Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. od kogo takie info dostałeś bo ja byłem przekonany, że co 90 tyś lub 5 lat(przynajmniej tak mi znajomy mechanik z aso skody powiedział)
  2. może filtr paliwa, może to może tamto...wrózenie z fusów - zrób logi
  3. zanim mechanik naciągnie cię na koszty zrób logi i będziesz wiedział co nie domaga w aucie :whistling:bo tak jak kolega sotoM mówi może być przepływka
  4. Ten środek to tkz. płukanka o czyszczenia silnika a ty raczej wtryski powinieneś przeczyścić choćby nawet STP
  5. rozrząd co 90 lub 120 tyś
  6. udac sie do osoby zajmujacej sie chiptuningiem , ona zmodyfikuje tak soft żeby nie było kontrolki Maćku a ty ogarnął byś takie wyłączenie programowe ? i czy to jest wskazane przed zrobieniem małego virusa ? Osobiscie przy standardeoym modzie nie jestem zwolennikiem wylaczania/zaslepiania EGRa , poprostu przymykam go programowo w pewnym zakresie co by zmniejszyc udzial spalin w procesie spalania. Oczywiscie jak jest zyczenie ze usuwamy EGR to nie ma problemu , wylaczam w sofcie i juz . ok. dzięki - jak czyszczenie nie pomorze (cieknie jak z patroszonej świni)to coś pomyślimy i tak wybiram się do Ciebie po parę kucy( w końcu turbo trafiło na dobrego magika)
  7. bardzo prawdopodobne
  8. Po pierwsze zrób logi - (może pompki nie domagają)potem zawiecha - może gdzieś guz na oponie jest, ew. poduchy silnika do sprawdzenia
  9. udac sie do osoby zajmujacej sie chiptuningiem , ona zmodyfikuje tak soft żeby nie było kontrolki Maćku a ty ogarnął byś takie wyłączenie programowe ? i czy to jest wskazane przed zrobieniem małego virusa ?
  10. Jeśli nie zostawiasz za soba notorycznie zasłony dymnej auto jest dynamiczne, płynów i oleju nie ubywa to ja bym się nie przejmował dla świętego spokoju wrzuć chłopakom logi do odpowiedniego działu
  11. na nic nie czekaj - było tego sporo- kata masz ?, bączek na zimno to norma w ON
  12. od początku mówiłem, że nic lepszego od Michała nie ma- wiem bo mam
  13. o kureczka właśnie opisałeś mój przypadek:shock3: jak rozumieć "ten typ tak ma" tak ma jak turbina zdycha czy tak ma jest OK i olać temat? Moj mechanik powiedział, że nie się czym przejmować
  14. Wirnik od turbinki pewnie słyszysz tak jakby przez chwilę tarł o obudowę - szczególnie jak schodzi z obrotów - ten typ tak ma
  15. tru:wink:
  16. Dają czerwoną poświatę na gałkę biegów
  17. U mnie wycięcie kata nie pomogł na notlaufy ale po wywaleniu zbiera sie bardziej od dołu
  18. Mam ten sam objaw słyszalne do trzeciego biegu- nie wiem czy to normalne ale drażni ucho
  19. Podpinam się pod temat
  20. Kurcze zdrowa ta twoja seria fajny bezpieczny sofcik jak na Q to dopiero teraz chyba poczujesz jak się odpycha
  21. to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy Dzięki Maćku za podpowiedź, nie mogę sobie poradzić z tymi notlaufami -turbo czyszczone(luzów nie ma na wirniku oleju nie zużywa nie kopci) razem z dolotem i egr, założony oil catch tank, wywalony kat, nieszczelności nigdzie nie ma, jak robiłeś mi logi w tam tym roku przepływka i EGR były ok. dlatego zastanawiam się nad tym czujnikiem no i powoli rozglądam się w razie czego za "nowym" turbo bo parę kucy więcej by się chciało zrob komplet logow i wstaw badz podeslij mi na maila ... Po świetach postaram się ci przesłać a jak nie to osobiście Cię odwiedzę
  22. Wygląda na to, że to tkz. wirus gotowiec oparty ewentualnie tylko na logach bez hamownia auta przed i po zabiegu ja bym nie ryzykował
  23. to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy Dzięki Maćku za podpowiedź, nie mogę sobie poradzić z tymi notlaufami -turbo czyszczone(luzów nie ma na wirniku oleju nie zużywa nie kopci) razem z dolotem i egr, założony oil catch tank, wywalony kat, nieszczelności nigdzie nie ma, jak robiłeś mi logi w tam tym roku przepływka i EGR były ok. dlatego zastanawiam się nad tym czujnikiem no i powoli rozglądam się w razie czego za "nowym" turbo bo parę kucy więcej by się chciało
  24. całe opakowanie STP zalewa się na cały zbiornik co 4-5 tysięcy km także nie przesadzaj, zawsze można spróbować przeczyścić wtryski łącznie z wymianą oringów i uszczelek
  25. błąd wywali po podpięciu vaga ? czy trzeba podmieniać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.