Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Witajcie potrzebuję pomocy przy wyborze smartfona a jestem laikiem , jestem w sieci Orange i do wyboru mam Morolkę DEFY i Samsunga Galaxy Ace, poradźcie który lepszy i może ktoś miał styczność?
  2. Spoko furmanka i grunt że
  3. furka jak najbardziej :good:mody w dobrym kierunku :punk:powodzenia i bezawaryjności
  4. Nie daj sie prosić i zrób jak ci koledzy dobrze radzą bo z lekka kiczem wali :gwizdanie: :wink4:a furka ok
  5. Podziwiam :oklaski: :oklaski: :oklaski:auto :good:
  6. Kolego napisz do kolegi TOM77 podając mu vin i będziesz wszystko wiedział łącznie z ceną
  7. :good: :good:bezawaryjności i szerokości
  8. Bardzo fajna laleczka :good: , bezawaryjności i powodzenia w modach
  9. stawiam na źle ustawioną zbieżność z tyłu też tak miałem jak było ślisko
  10. jak przebieg orginał to dopiero dotarłeś silnik
  11. 100 lat i wielkie dzięki za bezcenne informacje i nietylko :good:
  12. Fajna sztuka pogratulowac zakupu :good: (pierwsze ale nie ostatnie... )
  13. Spoko kolorek jak na avanta , bezawaryjności
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w 1.9TDI
    mój mechanik polecił mi Beru ponoć żywotniejsze od Boscha- ale ten ponoć lepiej dogrzewa
  15. piękna sztuka :good: :good:nic dziwnego, że przyciąga wzrok :shocked:powodzonka w modach i bezawaryjności
  16. Koniecznie przyciemnij szybki i wstaw RNS-e będzie bajka :slina:, co do silnika to :wallbash:dobrze że w manualu
  17. Wszystko ok. :good:(poza wydechem i MTM na klapie )
  18. :good: :good:bezawaryjnej jazdy życzę
  19. Ale to i tak mniej roboty niż demontaż tunelu :wink4:jak by ktoś miał link ze zdjęciami
  20. Witam , przeglądając wątki nie natknąłem się na mój problem, mianowicie w mojej b6 w środkowy tunelu zepsół sie mechanizm zamykania zapalniczki tzn. jest ona cały czas otwarta, czy ktoś już może miał taki problem i czy jest szansa by zdemontować sama zapalniczkę bez demontażu tunelu środkowego , jeśli bym sie powtórzył to przepraszam i proszę o podpowiedź
  21. Spox furka , szerokości i bezawaryjności w takim razie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.