Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tak wszystko odrapane - trochę psuje efekt
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz co dobre
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niby do 3miechów ale już raczcej nie przyjdzie Niestety przyjdzie ja od połowy wrzesnia czekałem i na gwiazdkę dostałem pińcet za niewskazanie sprawcy( za prędkość też było 500 + punkty ) dziękujemy ITD - po co to zostało powołane do życia
  5. Karol grubo sie robi jak koszt zamontowania takich bixów ( oprócz Zbycha roboty )
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie gadam dziś z wami bo mi się klawisze rozjeżdżają :drunk:i tak was pozdrawiam
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dokładnie mi też jakoś czerń leży:wink: Czarne wyszczupla - oby nie wszystko
  8. W jakim stanie amory ?
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no jak Józek zaprasza to się nie odmawia
  10. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla wszystkich pozytywnie zakręconych na tym forum spełnienia marzeń no i oczywiście piniendzy, piniendzy i jeszcze raz....... zdrowia!
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aby do 14 i fajrant ....a jutro od 8
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Witam - wstawać śpiochy
  13. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm: Przestań chlać ten bimber Grzesiu po dobrym biberku nie ma prawa czacha dymić - chyba, że się umiaru nie zna
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm: Taaa wszyscy się rozchorujcie a ja za was w świeta będę pił Doniek twardym trza być nie mintkim
  15. Tomek spadamy stąd założymy temat o d*pach i zobaczysz jaka będzie frekwencja:polew: Włodek pomysł - u nas wypowiedzi laseczek będą mile widziane
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiu to u Ciebie już chyba odwilż idzie
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :hi:u was tez tak mrozi ( -17 u mnie )
  18. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów Karol oby tylko zdrowo sie chowali - najlepszy mod z możliwych graty - chodź moja żona do dziś córy sie domaga-
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie u..j z kasą zdrowie najważniejsze- wasze zdrowie po raz pierwszy
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prezent już są, % promile w trakcie - pozdrawiam
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze, że za marzenia nie każą płacić bo Józek był by bankrutem
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie pogardził bym...chyba fajna suka
  23. Szerokością opony można zniwelować koleiny no i rzecz jasna spalanie. Wysokość opony może poprawić komfort jazdy i wybieranie dziur i nierówności na naszych drogach. Optymalne rozwiązanie wg mnie to 205/50 lub 215/50 tylko nie wiem jak to się ma do szerokości twojej felgi(czy da się je założyć i jak to będzie wyglądało). Powiem tak: o rozmiarach które podałeś nie myslałem wcale głównie z faktu że na zimę jeżdze 205/55R16 i wygląd nie powala a 215 myslę ze średnio bedzie wyglądać na tej feldze (chyba ze ktoś wyprowadzi mnie z błędu). djrafal - ok jeśli jest tak jak piszesz i za "komfort" odpowiada wysokość opony to 235/45 powinna być bardziej komfortowa niż 225/45 bo wyższy ma współczynnik relacji szerokość/wysokość jako % szerokośći Masz jak najbardziej racje ale zarazem masz szersze kapcie co jak pisałeś zwieksza spalanie(pewnie niewiele) i jazda po koleinach jest nieprzyjemna - myslałem może nad rozmiarem 225/50
  24. jeśli juz mówimy o komforcie jazdy to raczej nie szerokość opony ma na to ma wpływ tylko wysokość( jak sie mylę niech mnie ktoś porawi ) wiadomo, że w koleinach węższa opona bedzie sie lepiej sprawować i szerokość 225 była by optymalna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.