Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Panowie zwracam chonor koledze Kyluck zapachy dziś dotarły wrzystko ok, nadal nie rozumiem czemu się nie odzywał i nie odpisywał na PW, ja w każdym razie mam co chciałem a że zajeło to 3 tygodnie to trudno :gwizdanie:
  2. tylko RS4
  3. jest 21 wiek, bądźmy cywilizowani, żadnych wjazdów nikomu nie będziemy robić ale w hu...a też się nie damy robić, są do tego powołane instytucje państwowe z których z chęcią skorzystamy :>
  4. Wystarczyło by gdyby od czasu do czasu się odezwał, bo wielokrotnie w postach prosiliśmy o info kiedy zaczyna wysyłkę ewentualnie mógł napisać,że są problemy itp. :gwizdanie:
  5. 27.04. logował się kolega Kyluck na forum i wszystko wskazuje na to że :takiego:będziemy widzieli zapachy ;(nie ma odwagi by temat sprostować
  6. Mój przelew poszedł 12.04 :wallbash: :wallbash:i nawet kolega kyluck nie raczy napisać czy zaczął wysyłkę
  7. miały być w kształcie karty bankomatowej kolru czarne z lodo audi ew. logo forum sam już się pogubiłem (zapach ponoć ori Wanderbauma jak w choinkach)3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum ale wątek dziwnie zniknął :gwizdanie:
  8. ciekawe jak długa lista jest tych "spokojnych" bez zapachów :mysli:panowie odzywać się bo coś mi się zdaje że chętnych więcej było:gwizdanie:
  9. przeprosiny przyjęte(ale bodaj kwiaty by się przydały )a teraz czekamy na zapachy
  10. bardzo ładny avancik :oklaski:bezawaryjności
  11. Jednym słowem KOZAK
  12. I tak szacun,że potraficie się zgrać i się spotkać
  13. jak do smsów i telefon który jest dotykowy i niezamula a ma niemal wszystko jak galaxy s(do tego jest poręczniejszy i "idiotoodporny") to tylko motorolka DEFY, też myślałem że dotyk się nie sprawdzi ale ten telefon wymiata :good:100% zadowolenia :>
  14. ale też delikatna ściema szybek by się przydała
  15. Jak dla mnie :good: :good:a najcenniejsze jest to że samochód jest pewny, zadbany i można spać spokojnie, ogólnie fajne auto :oklaski: :a4fan:bezawaryjności
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    jak dla mnie tylko MANN
  17. nie ma sie co dziwić, jak jednostek wojskowych w naszym kraju pilnują cywile tak i cywile pilnowali parkingu tkz. Policyjnego . Prawie wszytko w tym kraju to
  18. to chyba masz akumulator w plecaku na plecach :polew: nie agregat na przyczepce ciągam :polew: po Czarnobylu i Fukuszimie to już nic nie jest straszne a na coć i tak trzeba...
  19. Powiem tak DEFY wymiata , mam ją tydzień i rewelacja, nawet bateria przy włączonym wi-fi i zabawie multimediami trzyma minimum 2 dni, polecam nie zdecydowanym
  20. fele ok :good:ale na zimówki :gwizdanie:
  21. szybki przyciemnić i dokładki w kolor aż się prosi i będzie
  22. Spoko avancik i fajny wypas
  23. zgadzam się że andek przebija bada pod kątem ilości aplikacji ale bada to młody system i dobrze rokuje wiadomo, że w smartofanach baterie są piętą achillesową i trzymają zależnie od korzystania z wi-fin ,lan, multi mediów itp. [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:35_________________________________________________możemy zamykać wygrała motorolka
  24. spoko lalka :oklaski:bezawaryjności
  25. z tego co się orientuję to oba fony mają takie same procesory 800hz z tym że motka jest na androidzie a samsung na badzie czy sie nie mylę fajnie też jaby bateria średni ze 3 dni wytrzymała :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.