Treść opublikowana przez Rafi78
-
Plusy i minusy chiptuningu :-)
Pewnie, że czipować pytanie tylko u jakiego tunera co byś był zadowolony i auto na tym nie ucierpiało
-
Smród papierosów
Pierwsze co się rzuca w oczy że stoi wysoko jak allroad
-
Jakość paliwa w Polsce i za granicą
No coś w tym jest co pisałem
-
Jakość paliwa w Polsce i za granicą
dlatego niektórzy twierdzą, że warto kupować wachę od ruskich tam ekologię maja w d*pie i te całe bio-paliwa...
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Piękna sztuka - czarny avant to jest to
-
Temp. min. 16 stopni jak przekodować klimatronik.
podpinam się pod temat
-
Czarny Superb
qr** czy to wątek o przewadze energoszczędnych kuchenek elektrycznych nad gazowymi czy o Superbie sory za OT
-
Czarny Superb
Gratuluję fajnej sztuki szczerze mówiąc jak bym nie znalazł swojej b6 to na 100% była by Superb -tylko w "ON" -bezawaryjności
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Jak na AWX to nieprawdopodobne, AVF zawsze miały większy bonus ja przed wirusem miałem na pomiarze równą serię (przebieg 240 tyś)
-
Zamiana mat w siedzeniu
Domink da radę (trzeba go tylko zmotywować)
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
No a czemu się dziwisz- turbinka też ma lżej gwizdać i auto wyraźniej przyspiesza od dołu:wink:
-
Xenon, mruganie a po chwili brak swiatła
pewnie przetwornica się skończyła
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wyszlo ze sprzeglo jest do wymiany ) przy 360 nm uzlizgiwalo sie na 4 biegu ... Takze kolega wyjechal z seria pod maska . P.s Ale potencjal jest , przy pomiarze przy pierwszej wersji softu pokazalo sie ~ 170 ps To faktycznie potencjału nie brakuje a znając Maćku Twoje podejście to pewnie pierwszy pomiar był na pół gwizdka (bezpiecznie )
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
jest na forum kilka tematów wystarczy poszukać
-
[B6 AWX] Work in progress...
"przygodą policyjną" coś przeskrobał obstawiam przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym:decayed:
-
[B6 AWX] Work in progress...
przy takiej ekipie robota sie sama robiła tylko czas jakby szybciej leciał, szkoda, że nikt foty w altance nie walnął z kratą Perełki Artur o której dotarłeś do domu
-
Problem z odpalaniem głównie po deszczu
posprawdzaj czy odpływy są drożne potem sprawdź szczelność obudowy ECU wyciągnij i wysusz z resztek wilgoci:wink:
-
Po wybiciu katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI AHU strasznie dymi
taa a egr-a też zamontowali nie po to żeby go nie zaślepiać
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Biały allroad nam się zrobił na tym felunku i gwincie
-
Po chipie 2 wykresy - duża rozbieżność
hamownia hamowni nie równa, ale faktycznie uzyskane wartości po wirusie niewiarygodnie wysokie
-
LED`y w miejsce postojówek
może podrzucił byś link do ledów, które zakładałeś u siebie chętnie oblukamy
-
Wtryski
Może poszukaj myjki ultradźwiękowej - ponoć przy czyszczeniu wtrysków się sprawdza ale tylko ze słyszenia wiem, może ktoś z forum już to przerabiał
-
Po wybiciu katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI AHU strasznie dymi
Po wycięciu kata będziesz miał odczucie , że od dołu lepiej ciągnie
-
(B6 Avant)czerwone diody
dla chcącego nic trudnego koszt ori diód w ASO to ok. 65 zeta także na dobrą wódkę zostanie
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny