Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Co by się nie dało - nie takie rzeczy niektórzy rezają
  2. te przyciski zdaje sie że są od automatu
  3. Kamil a nie boisz się, że po takiej polerce moga za jakis czas klosze matowieć
  4. Zerknij o jakim silniku jest mowa - w AWX pompy się nie poprawia jak u was w B7
  5. Dla mnie LUK poco przepłacać
  6. anologi jeszcze chyba działają
  7. no i już sobie odpowiedziałeś na pytanie tuner masz do TV (zresztą analogowej) a do filmów trza by było zamontować odtwarzacz DVD
  8. a odtwarzacz dvd masz ?
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    schrupał by
  10. 1L Finlandii mniej i masz walkę w tv... Dominik za walkę która by cos znaczyła można było im zapłacić ale nie składać się na wyprawkę dla emerytów
  11. co innego jak robisz melanż i zrzuta jest po 5 zł ale tu bardziej trzeba ich bojkotować i nie nabijać im kasy za coś co nie jest tego warte
  12. I bardzo dobrze, się kutasy nauczą że ludzie maja ich w d*pie ( walka emerytów )
  13. jak do 18 zamówisz to masz gwarancję ogladania walki
  14. ja miałem obniżona springami vogtlanda 35/40mm także było niżej i sztywniej wysokośc opnki 45 na 17 feldze i było lux, jak chcesz miec wiekszy komfort zapodaj oponkę 215/50
  15. nie masz czego sie obawiać 2,5 roku na polskich drogach na 17 kołach przejechane 48 tyś km i nawet jednej końćówki nie muszę wymieniać - trzeba jeździć z głową i tyle
  16. poduszki, dwumas, wtryski...
  17. odezwij się do devastation - on ci doradzi
  18. Dzięki Artur
  19. Tylko u Młodego za granicą ceny w ASO mogą się troche różnić...chyba ciekawe jak u nas w PL ?
  20. Panowie orjentujecie się ile taka dokładka w ASO kosztuje ?
  21. żarówki wciskane takie jak w pierwszym linku z tym, że tamte ci nie wejdą bo maja za grubą oprawkę
  22. Jak dla mnie to miażdży jaja, suty ....krótko mówiąc fura prze....uj
  23. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy a macie jakiegos sprawdzonego sprzedawcę ? czy ktoś może oklejał dekory folią o struktórze zamszu ?
  24. Odnośnie szurania z okolic turbiny było kilka tematów ale chyba nikt nie potrafił odpowiedzieć dlaczego tak sie dzieję, u mnie przestało szurać po kompleksowym czyszczeniu dolotu, turbo, egr-a - ale czy tam gdzies tkwiła przyczyna
  25. Artur carbon jest przereklamowany ale kto bogatemu zabroni....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.