Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Weź już nam odpuść bo ja to już nie mogę spać po nocach
  2. Paweł wqrwiasz tak oko tymi cudami co wyprawiasz z lakierem , że chyba zmuszasz mnie bym Cię odwiedził
  3. Wiedziałem, że to nie taki prosty i oczywisty wybór
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/a4-b6-seryjny-zderzak-przod-dokladka-cupry-256737/?highlight=dok%B3adka+cupry
  5. bez Ciebie było nudnooo
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem jak gwint ale same sprężynki testowałem i naprawdę extra
  7. to płytke ze zdjęciami dam Haremu:wink: ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Dzieki za spota;-)http://img.tapatalk.com/d/13/06/10/amequpa7.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/06/10/a9uge4e2.jpg Wyslane z RNSA wybaczcie, że nawaliłem a widzę, że zacne towarzystwo było
  8. to się kiełbachę opierdo...li na zimno i tez będzie git
  9. Adrian wpadaj z grillem bedzie koks spocik
  10. to zarządź tak na 17 oki ?
  11. powtórzyć to co na podwieszonym zdjęciu było by fajnie
  12. mówcie , mówcie może i ja dam radę
  13. też mi to chodziło po głowie ale nauczyłem się żyć bez tylniego sprysku
  14. Karol skolko za wycieraczkę ?
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jutro będą dokladnie jutro wpadna wybaczcie dzis nie dalam rady sprawy rodzinne wybaczamy, Edytka ja wszystkie Twoje mody tak opiłem, że lepiej pisze niż mówię
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu Ty jeszcze sztywny nie jesteś bo ja już prawie Wiesz jak się do lustra pije to tak jest nie ma kto tempa narzucać:decayed: to się trza na skajpaja przerzucić dobra spadam bo lepiej piszę a już nie domawiam
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu Ty jeszcze sztywny nie jesteś bo ja już prawie
  18. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Zbieraj, zbieraj będzie okazja znowu się styknąć może Marcinek się pochwali co potrafi
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Domin po raz kolejny dałeś radę Edytka trzymam za słowo
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    itd.
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i pokaż że ludzie w naszym wieku jeszcze trochę mogą .............................................wypić
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widząc Twoją piątkowe wkurwe nauczyłem sie teraz ze najpier robota potem picie:polew::polew: łor not tu bi - odwrotnie Doniek, odwrotnie
  23. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i dla tego ten wątek warto subskrybować - dzięki endrju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.