Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. gadałbyś sobie z Kolegą MajuDJ - on ma piękną octavię I ... Wątpię czy bym na forum trafił i miał taka przyjemność
  2. U mnie na szczęście to był żony pomysł by kupić audi( musze przyznać jej rację) dlatego jak coś mruczy to jej mówię, że jak bym kupił superba tak jak chciałem to bym nie wisiał tyle na forum i to jest tylko jej wina i temat się kończy
  3. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj jest Co tam Rafał ciekawego wsystko A Ty mądralo ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- wymieniłeś już tą burdelową gałkę burdelowa to ja miałem kierę kiera i gałka zmienione, jeszcze trochę i będziecie chcieli co bym do DiVIsion wstapił
  4. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj jest Co tam Rafał ciekawego wsystko
  5. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledze w trasie a6 na tempomacie 90 km/h ( w nocy jechał i ruch bł znikomy) wzięła 6l, ale co to za jazda jak pod butem miał 260KM
  6. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj jest
  7. piach w oleju i bez zrobienia choćby logów wywalasz turbo do regeneracji pomimo, że problem może tkwić gdzie indziej :whistling:zacznij od zrobienia logów
  8. Baranie! jak policja nie ma przy sobie świadectwa legalizacji z suszarki lub minął data ważności badania technicznego to masz prawo odmówic mandat Faktycznie a to sie tak czesto zdarza
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na SVD temat w Audi A4/S4 B6
    Nie bądź głupi nie jedź bo Cię opęta - Marcinek to góru sekty rezaczy na podlasiu fajna sztuka:thumbup1:
  10. Się Prezesie będziesz śmiał jak cię zaczną kosztami rozwodów obciążać i uznawać za współwinnego rozpadu małżeństwa lekko nie jest
  11. W sumie tunel dostałem na spóźniona gwiazdę od Dońka ale jak masz KArol w stanie igełkowym to cymu ni
  12. Rafi78 odpowiedział(a) na siemasz007 temat w Audi A4 B6
    trzeba przyzanć, że pomysł jest orginalny i kwestia gustu czy się komuś podoba czy nie
  13. udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć , chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona Milicjantowi też widzę zaczyna po mału odwalać przez Was to ja się rozwiodę i którys będzie mnie musiał przygarnąć się człowiek nie znał to i rezanie po łbie nie laziło a tak to się musze o kazdy duperel w aucie ze stara wyklócić
  14. udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć , chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona
  15. Pytajta mnie ja wszystko zdradzę Znaczy czuwasz nad projektem do końca to co tam czeka na montaż główny kierowniku zamieszania
  16. Karol zdradź co tam juz czeka na montaż
  17. o i tu się zgodze - delegatura i wszystko jasne dlatego się nie zrozumieliśmy
  18. Widzisz a ty dalej źle rozumujesz jesli dostał mandat od Policji nieważne gdzie ściągaja to urzedy wojewódzkie a nie urzędy miasta - to po kiego ma isć do UM ? temat i tak do zamkniecia
  19. Po co jechać jak możesz poczta wysłać nr. konta podany na formularzu bloczka należy do urzędu wojewódzkiego, nie słyszałem by wydział komunikacji się kiedykolwiek mandatami zajmował ale może co inne województwo to i obyczaje w co watpię, a co tych 200zł juz pisałem wczesnie ale widzę, że masz problemy z cztaniem to napiszę jeszcze raz kolega Mateusz podpisując mandat przyznał sie do wykroczenia tym samym zgodził sie z kwotą kary, jesli miał wątpliwości co tego to po co podpisywał mandat a teraz lament zreszta takowy wątek juz istnieje i nie wiem po co się dublować
  20. umiesz czytać ze zrozumieniem przecież napisałem, że jesli chcesz rozłożyć mandat na raty piszesz podanie do urzędu, który ściąga należność
  21. Weź się ogarnij i nie gadaj głupot bo naprawde poleci do Wydziału Komunikacji temat do zamknięcia- bo niektórzy pier..lą takie głupoty, że szkoda słów przyjał mandat - znaczy, ze przyzał się do popełnionego wykroczenia, może napisać podanie o rozłożenie kwoty mandatu na raty ale do urzędu który ściaga takie należności np. u mnie urząd mazowiecki, i kończąc wasze wywody nastepnym razem trzeba mieć oczy dokoła głowy a nie teraz bicie pjany i lament o 200zł, które sam załozyciel watku uznał, że dostał słusznie.
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm: Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu nie nie ten leży w szufladzie i czeka na montaż
  23. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm: Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.