Treść opublikowana przez Rafi78
-
[ALL] Ustawienia geometri po zmianie z 17 na 15
Witam , może ktoś się orientuje czy zmieniając koła z letnich 17-tek na zimowe 15-ki powinienem ustawić geometrię ? zapytuję się ponieważ w tamtą zimę po takiej zmianie na sliskiej drodze d*pa mi latał cały czas dopiero po ustawieniu geometri jak ręką odjął, nie wiem jak będzie w tym roku bo jeszcze zimy nie ma
-
[ALL B6] Nie świeci się prawe światło stop (Avant)
Na pewno dobrą dwuwłóknową żaróweczkę włożyłeś , może zamień z drugą stroną i zobacz czy będzie ok.
-
[ALL B6] Przetwornice Xenonowe B6
jesli faktycznie przetwornice cyfrowe z dobrym filtrem to z CB nie powinno być większych zakłóceń
-
[ALL B5] Xenony- jeden świeci mocniej drugi mniej
chodzi o niebieskie postojówki kolego a to już sie w oczy rzuca :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Problem z wycieraczkami
W dziale zrób to sam masz piękne fotostoty dotyczące twojego problemu
-
[ALL B5] Xenony- jeden świeci mocniej drugi mniej
Dowodu rejestracyjnego Ci nie szkoda
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu nie dogrzewa do 90 stopni .
i powinno ci wywalić błąd wskazówki ale ja osobiście wagowania nie robiłem ogarniał mi to Spanky
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu nie dogrzewa do 90 stopni .
Podepnij pod vaga
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu nie dogrzewa do 90 stopni .
Sprawdż czy elektromagnes ci się nie zawiesza w zegarach, u mnie tak jest, czujnik wymieniony, termostat z ASO a wskazówka temperatury raz na jakiś czas opada do zera , a propo termostatu kupiłem ori z ASO trzyma po rozgrzaniu 83 stopnie
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
Najgorsze jest to,że to takiem Fiu...wi musisz udowodnić, że jesteś poszkodowany, jak dobrze by go Policjancin wzieli w krzyżowy ogień pytań-pouczyli o odpowiedzialności karnej z 233KK to może by mu pamięć wróciła
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
Może gdzieś była jakś kamerka która zarejestrowała zajście
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
Jeśli Policja uzna go winnym skieruje sprawę do Sądu Grodzkiego także kara go nie ominie trzeba mu teraz winę udowodnić, najlepiej jakbyś miał jakiś wiarygdych świadków jeśli się będzie upierał,z nie on pisał to oświadczenie pasowało by wnioskować o powołanie grafologa ale przy wykroczeniu jakim jest kolizja nie wiem czy istnieje taka mozliwość.
-
[B6 AWX] Złamana prowadnica bagnetu do pomiaru poziomu oleju
Przecież jak masz zdjętą osłonę to nawet jak masz dużą dłoń to i tak miejsca jest wystarczająco, sama pomarańczowa rurka bagnetu w motoryzacyjnym 5,50zł wymiana ze zdjęciem i założeniem osłony 10 min.
-
[ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
Zacznij od sprawdzenia bezpieczników
-
[B6 AWX] skaczące obroty na zimnym silniku
dużo rzeczy może być, pompki też(chociaż powinno wtedy budą kołysać )ale i przepływka... jak nie podepniesz pod Vaga to się prędko nie dowiesz
-
[ALL B6] Przycisk otwierania szyby wpadł do środka
zdejmując boczek tapicerki zaopatrz się w zapasowe spinki bo na 99% któraś pęknie
-
Spotkania na drodze
Avancik b5 na blachach TOS...z klubowymi oznaczeniami w Mińsku Maz. dziś koło 14 pod biedronką na ul. Dąbrówki - czyje to
-
[ALL B6] Ksenony źle świecą
Z tego co się orientuję światła w wersjach USA świecą symetrycznie a w europie ustawiane są asymetrycznie
-
[ALL B6] Ksenony źle świecą
Jeśli wersja ze Stanów to na dzień dobry światła będą dużo gorzej świecić niż w europejczykach, a padający xenon robi się po rozgrzaniu ni to fioletowy ni to niebieski
-
[B6 AVF] Zwykły dieselek Avant
Fajne auto ja też szukałem srebrnego avanta ale trafił się czarny w chrom pakiecie
-
[INNE] Seat ibiza III 1.4Tdi
każdy litr mnie zbawi- jeszcze myślę nad 1z ale tylko dlatego ze mialem i palił 4,5l po trasie. teraz robie 450km tygodniowo a będę 750. Osobiście uważam, że takie małe dizle na trasy się raczej nie nadają co innego do miasta :gwizdanie:
-
[ALL B6] xenony - zmiana z D2H na D2S
Ja za swój zestaw Hidów dałem 300zł nie wiem jakiej firmy bo montował mi go mój mechanik( dał mi na niego rok gwarancji- podstawa to porządne przetwornice) ale 99% Hidów to Made in China często się zdarza,że przy wymianie żarnika przetwornica pada dlatego warto to zrobić kompletem Hidów
-
[ALL B6] xenony - zmiana z D2H na D2S
z tą barwą to ostrożnie, ja zaczynałem od 6000K - lipa, 5000K tak sobie i zatrzymałem się na 4300K- przynajmniej wszystkowidać i oko się nie męczy 8000K to tylko dla szpanu
-
[B6 AWX] A4 B6 1.9 AWX pojawia i znika BREMSE
U mnie poziom płynu był ok. ale dopiero po wymianie na nowy ATE komunikat na fisie zniknął ja jeszcze bym posprawdzał żarówki stopu
-
[ALL B6] xenony - zmiana z D2H na D2S
Twoje żarniki jak mnie wzrok nie myli to H7 - przynajmniej tanie przy wymianie jest szansa, że przetwornice też może szlak trafić :gwizdanie: