Treść opublikowana przez Rafi78
-
Proszę o ocenę logów po chipie
dlatego napisałem,że też w bonusy nie wierzę a hamownia - hamowni nierówna i niektóre by zadowolić kiljenta walą nawet + 15KM więcej a nigdy nie widziałem by było dużo mniej niż seria
-
Proszę o ocenę logów po chipie
Seria trzyma swoje po tylu latach nie masz czego narzekać, ja robiłem u Spankiego i też mi wyszła po hamowaniu seryjna moc, z tymi bonusami to wiesz zależy jaka hamownia, fakt, że koników i niutków po wirusie dużo nie przybyło, ale jesli robili ci pełne logi przed wirusem i wszystko było ok. to coś jest nie teges
-
Kierunki w lusterkach A4 B6
bez przesady
-
Podniesienie mocy 1.9 tdi kablem czy da sie jakoś samemu to zrobić AFN.
Oprócz profesjonalnego podejścia do sprawy Spanky ma jeszscze bardzo ciekawy argument - atrakcyjne ceny, to że czasami lakonicznie odpowiada nie znaczy że jest grubiański, ale musiał bys go osobiście poznać, ja bynajmniej z jego roboty jestem więcej niż zadowolony
-
Power box pd - kilka pytań
Szkoda auta- wywal bo nie wiesz jak to gówno jest zestrojone i jak wpływa na parametry silnika i osprzętu:whistling:
-
B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI
tak jak koledzy dobrze radzą b7 do 30 koła to aż się prosi o minę ,jak potrzebujesz czegoś większego to polecam a6
-
Piłka nożna
no i zaczynamy od początku- brawo Grecy
-
2x ozonowanie 1x czyszczenie srodkiem, sprawdzenie wezka a woda nie kapie ?
u mnie już 3 razy w tym roku klima odgrzybiana, odpływ drożny a sytuacja bez zmian tak jak u kolegi Ryban ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- zuważyłem tylko, że jesienią czy zimą jeżdżąc na klimie nie tego smrodu
-
Piłka nożna
Wystarczy posłuchać rozgoryczonego Wawrzyniaka jak go Boenisch bez mydła wyślizgał z podstawowego składu :whistling:ale nikt nie wspomni o tym, że więcej do powiedzenia przy ustalaniu składu maja menadżeży i układy z nimi - wiadomo jest to jedyny w swoim rodzju turniej gdzie się można wypromować i na zawodniku zarobić
-
Piłka nożna
Panowie ja niestety na nic innego nie liczyłem po rozmowie z bratem(dziennikarz PAP był cały czas przy kadrze na zgrupowaniach i w czassie euro) zaraz po meczu z Grekami- dowiedziałem się, że za kulisami prawie nikt z zawodników Smudy nie toleruje i nie ma on żadnego poważania, atmosfera pomiędzy zawodnikami też była nie najlepsza, nie będę mówił o szczegółach ale jak się dowiedziałem nawet nasze trio z Borussi nie trzyma się razem :whistling:czuję, że kwestia czasu jak się wszyscy będą obwiniać i niektóre rzeczy ujrzą światło dzienne.
-
Piłka nożna
grunt, że ruscy jadą do domu jakoś lepiej na sercu się robi
-
Odma , zalany egr.
Zakładaj śmiało tylko przed montażem wyczyść wszystko( u mnie po 2 miesiącach ok. 40-50 ml oleju w puszczce - czyli swoją rolę spełnia )
-
Piłka nożna
Zmiana Mierzejewskiego dała sporo ale Grosika zabrakło i jego rajdów na ledwo biegających kacapów to była by niezła taktyka
-
AWX + BRD + wirus
Jak wrażenia z jazdy ?
-
Piłka nożna
Ostatnio tutaj też wyczytałem że piłka się od Naszych odbija, że nie potrafimy grać... Nie jesteśmy Hiszpanami, nie potrafimy grać milionem podań z pierwszej piłki. Nigdy też nie byliśmy mocni atakiem pozycyjnym. Lubimy się bronić, przyjmować rywala na Naszej połowie i go kontrować. bo niestety atak pozycyjny to gra szybka z pierwszej piły do tego kombinacyjna a to już wyższa szkoła jazdy - Barceloną nie jesteśmy ale z kontry dajemy radę
-
Piłka nożna
Z Czechami pojedziemy delikatnie 1-0 i będzie :banan:oby tylko Franc nic nie spier..lił
-
Kierunki w lusterkach A4 B6
Faktycznie w nocy jest lepiej
-
Lapmy tylne A4 B6 AVANT
A może inny odcień lamp świadczy o jakiejś przygodzie - bo nie sądzę by nierówno się klosze dopaliły od żarówek
-
Kierunki w lusterkach A4 B6
Może zamiast diód pasek led na całym obrysie by lepiej wyglądał
-
Folia chrom - oklejanie listew
Kwestia gustu i wytrzymałości- najważniejsze to solidnie zrobić by nie było lipy
-
Przyspieszanie-problem
jak kolega wyżej pisze sprawdź filtr paliwa , może ropka lewizna
-
1.9 TDI 115 KM - Jak jeździć ekonomicznie ?
Sporo kolega ma pytań a wszystkie odpowiedzi masz na forum wystarczy poszukać i poczytać ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- a jeszcze tak zapytam - gdzie przyjemność z jazdy?
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
No to i ja chętnie bym poczytał dobre rady w tym temacie
-
tv lcd- jaki kupić
Do jakiego metrażu i do czego głównie będziesz wykorzystywał TV ?
-
Prawdopodobnie problem z z padającą turbiną
U mnie w AWX było tak samo ale od czasu wyczyszczenia turbiny miesiąc cisza ciekawe jak długo