Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Pewnie, że czipować pytanie tylko u jakiego tunera co byś był zadowolony i auto na tym nie ucierpiało
  2. Pierwsze co się rzuca w oczy że stoi wysoko jak allroad
  3. No coś w tym jest co pisałem
  4. dlatego niektórzy twierdzą, że warto kupować wachę od ruskich tam ekologię maja w d*pie i te całe bio-paliwa...
  5. podpinam się pod temat
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    qr** czy to wątek o przewadze energoszczędnych kuchenek elektrycznych nad gazowymi czy o Superbie sory za OT
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Gratuluję fajnej sztuki szczerze mówiąc jak bym nie znalazł swojej b6 to na 100% była by Superb -tylko w "ON" -bezawaryjności
  8. Jak na AWX to nieprawdopodobne, AVF zawsze miały większy bonus ja przed wirusem miałem na pomiarze równą serię (przebieg 240 tyś)
  9. Domink da radę (trzeba go tylko zmotywować)
  10. No a czemu się dziwisz- turbinka też ma lżej gwizdać i auto wyraźniej przyspiesza od dołu:wink:
  11. pewnie przetwornica się skończyła
  12. Wyszlo ze sprzeglo jest do wymiany ) przy 360 nm uzlizgiwalo sie na 4 biegu ... Takze kolega wyjechal z seria pod maska . P.s Ale potencjal jest , przy pomiarze przy pierwszej wersji softu pokazalo sie ~ 170 ps To faktycznie potencjału nie brakuje a znając Maćku Twoje podejście to pewnie pierwszy pomiar był na pół gwizdka (bezpiecznie )
  13. jest na forum kilka tematów wystarczy poszukać
  14. "przygodą policyjną" coś przeskrobał obstawiam przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym:decayed:
  15. przy takiej ekipie robota sie sama robiła tylko czas jakby szybciej leciał, szkoda, że nikt foty w altance nie walnął z kratą Perełki Artur o której dotarłeś do domu
  16. posprawdzaj czy odpływy są drożne potem sprawdź szczelność obudowy ECU wyciągnij i wysusz z resztek wilgoci:wink:
  17. taa a egr-a też zamontowali nie po to żeby go nie zaślepiać
  18. Biały allroad nam się zrobił na tym felunku i gwincie
  19. hamownia hamowni nie równa, ale faktycznie uzyskane wartości po wirusie niewiarygodnie wysokie
  20. może podrzucił byś link do ledów, które zakładałeś u siebie chętnie oblukamy
  21. Może poszukaj myjki ultradźwiękowej - ponoć przy czyszczeniu wtrysków się sprawdza ale tylko ze słyszenia wiem, może ktoś z forum już to przerabiał
  22. Po wycięciu kata będziesz miał odczucie , że od dołu lepiej ciągnie
  23. dla chcącego nic trudnego koszt ori diód w ASO to ok. 65 zeta także na dobrą wódkę zostanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.