Treść opublikowana przez Rafi78
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Panowie zwracam chonor koledze Kyluck zapachy dziś dotarły wrzystko ok, nadal nie rozumiem czemu się nie odzywał i nie odpisywał na PW, ja w każdym razie mam co chciałem a że zajeło to 3 tygodnie to trudno :gwizdanie:
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
tylko RS4
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy :>
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Wystarczyło by gdyby od czasu do czasu się odezwał, bo wielokrotnie w postach prosiliśmy o info kiedy zaczyna wysyłkę ewentualnie mógł napisać,że są problemy itp. :gwizdanie:
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
27.04. logował się kolega Kyluck na forum i wszystko wskazuje na to że :takiego:będziemy widzieli zapachy ;(nie ma odwagi by temat sprostować
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Mój przelew poszedł 12.04 :wallbash: :wallbash:i nawet kolega kyluck nie raczy napisać czy zaczął wysyłkę
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
miały być w kształcie karty bankomatowej kolru czarne z lodo audi ew. logo forum sam już się pogubiłem (zapach ponoć ori Wanderbauma jak w choinkach)3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum ale wątek dziwnie zniknął :gwizdanie:
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
ciekawe jak długa lista jest tych "spokojnych" bez zapachów :mysli:panowie odzywać się bo coś mi się zdaje że chętnych więcej było:gwizdanie:
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
przeprosiny przyjęte(ale bodaj kwiaty by się przydały )a teraz czekamy na zapachy
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
bardzo ładny avancik :oklaski:bezawaryjności
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Jednym słowem KOZAK
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
I tak szacun,że potraficie się zgrać i się spotkać
-
Nokia c6? Może coś innego?
jak do smsów i telefon który jest dotykowy i niezamula a ma niemal wszystko jak galaxy s(do tego jest poręczniejszy i "idiotoodporny") to tylko motorolka DEFY, też myślałem że dotyk się nie sprawdzi ale ten telefon wymiata :good:100% zadowolenia :>
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
ale też delikatna ściema szybek by się przydała
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
Jak dla mnie :good: :good:a najcenniejsze jest to że samochód jest pewny, zadbany i można spać spokojnie, ogólnie fajne auto :oklaski: :a4fan:bezawaryjności
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
jak dla mnie tylko MANN
-
[INNE] Nasza Policja
nie ma sie co dziwić, jak jednostek wojskowych w naszym kraju pilnują cywile tak i cywile pilnowali parkingu tkz. Policyjnego . Prawie wszytko w tym kraju to
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
to chyba masz akumulator w plecaku na plecach :polew: nie agregat na przyczepce ciągam :polew: po Czarnobylu i Fukuszimie to już nic nie jest straszne a na coć i tak trzeba...
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
Powiem tak DEFY wymiata , mam ją tydzień i rewelacja, nawet bateria przy włączonym wi-fi i zabawie multimediami trzyma minimum 2 dni, polecam nie zdecydowanym
-
a4 b6 - wciaz sie zmienia :)
fele ok :good:ale na zimówki :gwizdanie:
-
[B6 AVF] SzarA4 z lekką nutką grafitu
szybki przyciemnić i dokładki w kolor aż się prosi i będzie
-
[B6 AVF] Siwa by Malydd 1.9 TDI 131 KM 6-speed Avant...
Spoko avancik i fajny wypas
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
zgadzam się że andek przebija bada pod kątem ilości aplikacji ale bada to młody system i dobrze rokuje wiadomo, że w smartofanach baterie są piętą achillesową i trzymają zależnie od korzystania z wi-fin ,lan, multi mediów itp. [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:35_________________________________________________możemy zamykać wygrała motorolka
-
[ALL B6] Moja A vier, AVB 1.9 100PS :)
spoko lalka :oklaski:bezawaryjności
-
Pomóżcie motorola DEFY czy samsung galaxy ace
z tego co się orientuję to oba fony mają takie same procesory 800hz z tym że motka jest na androidzie a samsung na badzie czy sie nie mylę fajnie też jaby bateria średni ze 3 dni wytrzymała :gwizdanie: