Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Koledzy krótkie pytanie- czy niesprawność czujnika ciśnienia doładowania G71 może powodować przeładowania turbo i notlaufy ( w wyszukiwarce nie znalazłem)czy po zrobieniu logów wywali mi błąd tego czujnika ?
  2. I gitara niech ci służy
  3. only Michał sam mam
  4. :hi:Witam Siedlecką ekipę koledzy słyszeliście jakieś opinie na temat zakładu na ul. Słonecznej w Zbuczynie Disel Service- chodzi mi czy warto u nich kupić zregenerowane turbo ? Czy może w Siedlcach na Grunwaldzkiej ? Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
  5. na forum u TOM77 komplet luka 1600zł do AWX:wink:
  6. Przy takiej ekipie raczej inaczej być nie może:kox: Dobrej zabawy i samopoczucia jutro
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    Będzie ci waliło jak w starym szpitalu, u kolegi 2 tygodnie capiło w pasacie - wąchałem wiem co mówię
  8. ale nie powiesz, że zmieściłeś się w budżecie kolegi czyli 1200zł za komplet
  9. także polecam nexen:thumbup1: do normalnej jazdy ok. na mokrym trochę gorzej ale nie ma tragedi
  10. Dokładnie jak wyżej kolega pisał, posprawdzaj czy pod autem nie masz wycieków mi tak sie działo jak opaska przy filtrze paliwa puściła, ja na poczatku widziałem że zostawia mi plamy ale liczyłem, że to z klimy się skrapla a to ropka spier...
  11. podmień przepływkę bo to ona może być winna
  12. S4 ma w sobie to coś, jes subtelny i ma klasę nie jest tak agresywny jak Reiger czy Hofele
  13. Zaczym zaczniemy wróżyć zapnij vaga i zrób logi -będzie szybciej
  14. Albo jesteś pechowcem albo trochę przesadzasz - podejrzewam, że 1/3 forum ma hidy, sam posiadam i nic mi nie widomo o problemach które opisujesz ale skoro kolega wybrał ori to nie ma o czym gadać ;-)
  15. Hidy z normalnymi żarnikami dadzą radę - nik sie nie powinien czepiać, że nie masz sprysków, samopoziomu- wszystko trzeba robić z głową
  16. W tych lampach z linku te ledy pół roku ci nie wytrzymają nie mówiąć o tym, że lubią zaparowywać i soczewka ma luzy- szukaj orginalnych lamp Valeo i tam przetwornicę z żarnikiem dożuć - na pewno będzie lepiej
  17. Odpuść sobie te lampy ich jakoś nie wspominając o wyglądzie pozostawia wiele do życzenia, jak chcesz hidy to możesz w ori soczewce zamontować ale temat wałkowany tyle razy, że wystarczy poszukać ;-)
  18. ON - 5,55 na stacji paliw w Siennicy k. Mińska ;-)
  19. może to...może tamto...a najszybciej by było ja byś podłączył waga
  20. Czekamy na lepsze foty bo jest co oglądać
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    cofnij się wcześniej bo już o nich było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.