Treść opublikowana przez Rafi78
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol musisz delikatnie w dół zejść bo koła sie gubią - poza tym malyna widzę że tunel na mnie czeka dbaj o niego
-
[B6 AVF] by Edyta
:polew: a to nie było by takie złe bo DAF sporawy jest a my skuleni w audi już nie za bardzo
-
[B6 AVF] by Edyta
jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :polew: ja to graty już karze wysyłać do siostry bo też bym już w aucie spał:grin: i taki nasz los biedaczków, że nawet hobby mieć nie można także Edytka jesteś wyjątkiem który potwierdza regułę
-
[B6 AVF] by Edyta
jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował
-
[B6 AVF] by Edyta
krótko i na temat dzięki Rafał ty lepiej się swoją pochwal Nie ma czym
-
[B6 AVF] by Edyta
najlepsza d*pa w mieście z niej a jak nie narzekam:wink: d*pa jak d*pa..po prostu rasowa sucz:wink: powodzenia w dalszych modach Jest na czym oko zawiesić , Edytka
-
oil catch tank(separator odmy)
Ja mam prawie rok separator dwa razy opróżniany ( tak ok 100-150 ml szlamu) - jak sobie pomyślę, że tyle szlamu-mazi mi w dolcie by się walało to az mnie się nie dobrze robi ja polecam w 100%
-
B6 DIVISION
ty to już wiem, że 150 km dziennie pęka 7 lat tyle samo tłukłem km
-
B6 DIVISION
3-4 razy olej wymieniasz w ciągu roku to jakie przebiegi rocznie robisz kolego
-
POMOCY które felgi 17" lepiej kupić?!
Dlaczego 215 jest git, a 205 nie jest git? Dlaczego 215 nie jest za wąska? Gdzie jest granica przy której z jednej strony coś jest za waskie, a z drugiej git? Wzrór numer 2. Jaka szerokość felgi? Widocznie ze wzrokiem masz problemy jak nie widzisz różnicy
- B6 DIVISION
-
POMOCY które felgi 17" lepiej kupić?!
oponka 205 na 17 śmiesznie wygląda -bo jest za wąska, szukaj 215/45 i będzie git
-
POMOCY które felgi 17" lepiej kupić?!
wiochą to trochę będzie zalatywał podany rozmiar opony na feldze 17 - także przemyśl
-
B6 DIVISION
jak chcesz na drzwi to się znajdą
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
tak to jest jak trzeba trochę euro zarobić i przy okazji statystyki poprawić
-
B6 DIVISION
aż musi zarzucać na plecy Ale Artur zarzuca na plecy jaja swojego psa:decayed: Ale to chyba Tobie zarzucał byś miał pod ręką Ja nie ciągnąłem mu worka tak jak Ty:polew: Wnioskuję, że Artura pies miał stosunkowo udany weekend w BT :polew:
-
Lokalizator Gps w samochodzie- Gps tracker
Właśnie on (lukone)tylko żadko sie nietety loguje ale na 100% w tym temacie jest obstukany
-
Lokalizator Gps w samochodzie- Gps tracker
napisz do użytkownika Lukone(nie pamiętam czy tak sie pisze ) - z tego co pamiętam on się w to bawi łącznie z montażem
-
B6 DIVISION
Już ją kocham:eek::eek::eek:memory five-wladi i wszystko jasne:) ...a co, jeśli to facet:eusathink: wszystkiego na zdjęciu nie widać... żeby życie mialo smaczek raz dziewczynka raz.... lepiej nie ale fajne to to
-
B6 DIVISION
czemu pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję Łukasz a ile tych prawdziwych essek koło Ciebie jeździ
-
B6 DIVISION
Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka.... Akumulator powiedział pa pa
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
To ja już zaczynam trenować - pozdrowienia dla Waszego pokoju
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
To zdradzcie kto dzisiaj komu kukurydze opierala ? Ja opierdalam .....Bożence:polew::polew::polew:wladi wspolczuje bozenka jak z kfc smakuje jak zaszczana cipka Bierz sie za młodego dzyndzla:decayed: Marcinek jak jedziecie Wy to ja na 100 % za rok i obiecuję rozjebjemy system
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
To zdradzie kto dzisiaj komu kukurydzy opierala ? Widzę, że ekipa rezaczy trzyma się mocno - Panowie pogratulować
-
1.9TDi w Golf 4 - wszystkie mają pompowtryskiwacze?
jak znajomy się boi pompowtryskiwaczy to niech sobie kupi golfa IV na pompie którą tez może szlak trafić