Treść opublikowana przez Rafi78
-
Moje prace
Weź już nam odpuść bo ja to już nie mogę spać po nocach
-
Moje prace
Paweł wqrwiasz tak oko tymi cudami co wyprawiasz z lakierem , że chyba zmuszasz mnie bym Cię odwiedził
-
Jaki wosk ? od A do Z
Wiedziałem, że to nie taki prosty i oczywisty wybór
-
Dokładka przód
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/a4-b6-seryjny-zderzak-przod-dokladka-cupry-256737/?highlight=dok%B3adka+cupry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
polać mu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
bez Ciebie było nudnooo
-
B6 DIVISION
nie wiem jak gwint ale same sprężynki testowałem i naprawdę extra
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to płytke ze zdjęciami dam Haremu:wink: ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Dzieki za spota;-)http://img.tapatalk.com/d/13/06/10/amequpa7.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/06/10/a9uge4e2.jpg Wyslane z RNSA wybaczcie, że nawaliłem a widzę, że zacne towarzystwo było
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to się kiełbachę opierdo...li na zimno i tez będzie git
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Adrian wpadaj z grillem bedzie koks spocik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
co ty jaja se robisz
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to zarządź tak na 17 oki ?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
powtórzyć to co na podwieszonym zdjęciu było by fajnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mówcie , mówcie może i ja dam radę
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
też mi to chodziło po głowie ale nauczyłem się żyć bez tylniego sprysku
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol skolko za wycieraczkę ?
-
[B6 AVF] by Edyta
jutro będą dokladnie jutro wpadna wybaczcie dzis nie dalam rady sprawy rodzinne wybaczamy, Edytka ja wszystkie Twoje mody tak opiłem, że lepiej pisze niż mówię
-
B6 DIVISION
czemu Ty jeszcze sztywny nie jesteś bo ja już prawie Wiesz jak się do lustra pije to tak jest nie ma kto tempa narzucać:decayed: to się trza na skajpaja przerzucić dobra spadam bo lepiej piszę a już nie domawiam
-
B6 DIVISION
czemu Ty jeszcze sztywny nie jesteś bo ja już prawie
-
[B6 AVF] by Edyta
Zbieraj, zbieraj będzie okazja znowu się styknąć może Marcinek się pochwali co potrafi
-
[B6 AVF] by Edyta
Domin po raz kolejny dałeś radę Edytka trzymam za słowo
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
i pokaż że ludzie w naszym wieku jeszcze trochę mogą .............................................wypić
-
B6 DIVISION
widząc Twoją piątkowe wkurwe nauczyłem sie teraz ze najpier robota potem picie:polew::polew: łor not tu bi - odwrotnie Doniek, odwrotnie
-
B6 DIVISION
no i dla tego ten wątek warto subskrybować - dzięki endrju