Treść opublikowana przez Rafi78
-
Grill ala S4
zapytaj jeszcze jak w jaki sposób umocował na grilu te pionowe chromy
-
Hid do b6
już z tymi dowodami nie przesadzajmy jak nie bedzie siało błędów to ok. w co wątpie niestety bo takie rzeczy moga po jakimś czasie sie ujawnić ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- tylko w tej cenie to się cudów nie spodziewaj
-
Grill ala S4
spoko- daje radę tylko ciekawe jak to z bliska wygląda
-
Piłka nożna
nic nowego
-
Zapach z Ambi pur
voyage
-
Zapach z Ambi pur
To to samo napisane jest Voyage a zapach wanili
-
Zapach z Ambi pur
Toć piszę, że wanila
-
Zapach z Ambi pur
To mi na wanilie wygląda - fajny zapach
-
Problem po czyszczeniu turbiny
większe szanse, że forumowi spece czegoś się dopatrzą
-
Problem po czyszczeniu turbiny
może zamisast niepotrzebnie wmieniać graty zacznij od logów
-
Sama gałka zmiany biegów S-LINE (bez mieszka)
Pasuje
-
B6 DIVISION
Julek zwal na niespodziewany atak hakerów
-
B6 DIVISION
raczej niezniszczalny - gala do obszycia le wtych pieniądzach by sie nie zastanwiłl tylko brał- reszte Ragga zrobi
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Wasza Świętobliwość - zapier...cie na maxa
-
B6 DIVISION
siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa Ja bym wziął nawet za flaszkę Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny: No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę Andrzej jak by co to wal na PW
-
B6 DIVISION
siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa Ja bym wziął nawet za flaszkę Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny: No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku
-
B6 DIVISION
siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa
-
Przedawnienie mandatu? :)
Te 3 dni w ZK dla takiego szarego człowieczka to stres nie do opisania a nie wakacje no ale z Twoim podejściem hans47 to faktycznie spoko
-
Przedawnienie mandatu? :)
Dobre podejście ale ja bym sie tak nie cieszył - bo Sądy najszybciej wala szarego obywatela za nie zapłaconą grzywnę czy to z mandatu czy za inne wykroczenia- potrafią zamienić na odróbkę albo i to nie żart na zastępczą karę pozbawienia wolności ( ostatnio widziałem Nakaz osadzenia w ZK człowieka za niezapłaconą grzywnę 70 zł zamienioną na 3 dni odsiadki )
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
No i z tym faktycznie trudno sie nie zgodzić ale to by było wszystko w temacie
-
tryb awaryjny? 1.9 TDI
wszystko wskazuje na zapieczone łopatki turbo ale bez logów pewności nie ma
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
kub sobie taka octawie nową na wypasie w polskim salonie , znajdź numer do prowidenta , dobrze że na zachodzie sprzedają 3.0 tdi taniej jak 1.9 tdi 116km z resztkami kebaba na tylnim siedzeniu . Pozdrowionka Panowie wszyscy do salonów po skody:polew: Nie ,wszyscy kupujmy audi B5 z milionowym przebiegiem ale licznikowe 170 tyś a później debatujmy miesiąc czasu na forum bo coś niechce palić.:polew::polew::polew: Miłośniki audi nawet nie potraficie przyznać że chłopak kupił fajne auto Chłopie tu nie chodzi o auto
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
:hi:czy przetwornice przy włączonych światłach nie zakłucają Ci radia (FM) i jak masz CB radia? Jaką barwę mają żarniki? kolego cztaj ze zrozumieniem kolega jest przeciwnikiem hidów kolego czytam ze zrozumieniem, ale to Ty nie zajarzyłeś o co mi chodzi Hans47 ma do sprzedania Hidy (których jest oczywiście przeciwnikiem) za 50zł to pytam czy mu zakłucają radio czy nie Spoko
-
gwaltowne zgaszenie rozkreconej turbiny
dziwna praktyka turbo pomimo, że nie zagrzane po takim przegwiździe powinno trochę posmyrać na wolnych obrotach, tak mi sie wydaję
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
:hi:czy przetwornice przy włączonych światłach nie zakłucają Ci radia (FM) i jak masz CB radia? Jaką barwę mają żarniki? kolego cztaj ze zrozumieniem kolega jest przeciwnikiem hidów