Treść opublikowana przez Rafi78
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Prawie bliźniaczka z moją będziemy śledzić wątek co do podziękowań dla tych dwóch mega rezaczy co Cie zarazili to faktycznie ciężko znaleźć tak życzliwych ludzi
-
B6 DIVISION
Żeby stare wojsko choroba zmogła to naprawdę koniec świata coś za mało zapobiegawczo antybiotyku w płynie przyjmowałeś Włodziu- w takim razie zdrowia
-
B6 DIVISION
Coś się Wladi nie odzywa - pewnie mu sie amunicja w skrzynce skończyła i końca świata nie będzię
-
B6 DIVISION
Ale przyznacie, że jak na koniec świata to wyjątkowo piękny dziś dzień mamy
-
Auto dziwnie pływa po drodze
PW
-
Jak tak na prawde robi się chiptuning?
1200 to pensja niektórych ludzi Dla takich co tyle zarabiaja- Audi to nie jest dobry wybór
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Przeciez mówiłem zbiezność z tyłu
-
Dzwigienka od otwierania maski z przodu
nie no ja grila nie wywalałem po zdjęciu osłony silnika stojąc w kanale bawiłem się pogrzebaczem i lusterkiem na teleskopie jak mc"giver jakiś ale z twoim silnikiem 2,5 to bym się pociął
-
Dzwigienka od otwierania maski z przodu
oj lubi lubi
-
B6 DIVISION
a na wschodzie zawsze musi napier...lić tego śniegu
-
B6 DIVISION
u mnie sniegu i lodu to mozna szukac ale w lodówce:decayed: Quwa nastepny farciarz..a mnie od łopatowania już w krzyżu połamało
- B6 DIVISION
-
Uszkodzona turbina + szara maź idąca od silnika do turbiny
Zamontuj separator oleju (Oil Catch Tank ) i ciesz się czystym dolotem a taka maź będziesz spuszczał nie częściej jak raz na pół roku ze zbiorniczka separatora jest o tym sporo na forum- polecam turbina do regeneracji z wymiana wirnika to na pewno , tylko żeby historia się nie powtórzyła
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Ale odczucie jest jakby to tył pływał i myszkował po drodze wię co do tego maja przednie wachacze ?
-
Czy mogę zaskarżyć szpital? PILNE. Proszę o pomoc
Wyrazy szczerego współczucia :smutas:Nieodpuszczaj kolego tym
-
Auto dziwnie pływa po drodze
tez własnie tak miałem. latał po całej drodze a na przjsciu dla pieszych i po deszczu był masakra No pot po po jajach ze stresu nie raz płynął - przejebane wrażenie
-
Auto dziwnie pływa po drodze
u mnie objawy pływającego tyłu były spowodowane źle ustawioną geometrią tylnej osi
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Temat był już kilkukrotnie poruszany - prawdopodobnie geometria do ustawienia ( jeśli oponki i amory wykluczasz )
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
No taka niestety mamy mentalność, że złotówkę z każdej strony się oglada zanim się ją wyda ale wracajmy do tematu...
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
A bierzecie pod uwagę to, że Witek musi płacić za lokal i wywalił trochę kasy za hamownię Prezesie masz rację ale potecjalnego klijenta w dzisiejszych czasach interesuje dobrze wykonana robota za rozsądne pieniadze a nie kwestie wynajmu lokalu itp.
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
jeśli kryzys Spankiego nie dotknął to i tak za wszystko brał chyba połowę tego co na Mineralnej także polecam
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
ale rzeźnia
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
Nie wiem czy mamy tych samych znajomych:wink: ale potwierdzam - nie warto przepłacać
-
Po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł pojawia się bremse z abs i esp
Dominik mam tak jak tylko czy takie odpalanie nie zarżnie akumulatora
-
[B6 1,9 TDI] Masa problemów i dużo pytań, proszę o pomoc...
może to tylko zwykły notlauf, ale czy nowe turbo by zawaliło w taki krótkim czasie :eusathink:trzeba by pewnie pologować