawdzonego sprzedawcę ? czy ktoś może oklejał dekory folią o struktórze zamszu ?
-
Dziwne tarcie w okolicach turbiny. Opóźnione przyspieszanie.
Odnośnie szurania z okolic turbiny było kilka tematów ale chyba nikt nie potrafił odpowiedzieć dlaczego tak sie dzieję, u mnie przestało szurać po kompleksowym czyszczeniu dolotu, turbo, egr-a - ale czy tam gdzies tkwiła przyczyna
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur carbon jest przereklamowany ale kto bogatemu zabroni....