Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Rafi78 odpowiedział(a) na siemasz007 temat w Audi A4 B6
    zapytaj jeszcze jak w jaki sposób umocował na grilu te pionowe chromy
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na Kuna temat w Audi A4 B6/B7
    już z tymi dowodami nie przesadzajmy jak nie bedzie siało błędów to ok. w co wątpie niestety bo takie rzeczy moga po jakimś czasie sie ujawnić ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- tylko w tej cenie to się cudów nie spodziewaj
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na siemasz007 temat w Audi A4 B6
    spoko- daje radę tylko ciekawe jak to z bliska wygląda
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nic nowego
  5. voyage
  6. To to samo napisane jest Voyage a zapach wanili
  7. Toć piszę, że wanila
  8. To mi na wanilie wygląda - fajny zapach
  9. większe szanse, że forumowi spece czegoś się dopatrzą
  10. może zamisast niepotrzebnie wmieniać graty zacznij od logów
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Julek zwal na niespodziewany atak hakerów
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej niezniszczalny - gala do obszycia le wtych pieniądzach by sie nie zastanwiłl tylko brał- reszte Ragga zrobi
  13. Wasza Świętobliwość - zapier...cie na maxa
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa Ja bym wziął nawet za flaszkę Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny: No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę Andrzej jak by co to wal na PW
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa Ja bym wziął nawet za flaszkę Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny: No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa
  17. Te 3 dni w ZK dla takiego szarego człowieczka to stres nie do opisania a nie wakacje no ale z Twoim podejściem hans47 to faktycznie spoko
  18. Dobre podejście ale ja bym sie tak nie cieszył - bo Sądy najszybciej wala szarego obywatela za nie zapłaconą grzywnę czy to z mandatu czy za inne wykroczenia- potrafią zamienić na odróbkę albo i to nie żart na zastępczą karę pozbawienia wolności ( ostatnio widziałem Nakaz osadzenia w ZK człowieka za niezapłaconą grzywnę 70 zł zamienioną na 3 dni odsiadki )
  19. No i z tym faktycznie trudno sie nie zgodzić ale to by było wszystko w temacie
  20. wszystko wskazuje na zapieczone łopatki turbo ale bez logów pewności nie ma
  21. kub sobie taka octawie nową na wypasie w polskim salonie , znajdź numer do prowidenta , dobrze że na zachodzie sprzedają 3.0 tdi taniej jak 1.9 tdi 116km z resztkami kebaba na tylnim siedzeniu . Pozdrowionka Panowie wszyscy do salonów po skody:polew: Nie ,wszyscy kupujmy audi B5 z milionowym przebiegiem ale licznikowe 170 tyś a później debatujmy miesiąc czasu na forum bo coś niechce palić.:polew::polew::polew: Miłośniki audi nawet nie potraficie przyznać że chłopak kupił fajne auto Chłopie tu nie chodzi o auto
  22. :hi:czy przetwornice przy włączonych światłach nie zakłucają Ci radia (FM) i jak masz CB radia? Jaką barwę mają żarniki? kolego cztaj ze zrozumieniem kolega jest przeciwnikiem hidów kolego czytam ze zrozumieniem, ale to Ty nie zajarzyłeś o co mi chodzi Hans47 ma do sprzedania Hidy (których jest oczywiście przeciwnikiem) za 50zł to pytam czy mu zakłucają radio czy nie Spoko
  23. dziwna praktyka turbo pomimo, że nie zagrzane po takim przegwiździe powinno trochę posmyrać na wolnych obrotach, tak mi sie wydaję
  24. :hi:czy przetwornice przy włączonych światłach nie zakłucają Ci radia (FM) i jak masz CB radia? Jaką barwę mają żarniki? kolego cztaj ze zrozumieniem kolega jest przeciwnikiem hidów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.