Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. W Daci Logan lepiej środek wygląda
  2. tak w styczniu 2012 akcyza na paliwo idzie 20gr na litrze w górę zgodnie z wymogami unijnymi, szkoda, że pensje za tym unijnymi derktywami nie podążają
  3. Chińczyjk nie jest głupi kopiuje to co naprawdę dobre ale ta nazwa F-16... u nas żule nazywają tak tanie wina
  4. Najlepiej jak byś mógł podmienić przepływkę wtedy miałbyś jasność
  5. Jeśli to tylko lekkie drgania tkz. mrowienie to nic się nie przejmuj, jak ci dwumas naprawdę zacznie się kończyć to oprócz telepania budą na biegu jałowym stopa z pedału sprzegła będzie ci spadała tak będzie telepało
  6. Mińsk - Orlen ON - 5,45/l zł ;(
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na maxus24 temat w Audi A4 B6
    5 może być ale po co zmieniać to co najlepiej pasuje czyli ORI
  8. Miałem identycznie,choć miałem prawie pół baku to dolałem 20 litrów ropy i wskaźnik poziomu paliwa ożył (po 15 minutach) sam się zastanawiałem co ma rozładowany akumulator do takiego wskaźnika
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na Paszczak temat w 1.9TDI
    nawet jak byś miał tylko dwie sprawne to powinien ładnie odpalać gorzej by był przy większych mrozach, u mnie na jednej odpalał przy -15C
  10. Grunt to na Promocję trafić
  11. Na wszelki wypadek jak możesz nie zaszkodzi VAG-a podpiąć
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na jaca76 temat w 1.9TDI
    Może nie na temat, ale przy takich samych objawach jak opisujecie u kolegi w Passacie 1.9 TDI 115KM do wymiany była przepływka
  13. 1) Kleber 2) Dębica 3) Fulda A najlepiej Vredestein Snowtrac 3. Polecam! Dębica od fuldy lepsza chyba kolega żartuje
  14. Bierz Nokiany nie pożałujesz :good:wcale nie są gorsze chociaż rok różnicy to jeszcze nie tragedia
  15. Ori w serwisie 80 zł szkoda kasy na zamienniki za 40-50 zł
  16. obstawiał bym jednak termostat, najlepiej jak byś wrzucił na podmiankę inny termostat to wykluczyło by czy padnięty nie jest czujnik temperatury
  17. Co jeszcze nie powinno mieć miejsca w 8-10 letnim samochodzie? sorki za ot ale czasem trudno powstrzymać się od komentarza patrząc na ludzką... powiedzmy sobie, ułomność :gwizdanie: Ułomność czy nie :tongue4:w 12 letnim passacie kolegi i 10 letniej octavi jakoś nie ma tego problemu, wiem , że to pierdoła ale drzażniąca jak na taką markę pozdrawiam nie ułomnego...
  18. Niestety to częsta usterka, w autach tej klasy nie powinno to mieć miejsca
  19. Co do szumów przy używaniu CB to droższe modele już sobie w miarę radzą, wszystko zależy jakie filtry w CB siedzą ale i ten szum da się znieść
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ja założyłem klocki ATE do tego płyn ATE typ 200 i jest git-polecam
  21. Ja u siebie w AWX spalanie mam bez klimy 0,7l/ z klimą 1l/ , a ile wam pokazuje komputer gdy samochód odpalany jest np. po nocy
  22. Zależy do czego ma ci telefon służyć, jeśli do rozrywki to odpada ma przestarzałego symbiana który nie ma szans z adroidem , jeśli do dzwonienia to ok. ale ogólnie cegła wedłóg mnie
  23. Dzieki za pozdrowienia [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:58_________________________________________________ Poszukiwany czarny Avant sciema szybek chrom na klamkach klubowa ramka i naklejka przyciemnione lampki z tylu na Minskich numerach widziana w Misku Maz w okolicy Marcpola.Na klapie znaczek S4. Pozdrawiam(ladne klameczki zupelnie jak moje) No to ładnie ja wychaczyłem Ciebie a ty mnie :naughty:pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.