Treść opublikowana przez Rafi78
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
od kogo takie info dostałeś bo ja byłem przekonany, że co 90 tyś lub 5 lat(przynajmniej tak mi znajomy mechanik z aso skody powiedział)
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
może filtr paliwa, może to może tamto...wrózenie z fusów - zrób logi
-
Wymiana pompowtryskiwaczy
zanim mechanik naciągnie cię na koszty zrób logi i będziesz wiedział co nie domaga w aucie :whistling:bo tak jak kolega sotoM mówi może być przepływka
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
Ten środek to tkz. płukanka o czyszczenia silnika a ty raczej wtryski powinieneś przeczyścić choćby nawet STP
-
Piszczy przy odpalaniu
rozrząd co 90 lub 120 tyś
-
EGR Zaślepienie
udac sie do osoby zajmujacej sie chiptuningiem , ona zmodyfikuje tak soft żeby nie było kontrolki Maćku a ty ogarnął byś takie wyłączenie programowe ? i czy to jest wskazane przed zrobieniem małego virusa ? Osobiscie przy standardeoym modzie nie jestem zwolennikiem wylaczania/zaslepiania EGRa , poprostu przymykam go programowo w pewnym zakresie co by zmniejszyc udzial spalin w procesie spalania. Oczywiscie jak jest zyczenie ze usuwamy EGR to nie ma problemu , wylaczam w sofcie i juz . ok. dzięki - jak czyszczenie nie pomorze (cieknie jak z patroszonej świni)to coś pomyślimy i tak wybiram się do Ciebie po parę kucy( w końcu turbo trafiło na dobrego magika)
-
Drgania budy podczas przyspiesznai
bardzo prawdopodobne
-
Drgania budy podczas przyspiesznai
Po pierwsze zrób logi - (może pompki nie domagają)potem zawiecha - może gdzieś guz na oponie jest, ew. poduchy silnika do sprawdzenia
-
EGR Zaślepienie
udac sie do osoby zajmujacej sie chiptuningiem , ona zmodyfikuje tak soft żeby nie było kontrolki Maćku a ty ogarnął byś takie wyłączenie programowe ? i czy to jest wskazane przed zrobieniem małego virusa ?
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
Jeśli nie zostawiasz za soba notorycznie zasłony dymnej auto jest dynamiczne, płynów i oleju nie ubywa to ja bym się nie przejmował dla świętego spokoju wrzuć chłopakom logi do odpowiedniego działu
-
Siwy dymek przy odpalaniu i wyższych obrotach
na nic nie czekaj - było tego sporo- kata masz ?, bączek na zimno to norma w ON
-
Jakie imię dla syna
od początku mówiłem, że nic lepszego od Michała nie ma- wiem bo mam
-
Dziwny szum (Szmer) przy dodaniu gazu.-Proszę o pomoc
o kureczka właśnie opisałeś mój przypadek:shock3: jak rozumieć "ten typ tak ma" tak ma jak turbina zdycha czy tak ma jest OK i olać temat? Moj mechanik powiedział, że nie się czym przejmować
-
Dziwny szum (Szmer) przy dodaniu gazu.-Proszę o pomoc
Wirnik od turbinki pewnie słyszysz tak jakby przez chwilę tarł o obudowę - szczególnie jak schodzi z obrotów - ten typ tak ma
-
(B6 Avant)czerwone diody
tru:wink:
-
(B6 Avant)czerwone diody
Dają czerwoną poświatę na gałkę biegów
-
Trochę o N75 i Notlaufie
U mnie wycięcie kata nie pomogł na notlaufy ale po wywaleniu zbiera sie bardziej od dołu
-
Turbina Szoruje
Mam ten sam objaw słyszalne do trzeciego biegu- nie wiem czy to normalne ale drażni ucho
-
Trochę o N75 i Notlaufie
Podpinam się pod temat
-
Audi A4 B6 Quattro by ECUPROJECT
Kurcze zdrowa ta twoja seria fajny bezpieczny sofcik jak na Q to dopiero teraz chyba poczujesz jak się odpycha
-
Czujnik G 71
to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy Dzięki Maćku za podpowiedź, nie mogę sobie poradzić z tymi notlaufami -turbo czyszczone(luzów nie ma na wirniku oleju nie zużywa nie kopci) razem z dolotem i egr, założony oil catch tank, wywalony kat, nieszczelności nigdzie nie ma, jak robiłeś mi logi w tam tym roku przepływka i EGR były ok. dlatego zastanawiam się nad tym czujnikiem no i powoli rozglądam się w razie czego za "nowym" turbo bo parę kucy więcej by się chciało zrob komplet logow i wstaw badz podeslij mi na maila ... Po świetach postaram się ci przesłać a jak nie to osobiście Cię odwiedzę
-
Nowa mapa
Wygląda na to, że to tkz. wirus gotowiec oparty ewentualnie tylko na logach bez hamownia auta przed i po zabiegu ja bym nie ryzykował
-
Czujnik G 71
to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy Dzięki Maćku za podpowiedź, nie mogę sobie poradzić z tymi notlaufami -turbo czyszczone(luzów nie ma na wirniku oleju nie zużywa nie kopci) razem z dolotem i egr, założony oil catch tank, wywalony kat, nieszczelności nigdzie nie ma, jak robiłeś mi logi w tam tym roku przepływka i EGR były ok. dlatego zastanawiam się nad tym czujnikiem no i powoli rozglądam się w razie czego za "nowym" turbo bo parę kucy więcej by się chciało
-
[B6 AWX] Mój pierwszy log
całe opakowanie STP zalewa się na cały zbiornik co 4-5 tysięcy km także nie przesadzaj, zawsze można spróbować przeczyścić wtryski łącznie z wymianą oringów i uszczelek
-
Czujnik G 71
błąd wywali po podpięciu vaga ? czy trzeba podmieniać