Treść opublikowana przez Rafi78
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
W Daci Logan lepiej środek wygląda
-
Ceny paliwa marzec 2026
tak w styczniu 2012 akcyza na paliwo idzie 20gr na litrze w górę zgodnie z wymogami unijnymi, szkoda, że pensje za tym unijnymi derktywami nie podążają
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
Chińczyjk nie jest głupi kopiuje to co naprawdę dobre ale ta nazwa F-16... u nas żule nazywają tak tanie wina
-
[B6 AKE] Problem z przepływka
Najlepiej jak byś mógł podmienić przepływkę wtedy miałbyś jasność
-
[B6 AVF] Drgania odczuwalne po wcisnieciu pedalu sprzegla.Czy to koło dwumasowe?
Jeśli to tylko lekkie drgania tkz. mrowienie to nic się nie przejmuj, jak ci dwumas naprawdę zacznie się kończyć to oprócz telepania budą na biegu jałowym stopa z pedału sprzegła będzie ci spadała tak będzie telepało
-
Ceny paliwa marzec 2026
Mińsk - Orlen ON - 5,45/l zł ;(
-
[ALL B6] Ktore lampy LED ?
5 może być ale po co zmieniać to co najlepiej pasuje czyli ORI
-
[ALL B6] Problem z wskaźnikiem poziomu paliwa
Miałem identycznie,choć miałem prawie pół baku to dolałem 20 litrów ropy i wskaźnik poziomu paliwa ożył (po 15 minutach) sam się zastanawiałem co ma rozładowany akumulator do takiego wskaźnika
-
[B6 AWX] Świece
nawet jak byś miał tylko dwie sprawne to powinien ładnie odpalać gorzej by był przy większych mrozach, u mnie na jednej odpalał przy -15C
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
Grunt to na Promocję trafić
-
[B6 AVF] Brak oświetlenia w lewych tylnych drzwiach
Niestety u mnie też
-
[B6 AWX] Metaliczny dźwięk w środku auta
Na wszelki wypadek jak możesz nie zaszkodzi VAG-a podpiąć
-
[B6 AVF] BRAK MOCY
Może nie na temat, ale przy takich samych objawach jak opisujecie u kolegi w Passacie 1.9 TDI 115KM do wymiany była przepływka
-
Polecane opony zimowe
1) Kleber 2) Dębica 3) Fulda A najlepiej Vredestein Snowtrac 3. Polecam! Dębica od fuldy lepsza chyba kolega żartuje
-
Polecane opony zimowe
Bierz Nokiany nie pożałujesz :good:wcale nie są gorsze chociaż rok różnicy to jeszcze nie tragedia
-
[ALL B6] Temperatura wskazuje około 70 stopni
Ori w serwisie 80 zł szkoda kasy na zamienniki za 40-50 zł
-
[ALL B6] Temperatura wskazuje około 70 stopni
obstawiał bym jednak termostat, najlepiej jak byś wrzucił na podmiankę inny termostat to wykluczyło by czy padnięty nie jest czujnik temperatury
-
[ALL B6] Brak podświtlenia drzwi oraz brak informacji o ich otwarciu
Co jeszcze nie powinno mieć miejsca w 8-10 letnim samochodzie? sorki za ot ale czasem trudno powstrzymać się od komentarza patrząc na ludzką... powiedzmy sobie, ułomność :gwizdanie: Ułomność czy nie :tongue4:w 12 letnim passacie kolegi i 10 letniej octavi jakoś nie ma tego problemu, wiem , że to pierdoła ale drzażniąca jak na taką markę pozdrawiam nie ułomnego...
-
[ALL B6] Brak podświtlenia drzwi oraz brak informacji o ich otwarciu
A gdzie szukać tego mikrostyku?
-
[ALL B6] Brak podświtlenia drzwi oraz brak informacji o ich otwarciu
Niestety to częsta usterka, w autach tej klasy nie powinno to mieć miejsca
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Co do szumów przy używaniu CB to droższe modele już sobie w miarę radzą, wszystko zależy jakie filtry w CB siedzą ale i ten szum da się znieść
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Ja założyłem klocki ATE do tego płyn ATE typ 200 i jest git-polecam
-
[B6 AVF] Po wymiane rozrządu większe spalanie
Ja u siebie w AWX spalanie mam bez klimy 0,7l/ z klimą 1l/ , a ile wam pokazuje komputer gdy samochód odpalany jest np. po nocy
-
[INNE] opinie otel nokia c6
Zależy do czego ma ci telefon służyć, jeśli do rozrywki to odpada ma przestarzałego symbiana który nie ma szans z adroidem , jeśli do dzwonienia to ok. ale ogólnie cegła wedłóg mnie
-
Spotkania na drodze
Dzieki za pozdrowienia [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:58_________________________________________________ Poszukiwany czarny Avant sciema szybek chrom na klamkach klubowa ramka i naklejka przyciemnione lampki z tylu na Minskich numerach widziana w Misku Maz w okolicy Marcpola.Na klapie znaczek S4. Pozdrawiam(ladne klameczki zupelnie jak moje) No to ładnie ja wychaczyłem Ciebie a ty mnie :naughty:pozdrawiam