Treść opublikowana przez Rafi78
-
System operacyjny Android
A co proponujecie do odtwarzania multimediów (filmy, teledyski w formacie avi, mp4 itp.) żeby płynnie odtwarzało?
-
[B6 AWX] Preparaty do czyszczenia układu paliwowego i PD do ON
Koledzy STP nie jest złe ale radziłbym spróbować kanadyjskiego dodatku do ON "KLEEN-FLO" jest wydajniejszy i w porównaniu z STP moim zdaniem skuteczniejszy w BP za 500ml butelkę płaciłem 20zł
-
[B6 AVF] New moBiLL - Sprzedam Audi
fajna na początek ściema szybek
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
to by znaczyło, że sprężarka odpowiada za smród u mnie wszystko chodzi ok. mrozi super tylko po włączeniu klimy po dłuższym postoju 1-2 min wali także co ma piernik do wiatraka jak to mówią
-
[B6 AWX] Granatowa pszczółka AWX 174,3 KM....
Jak wyżej -przede wszystkim dokładki w kolor i już będzie git
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Dla mnie super :good:nie myślałeś by szybki ściemnić
-
[ALL B6] Brak napięcia w zapalniczce
Oki będę próbował
-
[ALL B6] Brak napięcia w zapalniczce
Ale w B6 popielniczka jest pod climatronikiem a zapalniczka w tunelu przy hamulcu ręcznym :gwizdanie:
-
[ALL B6] Brak napięcia w zapalniczce
Koledzy gdzie szukać przyczyny braku napięcia w zapalniczce w tunelu środkowym?, bezpieczniki są ok.,podświetlenie zapalniczki działa, zapalniczka w bagażniku też działa, jakieś pomysły...
-
Jaki laptop na komunię?
Prezent się udał :good:dzięki za pomoc koledzy
-
Jaki laptop na komunię?
Można zamykać temacik
-
Nokia C7 vs HTC desire HD vs SE Xperia 10
myślę że jak byś miał wybór wybrałbyś DEFY jest sporo tańsza a paramertrami zbytnio nie ustępuje Milestonce ale to już kwestai gustu i do czego chcesz użwać fona ale faktem jest,że motorola ostro namieszała na rynku :gwizdanie:
-
Nokia C7 vs HTC desire HD vs SE Xperia 10
Jarku, może odbiegnę od tematu -nie myślałeś o Motorola DEFY, 200% zadowolenia, super multimedialny i "idiotoodporny smartfon"( poczytaj w necie recencje), mam go od miesiąca i cały czas banan na gębie
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Nie ma żadnych wycieków a gdzie tego odpływu szukać?
-
Jaki laptop na komunię?
Nie można mieć wszystkiego - błyszczący
-
Jaki laptop na komunię?
Toshiba L650-1M0 i3/ 4GB/500GB/HD5650/WIFI/KAM/W7 Wybór został dokonany :gwizdanie:- co wy na to? całość 2030zł
-
Jaki laptop na komunię?
Nikt nie miał do czynienia z Toshibami(satellite np. C660 lub L 670) mój kolega ma i powiedział, że tylko Toshiba, ale widzę, że każdy chwali swoje i faworyta nie ma :gwizdanie:
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Dywaniki suchutke :gwizdanie:czyli...
-
[B6 AWX] Wykres 1,9 AWX po lekkiej modyfikacji
Zmian to tam pewnie nie brakuje pochwal się
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Aż wstyd kogoś znajomego zaprosić do auta na przejażdżkę tak wali :embarrassed:niemówiąc o fajnej lasce
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Nasz Rząd RP też chce dobrze :polew:
-
Jaki laptop na komunię?
A ja cały czas myślałem, że Toshiba to porządne laptopy robi
-
[B7 AUK] Smród z klimatyzacji
Mam to samo, klima w warsztacie 2x odgrzybiana, nowwy czynnik, nowy filtr pp z aktywnym węglęm i dalej waliło, zainwestowałem w Wurth jedno opakownie do nawiewów drugie pod filtr na wentylator - dalej wali, mniej ale wali, jak klima pochodzi 1-2 min smrodu nie ma a na econie szyby trza uchylać bo można pawia puścić
-
[b6 awx] audi a4 avant 1.9 tdi
bardzo fajny avancik , powodzenia w modach
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
a ja napisze ze mnie dotarly choineczki elegancko i to z tydzien temu moze nawet ponad To już pewnie przestły ci pachnieć tak jak mi :polew: :polew:wzór niegłupi ale jakość zapachów