Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Tak poważnie dobrego alkomatu poniżej 800-1000zł nie kupisz bo za każdym razem będzie wymagał kalibracji i wynik będzie za każdym razem inny, ta cena którą podałem to i tak średnia pólka w której granica błędu i tak będzie oscylowała w granicach 0,2-0,4 mg/l(promile przeliczamy mnożąc przez 2,1)
  2. najlepszy alkomat na najbliższej komendzie :polew:do tego gratis
  3. Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki
  4. Tak kilkanaście sekund wali :gwizdanie:potem jest ok, ja też nie zauważyłem skraplania wody pod samochodem a klima cały czas chodzi
  5. U mnie filtr przeciwpyłkowy z aktywnym węglem wymieniony 2 miesiące temu, (klapa otwarta jka sprawdzałem), dywaniki suche a jaka jest wilgotno to nawet nie myślę o włączeniu ECO bo szyba przedenia paruje jak cholera cały czas na climie
  6. Już z daleka się spoglądaliśmy na swoje auta a że trukałem na Ciebie mam nadzieję że się nie pogniewasz Tak jak najbardziej czujność wzorowa bo faktycznie Marcin :good:również pozdrówka i dozobaczenia w drodze powrotnej :kox: Do następnego...
  7. Pozdrowionka dla kierownika ciemnej B6 w sedanie o nr. WSI... na 2 przy wylocie z Mińska w Stojadłach( Marcin? ), czujność wzorowa
  8. ja u siebie delikatnie podważałem cienkim płaskim śrubokrętem na wysokości włączników i bez problemu wyskoczyła ta szara osłona, jeśli będziesz to robił delikatnie to nic nie połamiesz powodzenia
  9. Fajna Furka i mody w dobrym kierunku :good:szerokości i bezawaryjności
  10. a foto jak niem tak nie ma -jak szkoda ci wody na mycie to wystaw na deszcz teraz go nie brakuje
  11. Sorki że się wtrącę a może przyczyną jest pęknięcie lub nieszczelność przewodów od turbo, choć i tak bez waga można snuć różne hipotezy :gwizdanie:
  12. Sorki kolego w tym przypadku to nie mamy do czynienia ze złodziejem a oszustem bo z konta tych pieniędzy to on Ci nie ukradł tylko sam mu wysłałeś. co za farmazon.... gdzies to zasłyszałeś czy sam wymysliłeś? Rozdział XXXV KK "Przestępstwa przeciwko mieniu (...) Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.(...) " Piękny cytat z Kodeksu Karnego, ciekawe jak sobie radzisz z jego zrozumieniem popis chcesz zrobić - to nie na mnie. Co chciałeś udowodnić tym cytatem - to że koleś jest złodziejem ? W moim mniemaniu jest oszustem. Zgadzam się z Dominikiem inaczej jest interpretowne w kodeksie Karnym kradzież a tu mamy do czynienia z oszustwem :evil:artykuł podałeś porawny ale jeszcze pozostaje kwestia interpretacji czynu, bo kradzież to masz 278p1KK
  13. u mnie też sytuacja wróciła do normy-odpływ z klimy był zatkany
  14. No i nauka nie poszła w las
  15. dla mnie naprawdę super :good:też o takich myślę ale nasze drogi skutecznie mnie od tego zniechęcają
  16. Furka jak najbardziej :good:ale te Felgi zmień jak najszybciej
  17. panowie to wy na Ukrainie nie byliscie - nasze drogi przy ich to niemieckie autostrady
  18. Mają przy kontroli pojazdów takie same uprawnienia jak Policja ale w ich zakres bardziej wchodzi transport-przewóz a nie samochody osobowe chociaż o takich przypadkach też słyszałem, tylko Krokodyle inne podejście do tematu bo ich za 50 zł nie przekonasz :gwizdanie:
  19. Ta i liczba fotoradarów się też zwiększy - niestety... :gwizdanie:kur...a dobrobyt zrobili
  20. Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV. Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo. A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program? prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym...
  21. Pomysł+kasa+odpowiedni ludzie= Top Gear
  22. Szkoda , że nie ma polskiego odpowiednika Top Gera, TVN Turbo mógłby coś podumać bo te ich pożal się Zakup kontrolowany, Moto On, Automaniak...cienizna
  23. też temacik mnie zainteresował, a czy wszystkie 2.0 tdi miały fabrycznie FAPA
  24. O gustach się nie dyskutuje ale są granice dobrgo smaku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.