Treść opublikowana przez Rafi78
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Co tak wszystko odrapane - trochę psuje efekt
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
niby do 3miechów ale już raczcej nie przyjdzie Niestety przyjdzie ja od połowy wrzesnia czekałem i na gwiazdkę dostałem pińcet za niewskazanie sprawcy( za prędkość też było 500 + punkty ) dziękujemy ITD - po co to zostało powołane do życia
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Zbychu zerknij na PW
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol grubo sie robi jak koszt zamontowania takich bixów ( oprócz Zbycha roboty )
-
B6 DIVISION
Panowie nie gadam dziś z wami bo mi się klawisze rozjeżdżają :drunk:i tak was pozdrawiam
-
B6 DIVISION
No dokładnie mi też jakoś czerń leży:wink: Czarne wyszczupla - oby nie wszystko
-
Auto dziwnie pływa po drodze
W jakim stanie amory ?
-
B6 DIVISION
Nie no jak Józek zaprasza to się nie odmawia
-
B6 DIVISION
Dla wszystkich pozytywnie zakręconych na tym forum spełnienia marzeń no i oczywiście piniendzy, piniendzy i jeszcze raz....... zdrowia!
-
B6 DIVISION
aby do 14 i fajrant ....a jutro od 8
-
B6 DIVISION
:hi:Witam - wstawać śpiochy
-
B6 DIVISION
ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm: Przestań chlać ten bimber Grzesiu po dobrym biberku nie ma prawa czacha dymić - chyba, że się umiaru nie zna
-
B6 DIVISION
ja do 3-go , tyle że co z tego jak jakieś gówno zaczyna mnie brać i łeb napierdala:facepalm: Taaa wszyscy się rozchorujcie a ja za was w świeta będę pił Doniek twardym trza być nie mintkim
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Tomek spadamy stąd założymy temat o d*pach i zobaczysz jaka będzie frekwencja:polew: Włodek pomysł - u nas wypowiedzi laseczek będą mile widziane
-
B6 DIVISION
Grzesiu to u Ciebie już chyba odwilż idzie
-
B6 DIVISION
Bry :hi:u was tez tak mrozi ( -17 u mnie )
-
B6 DIVISION
A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów Karol oby tylko zdrowo sie chowali - najlepszy mod z możliwych graty - chodź moja żona do dziś córy sie domaga-
-
B6 DIVISION
Panowie u..j z kasą zdrowie najważniejsze- wasze zdrowie po raz pierwszy
-
B6 DIVISION
Prezent już są, % promile w trakcie - pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Dobrze, że za marzenia nie każą płacić bo Józek był by bankrutem
-
B6 DIVISION
No nie pogardził bym...chyba fajna suka
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
Szerokością opony można zniwelować koleiny no i rzecz jasna spalanie. Wysokość opony może poprawić komfort jazdy i wybieranie dziur i nierówności na naszych drogach. Optymalne rozwiązanie wg mnie to 205/50 lub 215/50 tylko nie wiem jak to się ma do szerokości twojej felgi(czy da się je założyć i jak to będzie wyglądało). Powiem tak: o rozmiarach które podałeś nie myslałem wcale głównie z faktu że na zimę jeżdze 205/55R16 i wygląd nie powala a 215 myslę ze średnio bedzie wyglądać na tej feldze (chyba ze ktoś wyprowadzi mnie z błędu). djrafal - ok jeśli jest tak jak piszesz i za "komfort" odpowiada wysokość opony to 235/45 powinna być bardziej komfortowa niż 225/45 bo wyższy ma współczynnik relacji szerokość/wysokość jako % szerokośći Masz jak najbardziej racje ale zarazem masz szersze kapcie co jak pisałeś zwieksza spalanie(pewnie niewiele) i jazda po koleinach jest nieprzyjemna - myslałem może nad rozmiarem 225/50
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
jeśli juz mówimy o komforcie jazdy to raczej nie szerokość opony ma na to ma wpływ tylko wysokość( jak sie mylę niech mnie ktoś porawi ) wiadomo, że w koleinach węższa opona bedzie sie lepiej sprawować i szerokość 225 była by optymalna